تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸
کد مطلب : ۴۰۰۸۱۸
بقایای پیکر 60 نفر از جانباختگان سانحه هوایی یاسوج تحویل داده شد

تشییع پیکر «نشاطی‌فر» از جانباختگان سانحه هوایی یاسوج

۰
تشییع پیکر «نشاطی‌فر» از جانباختگان سانحه هوایی یاسوج
کبنا ؛«کامروز امینی» افزود: با اعلام نتایج آزمایش‌های انجام شده بروی بقایای پیکرهای یافت شده در ارتفاعات دنا تعداد نمونه‌های بقایا و بافت انسانی پیدا شده جانباختگان پرواز "تهران – یاسوج" به 66 نفر رسید .
 وی اظهارکرد: تا امروز یکشنبه، 27 خرداد ماه 463 بافت انسانی از بقایای پیکر جانباختگان پرواز تهران- یاسوج تحویل پزشکی قانونی شده که متعلق به 66 جانباخته این حادثه هستند.
 مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تا امروز( یکشنبه، 27خرداد) بقایای پیکر 60 نفر از جانباختگان این سانحه هوایی یا تحویل خانواده‌هایشان شده و یا آماده تحویل است که 46 پیکر از تحویل خانواده‌هایشان شده و 14نفر دیگر یا آماده تحویل و یا در حال تحویل هستند.
 امینی تصریح کرد: پیکر 6 نفر دیگر از جاباختگان پرواز تهران- یاسوج هنوز کامل نیستند که پس از تکمیل شدن بافت‌ها به خانواده‌هایشان تحویل داده می‌شوند.
 وی ادامه داد: از ابتدای شروع عملیات جستجو تاکنون هیچ جسد سالم از جانباختگان پرواز "تهران- یاسوج" تحویل پزشکی قانونی استان نشده است.
 مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هنوز عملیات جستجو در ارتفاعات دنا پایان نیافت، اضافه کرد: اعلام نظر در خصوص پایان عملیات جستجوی بقایای پیکر جانباختگان پرواز "تهران- یاسوج" بر مبنای تصمیم ستاد بحران استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.
 مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مرحوم حاج سید نقی نشاطی فر ازجانباختگان سانحه هوایی "تهران_یاسوج" امروز یکشنبه، 27 خرداد ماه ساعت ۱۸ در بهشت زهرای شهر دوگنبدان برگزار می‌شود.
 امدادگر هلال احمر از استان‌های مختلف و کوهنوردان محلی در محل سقوط هواپیمای "تهران-یاسوج" مشغول جستجوی بقایای پیکر جانباختگان این سانحه هوایی هستند.
 پرواز شماره 3704 شرکت هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح روز یکشنبه، 29 بهمن تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان از رادار خارج و سقوط کرد و امروز حدود 120 روز(چهارماه) از این حادثه می‌گذرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

وزارتخانه‌های بی وزیر

وزارتخانه‌های بی وزیر

بنابراین باید منتظر بود و دید که خبر استعفای و به دنبال آن تکذیب استعفای وزیر صمت تا ...
سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

وی‌در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های اخیر امیرحسین مقصودلو (تتلو) و اینکه آیا پرونده‌ای ...
ترور مردم!

ترور مردم!

مردم ايران و به ويژه خوزستان مشكلات فراواني دارند؛ اهواز هوا، آب و كار ندارد ولي بي‌شك ...