تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
کد مطلب : ۴۰۰۶۴۲
در نشست دهیاران شهرستان بویراحمد مطرح شد

کناری: دهیاران با مردم «رو راست» باشند / تذکر جدی «فرماندار بویراحمد» به دهیاران مشکل‌ساز

۳
۰
کناری: دهیاران با مردم «رو راست» باشند / تذکر جدی «فرماندار بویراحمد» به دهیاران مشکل‌ساز
کبنا ؛فرماندار شهرستان بویراحمد در جلسه‌ای که با حضور دهیاران بخش مرکزی صبح امروز در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با اشاره به اینکه در سطح کشور چهل وسه هزار نفر دهیار وجود دارد، ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال تعداد دهیاران به چهل هزار نفر برسد.
 شاهرخ کناری تصریح کرد: دهیاران در سطح روستاها نماینده عالی دولت هستند و وظیفه خدمت به مردم و روستاها را برعهده دارند. فرماندار بویراحمد با تاکید بر خدمت بی منت به مردم اظهارداشت: مبادا دهیاران با تبعیض در کارهایشان با مردم روراست نباشند و یا سلیقه‌ای عمل کنند که این باعث ایجاد نارضایتی و بسیاری دیگر از آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.
 کناری گفت: دهیاران به عنوان مجریان سیاست‌های دولت در روستاها وظیفه دارند مشکلات و کمبودهای روستای خود را با دقت بررسی کرده و با جذب اعتبارات در راستای حل مشکلات و جلب رضایت مردم و روستاییان گام بردارند.
 فرماندار بویراحمد گفت: مردم اگر احساس کردند رفتار مسئولان دولتی با مردم از سر غرور و تکبر و خود برتر بینی یا تبعیض و این قبیل مسائل باشد بین آنها و مسئولین فاصله ایجاد خواهد شد و خشم مردم هم از تبعیض است نه از چیز دیگری است.
 کناری با انتقاد از برخی دهیاران گفت: همه باید در قبال مسئولیتی که داریم پاسخگو باشیم؛ لذا دهیاران هم نباید با ناکارآمد نشان دادن دستگاه‌های اجرایی باعث ایجاد انگیزشی در بین مردم باشند که کاری صورت نمی‌گیرد.
کناری با اشاره به برخی از خدمات انجام شده در روستاها توسط دهیاران و بنیاد مسکن گفت: خوشبختانه در مقایسه با سالهای پیش وپس از انقلاب تاکنون اقدامات خوبی در روستاها صورت گرفته است، لذا دهیاران باید با توجه به شرایط موجود مشکلات و نیازهای روستا را بشناسند و آنها را اولویت بندی کنند.
 بالاترین مقام اجرایی شهرستان بویراحمد خطاب به دهیاران گفت: با دهیاران قانون‌گریز و کم‌کار و فامیل‌گرا به هیچ‌وجه تعامل نداریم و  «این جدی‌ترین تذکر من به دهیاران خواهد بود» که به جای اینکه دنبال کارهای عمرانی و مشکلات روستا باشند خودشان به نوعی مشکل‌ساز شده‌اند؛ چرا که روستاییان از برخی دهیاران گله‌مند هستند و مرتب درگیر حل و فصل مشکلات دهیاریها هستیم.

 فرماندار با اشاره به اینکه ۲۲ میلیارد تومان فقط در روستاهای بویراحمد کار عمرانی صورت گرفته است گفت: دهیاران باید واقعیات، تنگناها و مشکلات را بپذیرند و آنها را با مسئولان بالاتر ارجاع دهند تا چاره اندیشی شود لذا نباید با دادن اطلاعات غلط به مردم بار همه گرفتاری‌ها و نارسایی‌ها را به گردن دولت انداخت که این گاهی رابطه معکوس پیدا می‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
همش تهدید و ارعاب. جناب کناری قهرمان!!!! شما اگه اقدام مثبتی انجام بدین نیاز به تهدید نیست....
Iran, Islamic Republic of
بالاترین مقام اجرایی شهرستان بویراحمد!!!!! چقد مسئولان استان . ما عاشق این عناوین هستند....

تذکر به فامیل گرایی؟؟؟ خ.ه داره... چی بگه ادم
بویر
Iran, Islamic Republic of
خدایی 70درصد .فقط . می کنند اکثرا بی سواد و بی تجربه هستند و خودشان مشکل ساز
احتمال وقوع سیلاب؛ مردم به سفر نروند

احتمال وقوع سیلاب؛ مردم به سفر نروند

خطر سیلاب، آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه‌های فصلی در استان‌های نیمه غربی و شمالی کشور ...
از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...