تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸
کد مطلب : ۴۰۰۶۳۰
هدایت اکبری در شورای ترافیک مطرح کرد

اکبری دو باره «تهدید» کرد / اعتبارات «یاسوج» ضد و نقیض است / ابهام در اعتبارات خیابان بلادیان گچساران

۶
۰
اکبری دو باره «تهدید» کرد / اعتبارات «یاسوج» ضد و نقیض است / ابهام در اعتبارات خیابان بلادیان گچساران
کبنا ؛ سید هدایت اکبری در نشست پیش از ظهر امروز شورای ترافیک در خصوص ساماندهی وانت بارها و دستفروشی‌های شهر یاسوج گفت: در همه شهرهای ایران دستفروشان طی یک ساعت مشخص در سطح شهر بساط پهن می‌کنند اما در شهر یاسوج این وضعیت در همه ساعات قابل مشاهده است.
رئیس شورای شهر یاسوج بیان کرد: برای بهبود این وضعیت نیروهای اجرایی شهرداری وارد عمل شدند اما درگیری بین نیروها و دستفروشان منجر به شکستگی دست و پا شد.
وی تصریح کرد: پلیس راهور در این خصوص با شهرداری همکاری دارد اما دستفروشان از پلیس راهور نمی‌ترسند و لازم است در این خصوص نیروی یگان امداد نیروی انتظامی پای کار باشد.
این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود از توزیع اعتبارات نفت در اجرای طرح پایش تصویری انتقاد کرد و گفت: 40 درصد جمعیت مرکز کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج زندگی می‌کنند اما متاسفانه 40 میلیون اعتبار برای طرح پایش تصویری به این شهر اختصاص داده شده است.
اکبری عنوان کرد: این در حالی است که اعتبارات شهرستان گچساران از همین محل و برای اجرای طرح پایش تصویری بیش از دو میلیارد تومان است و وقتی در این خصوص حرفی می‌زنیم می‌گویند اعتبارات نفت است.
وی بیان کرد: نماینده گچساران می‌گوید اعتبارات نفت به حوزه یاسوج اختصاص داده نمی‌شود اما نماینده ما می‌گوید اختصاص می‌یابد.
رئیس شورای شهر یاسوج در ادامه سخنان اعتراضی خود گفت: می‌گویند خیابان بلادیان گچساران در طرح بافت فرسوده پایلوت کشوری است و تمام اعتبارات آن به صورت ملی تامین می‌شود اما از اعتبارات استانی برای اجرای این طرح استفاده می‌شود.اعتباراتی که به یاسوج داده می‌شود ضد و نقیض است که از معاون عمرانی و استاندار می‌خواهم در این خصوص ورود پیدا کنند.
اکبری خاطرنشان کرد: قبلا گفته‌ام و الان هم یادآوری می‌کنم که اگر اعتبارات لازم به شهر یاسوج داده نشود در خدمات‌رسانی به برخی دستگاه‌ها تجدید نظر خواهیم کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

گچسارانی
Iran, Islamic Republic of
اولا جن..ی که برای بودجه اظهار نظر کنی دوما اگه. چند روزی بیا گچساران ببین می تونی با این شرایط آب و هوایی طاقت بیاری سوما اون زمانی که نفت گچساران و سایر شهرستانها رو در مرکزی که هیچ چیزی از خودش نداره گذشت
Germany
همین هم حق یاسوج نیست باید در روستاهای گچساران خرج می شد تا کی باید از این امتیاز مرکزیت استفاده کنید
منصف
Iran, Islamic Republic of
نظر شما اهمیتی نداره و حق اظهار نظر ندارید نفت حق هر شهرستانیه که آلایندگی در مشامشونه
گچسارانى
Romania
آقاى اكبرى اولأ در حيطه كارى خودت اظهارنظر كن و بعد هم ما در كنار چاه نفت ميسوزيم شما بايد نفعشو ببرى
بويراحمد
Romania
خدايى توقع ياسوج زيادى هستش بايد به همين هم قانع بود
حق
جناب اکبری با .ی صحبت از اعتبار نفت گچساران میکنین ، خوبه خودتون میگین نفت گچساران خب حق خودشونه من یه بویراحمدی هستم و به شما نزدیکترم گرما ،سختی کار ،آلودگی ووووووو مال اوناس پس بخش عظیم اعتبار هم مال اوناس همینم کا دادن حقمون نیست بخدا من دانشجوی اونجا بودم و میدونم
غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...