تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۳
کد مطلب : ۴۰۰۶۳۷
در گفت‌وگویی مطرح شد

عصبانیت مردم و مسوولان «باشت» از کمبود بی‌آبی

۱۴
۲
عصبانیت مردم و مسوولان «باشت» از کمبود بی‌آبی
کبنا ؛کمبود آب در شهر باشت داد مردم و مسوولان این شهر را در آورده است، نادر گرامی رئیس شورای اسلامی شهر باشت گفت: مشکل بی آبی و تنش آبی در شهرستان باشت موجب نگرانی شهروندان شده است. 
نادر گرامی با درخواست از مسئولان در جهت تسریع در حل مشکل کم آبی شهرستان باشت ابراز داشت: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته توسط نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محترم شهرستان باشت و همچنین درخواست‌های حضوری و تلفنی شهروندان در خصوص حل مشکل کم آبی و تنش ابی در این شهرستان، با پیگیری‌های صورت گرفته و رایزنی‌های انجام شده با مهندس لدنی نژاد مدیرعامل آبفای شهری استان امید است هر چه سریع‌تر این مشکل برطرف شود.
وی افزود: در تماس تلفنی صورت گرفته با مدیرعامل آبفای شهری استان از وی برای بررسی اوضاع و حضور در شهرستان دعوت شد که وی با تشریح اقدامات انجام شده و تمهیدات صورت گرفته سه اقدام در دست اجرا را بیان کرد. 
گرامی با تشریح اقدامات در دست اجرای آبفای شهری استان، ابراز داشت: آبفای شهری استان در مرحله اول اقدام به حفر چاه 240 متری خواهد کرد که در فروردین ماه سال 96 افتتاح و تنها پس از 2 ماه با مشکل کم آبی مواجه شد. 
وی ادامه داد: طبق گفته‌های مدیرعامل آبفای شهری استان قرارداد با حفار منعقد گردیده و تا اواخر هفته جاری این مشکل برطرف خواهد شد. 
گرامی با استناد به سخنان مدیرعامل آبفای شهری استان، گفت: رایزنی با مالک یک حلقه چاه آبی کشاورزی در منطقه باشت که از لحاظ آبی در وضعیت خوبی قرار داد صورت گرفته و به توافقاتی نیز دست یافته که در صورت عدم موفقیت در راهکار اولیه و راه اندازی مجدد چاه 240 متری این اقدام در دستور کار قرار می‌گیرد. 
رئیس شورای اسلامی شهر باشت حفر چاه در منطقه چم بلبل را دیگر راهکار آبفای شهری بیان کرد و افزود: این چاه جهت تأمین آب محله‌های قدم آباد و اسلام آباد که سطح آنها بالاتر از مخزن آب است صورت می‌گیرد.
گرامی بار دیگر از مسئولین آبفای استان خواست تا مشکلات کم آبی این شهرستان را به صورت جدی و ویژه در دستور کار خود قرار دهند. 
مردم صبوری می‌کنند، وضعیت آب شرب مردم باشت را کلافه کرده است
 لطف‌الله موسوی شهردار باشت در این باره در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن گلایه شدید از وضعیت کنونی آب شرب شهر باشت، اظهار کرد: مردم طی یک ماه اخیر با مشکلات زیادی مواجه شده‌اند و کم‌آبی و قطعی مکرر آب مردم را کلافه کرده است.
موسوی ادامه داد: با توجه به شرایط ماه رمضان و نیاز شدید مردم به آب، قطعی آب شرب مناطق مختلف شهر باشت واقعاً دور از انصاف است و مسئوولان نباید اینگونه به این معضل و بحران بی‌توجه باشند.
 وی افزود: شهرداری باشت علی‌رغم اینکه تلاش زیادی در راستای تامین آب شرب مردم به وسلیه تانکر کرده است اما توان آبرسانی به همه قسمت‌های شهر باشت را ندارد و این وظیفه مسئوولان آبفای شهر باشت است که این موضوع را برطرف کنند نه شهرداری.
 موسوی با انتقاد از مسوولان امر، اظهار داشت: مسئوولان باید ۵ الی ۶ ماه قبل به این موضوع توجه کرده و در راستای برطرف کردنان تلاش می‌کردند.
 شهردار باشت ادامه داد: این شهر طی چند روز اخیر دچار قطعی آب شده و امروز نیز در خطبه‌های نماز جمعه باشت اعلام شد و مردم نیز قصد شعار دادن داشتند اما صبوری کرده و منتظر اقدامات مسئولان هستند.
 موسوی افزود: این مشکل روال عادی و زندگی مردم شهر باشت را فلج کرده و مردم از این وضعیت به شدت ناراضی هستند.
 وی گفت: مسوولان به این مشکل و بحران در باشت رسیدگی کنند و با عملکرد خود سبب مهاجرت مردم باشت از این شهرستان نشوند.
------------------------------
خبر: فتح‌الله پوران‌پور
-----------------------------
نام شما

آدرس ايميل شما

باوی
Iran, Islamic Republic of
صد حلقه چاه کشاورزی شبانه روز در باشت اب زیرزمینی رو تخلیه می کنند باید هم اب گیر مردم نیاد ،
اگاه
Iran, Islamic Republic of
تیتر را اصلاح کنید کمبود بی آبی ؟؟؟؟؟؟؟؟غغغ
باشتی
Iran, Islamic Republic of
جناب نادر گرامی شما که میگویید مردم قصد شعار در نناز جمعه داشتند میدانی وظیفه خودت با عنوان عضو شورا نسبت به مردم چیه اولین. این شعارها به. میخوره تو که میگویی این مشکل توسط امام جمعه درحال پیگیریست ایا نمیدانی امام جمعه مسئولیت اجرایی در این رابطه ندارد وقادر به تامین هزینه آن نیست آیا نمیدانی این مشکل فقط توسط نماینده که توان بودجه ریزی آن را دارد قابل حل است چرا نمیخواهی به خاطر جناح بندی نامی از تاجگردون نبری نه تو ونه شهردارت بدون حمایت وبرنامه نماینده توان اجرا ویا طراحی هیچ طرحی رانداری فقط این را بلدید نماینده برای شما پول بفرستد وشما هم درصدی از آن را به. .توانایی تو وشهردار در این کارهای تخصثی سنجیده میشود نه در آسفالت کردن که یک کارگر شهرداری هم میتواند سند بزند وجاده هارا تخریب کند.
محسن
Iran, Islamic Republic of
کمبود بی آبی یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟
باشتی
Iran, Islamic Republic of
عامل مهاجرت از باشت این سیاست زدگی جناح های سیاسی وپرونده سازی جریان شهردار علیه نخبگان علمی شهرستان است نه کمبود آب چون بحران آب در جاهاهای دیگه شدیدتر است درباشت میشود آب بیشتری پیدا کرد
باشتي
Iran, Islamic Republic of
مشکل از کمبود آب نيست مشکل از عدم مديريت! چطور در دوره رياست قبلي با وجود يک چاه که الانم هست آب بيست وچهار ساعت بود ولي الان با دوچاه نيست? همون مديربت قبلي رو دوباره بياريت ببينيم چطور آب بيست وچهار ساعت هست
همشهری
Iran, Islamic Republic of
مردم یاد بکیرن در مصرف آب صرفه جویی کنند. این معضل بی آبی رو کسی نمیتونه حل کنه مگر با اصلاح فرهنگ درست مصرف کردن
Iran, Islamic Republic of
کمبود بی آبی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تیتر را اصلاح کنید .
باوی
Iran, Islamic Republic of
حرف دل مردم روشهردار میزنه
کوروش
Iran, Islamic Republic of
عصبانیت مردم و مسوولان «باشت» از کمبود بی‌آبی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
.ی مردم رو تحریک به شعار و اعتراض نکنید.این مشکلی هست که پیش می آید.
نماینده محترم پول و بودجه می آورد ولی شما به خاطر جناح خودت اسمی از ایشان نمیبری.اگه تاجگردون به شهرداری بودجه و پول نده از کجا میخواستی حتی حقوق کارکنان را بدی چه برسه بقیه کارها.
باوی
Netherlands
درود بر مرد عزیز و دوست داشتنی حاجی نادر عزیز ...شیر مادرت حلالت که یک تنه مقابل این تبلیغات سو دولت و تاجگردون ها وایسادی
مجاهد
Iran, Islamic Republic of
اینکه کاری ندارد با نماینده شهرتون هماهنگ کنید همه چیز رو درست میکنه
نانا
Iran, Islamic Republic of
اول تیترتون رو اصلاح کنید کمبود بی آبی یعنی چی؟؟؟؟؟
غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...