تاریخ انتشار
شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹
کد مطلب : ۴۰۱۳۱۲

اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی دانش‌آموزان در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

۰
اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی دانش‌آموزان در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی
کبنا ؛معاونت توسعه پیشگیری بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی که در مدرسه راهنمایی شهید توحیدی شهرستان بویراحمد برگزار شد، اظهار کرد: ارتقا مهارت‌ها، دانش و اطلاعات به‌روز می‌تواند منجر به توانمندی و کاهش آسیب‌پذیری نوجوانان گردد.
 
وی تصریح کرد: مشارکت‌جویی و جمع‌گرایی دانش آموزان می‌تواند به‌سلامت روان و متعاقب آن به‌سلامت اجتماعی بینجامد و می‌توان با تقویت عوامل محافظ، اصلاح نگرش در کار گروهی، ایجاد ظرفیت برای تمرین جمعی و ایجاد و توسعه شبکه روابط مشارکتی، نوجوانان را در برابر آسیب‌های اجتماعی محافظت کرد.
 
حسینی گفت: طرح مشارکت در سال 95 به‌صورت پایلوت در 10 مدرسه با تعداد 30 کلاس در شهرستان بویراحمد در مقاطع هفتم، هشتم و نهم (متوسطه اول) و در سال 96 با تعداد 30 مدرسه و 60 کلاس در پایه هشتم در سه شهرستان بویراحمد، دنا و گچساران اجرا گردید
 
ماحصل طرح با حضور مسئولانی از اداره کل بهزیستی آموزش‌وپرورش، ستاد مبارزه با مواد مخدر، مدیران و. دبیران مدارس مجری و جمعی از دانش آموزان در نمایشگاهی در معرض دید عموم قرارگرفته است.
در این مراسم از دبیران برگزیده طرح تقدیر به عمل آمد.
http://k-b.behzisti.ir/Portal/picture/?310191/jpj http://k-b.behzisti.ir/Portal/picture/?310188/jpj http://k-b.behzisti.ir/Portal/picture/?310189/jpj
نام شما

آدرس ايميل شما

وزارتخانه‌های بی وزیر

وزارتخانه‌های بی وزیر

بنابراین باید منتظر بود و دید که خبر استعفای و به دنبال آن تکذیب استعفای وزیر صمت تا ...
سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

وی‌در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های اخیر امیرحسین مقصودلو (تتلو) و اینکه آیا پرونده‌ای ...
ترور مردم!

ترور مردم!

مردم ايران و به ويژه خوزستان مشكلات فراواني دارند؛ اهواز هوا، آب و كار ندارد ولي بي‌شك ...