تاریخ انتشار
شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : ۴۰۱۳۰۸

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان منصوب شد

۰
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان منصوب شد
کبنا ؛مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی در آیین تودیع و معارفه مدیریت جدید بانک توسعه تعاون استان از پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی و عشایری به‌عنوان یک پروژه ملی یاد کرد و گفت: مجموعه بانک‌های حوزه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می‌توانند برای تحقق و عملیاتی کردن این اقدام بزرگ اقتصادی وحی‌اتی که گزارش آن نیز به وزیر ارائه می‌شود، کمک کنند.
وی انتصاب سید مهدی میراب‌باشی به‌عنوان مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان را تبریک گفت و حضور ایشان در استان را مایه خیروبرکت دانست.
پروانه نیک‌مرام افزود: مردم نجیب کهگیلویه و بویراحمد مهمان‌نواز هستند، تلاش غریبه‌ها را حرمت می‌دارند و اهل تعامل‌اند.
 رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از زحمات دوره تصدی حسینی مدیر سابق بانک توسعه تعاون تقدیر کرد و گفت ایشان در جلسات همواره نظرات کارشناسی خوبی ارائه می‌دادند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:‌ تسهیلات روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر یک پروژه ملی است و در این راستا بانک توسعه تعاون در استان زیر یک میلیارد، بانک کشاورزی ۹۰ میلیارد، پست‌بانک سه میلیارد، صندوق کارآفرینی امید بیش از چهار میلیارد تومان پرداخت کرده است. وی گفت: از بانک توسعه تعاون انتظار بیشتری برای مساعدت و همکاری وجود دارد و البته بانک توسعه تعاون با اختصاص اعتبار، طرح‌های خوبی برای پرداخت در دست اجرا دارد که انشاء الله شتاب بیشتری به خود خواهد گرفت.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

وزارتخانه‌های بی وزیر

وزارتخانه‌های بی وزیر

بنابراین باید منتظر بود و دید که خبر استعفای و به دنبال آن تکذیب استعفای وزیر صمت تا ...
سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

وی‌در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های اخیر امیرحسین مقصودلو (تتلو) و اینکه آیا پرونده‌ای ...
ترور مردم!

ترور مردم!

مردم ايران و به ويژه خوزستان مشكلات فراواني دارند؛ اهواز هوا، آب و كار ندارد ولي بي‌شك ...