تاریخ انتشار
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۵
کد مطلب : ۴۰۰۶۰۴
طی بیانیه‌ای صورت گرفت

آقای جانی‌پور فضای علمی دانشگاه آزاد نباید میدان منفعت طلبی عده‌ای خارج شود

۸
۰
آقای جانی‌پور فضای علمی دانشگاه آزاد نباید میدان منفعت طلبی عده‌ای خارج شود
کبنا ؛ در این بیانیه آمده است:
 
بسمه تعالی
ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد جناب آقای دکتر کرم جانی پور
  با عرض سلام و دعای خیر قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی در ماه مبارک رمضان و با ابراز خرسندی از جاری شدن گفتمان انقلابی در بدنه‌ی مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی، همانگونه که استحضار دارید دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید مدیریتی خود، ضرورتاً باید به مدیریتی واحد و شایسته گزینی بر اساس معیار و شاخص‌های انقلابی و ولایی، علمی، مدبر، باتجربه، شجاع و آشنای با فضای دانشگاهی برای قرار دادن هرچه بهترِ دانشگاه در ریل انقلاب و محقق ساختن دانشگاه اسلامی با کارکرد و رویکرد تولید علم و پرورش سرمایه انسانی در تراز انقلاب اسلامی حرکت و هرچه سریع‌تر نسبت به هماهنگ کردن ساختارهای درونی دانشگاه، خصوصاً اساتید و معاونین و مدرسین دانشگاه برای این مهم و بهبود وضعیت کلی دانشگاه نسبت به قبل، اقدام نماید.
 این مهم هیچ گاه محقق نخواهد شد، مگر اینکه مدیریت خرد و کلان دانشگاه به صورتید واحد در مقابل سهم خواهی های مختلف، خصوصاً صاحبان قدرت و همه افراد حقیقی و حقوقی و گروه‌های خارج از دانشگاه مقاومت نمایند، که الحمدالله تاکنون نیز چنین بوده است.
  اکنون که مدت کوتاهی است که این تحول هم در حوزه مدیریتی و هم در حوزه محتوایی به استان کهگیلویه و بویراحمد رسیده، به عنوان نمایندگان دانشجویان انقلابی در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از اقدامات موثری که در این مدت در سطح استان انجام داده‌اید، با توجه به اشراف شما با محیط‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی استان و برخورداری از روحیه انقلابی که همواره در جنابعالی سراغ داریم به جد می‌خواهیم تا علاوه بر تسریع در چینش کادر مدیریتی دانشگاه بر اساس شاخص‌های انقلابی و علمی در سطح ستاد و واحدهای تابعه در شهرستان‌های گچساران و دهدشت، نسبت به بهبود وضعیت فرهنگی، اجتماعی، علمی و آموزشی دانشگاه نسبت به قبل اقدام نمایید.
  نیک می دانید که درخواست ما صرفاً تغییر افراد و جابه جایی مدیران نیست، بلکه درخواست اساسی‌تر ما تغییر رویه‌ها و رویکردها و نهادینه سازی ارزش‌های انقلابی و اسلامی بر اساس منشور نخستین این دانشگاه و نظام اسلامی در همه ارکان دانشگاه از کلاس‌های درس تا واحدهای ستادی و مدیریت و گروه‌های آموزشی است و همه باید بدانند و درک نمایند که دانشگاه را سیاستی دیگر آمده است.
 همچنین به عنوان دانشجویان حاضر در دانشگاه و آشنا با فضای دانشگاهی که نوسانات و مشکلات جدی در مدیریت‌های قبل را که عموماً ناشی از دخالت‌های بیرون از دانشگاه بود به عینه درک کردیم، اکنون هم مخالفت جدی خود را با اعمال نفوذ و لابی گری نمایندگان مجلس، دولتمردان و یا سیاسیون در خارج از دانشگاه اعلام داشته و هشدار می‌دهیم که فضای علمی نباید به میدان منفعت طلبی و سهم خواهی عده‌ای خارج از دانشگاه تبدیل شود. و معتقدیم مدیریت فعلی واحد استانی دانشگاه آزاد اسلامی از درایت، تجربه و شجاعت لازم برای اعمال مدیریت برخوردار و در هرصورت باید به صورت مستقل و بر اساس داده‌های دانشگاهی و سیاست‌های کلان دانشگاه تصمیم گیری و اقدام نماید.
  ماحمایت خود را از تصمیمات انقلابی و اجرایی مدیر محترم استانی دانشگاه با رویکردهای جدید دانشگاه آزاد اسلامی کشور برای پیاده سازی در استان و آمادگی خود را برای هرنوع همکاری در این راستا اعلام می‌داریم.
 
 بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج
جامعه اسلامی دانشجویان مسلمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران
بسیج دانشجویی دانشگاه آراد اسلامی واحد دهدشت
بسیج دانشجویی مرکز دانشگاهی آزاد اسلامی لیکک
بسیج دانشجویی مراکز سما در یاسوج و گچساران
 هیئت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج
 
رونوشت: ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی کشور جناب آقای دکتر فرهاد رهبر جهت استحضار و حمایت
 
نام شما

آدرس ايميل شما

همشهری
Iran, Islamic Republic of
با سلام
خدا کنه نظر شماها ان افرادی نباشه ک.ه را بسته اند و ادعای اصولگرایی دارند و متاسفانه از لحاظ فرهنگی و .ی در دانشگاه و سر کلاسها و ... می باشند و
در بین دانشجویان زبانزد هستند
دلسوز
Iran, Islamic Republic of
.واقع.د من دانشجوی کارشناسی ارشد بعد از سه ترم به خاصر ضعف مدیریتی ایشان در دانشگان انگیزه درس و مطالعه را نداشتم و ترک تحصیل کردم رفتم دانشگاه ازاد شیراز
Hungary
ارزش ها رو نهادينه كن تا.
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
ضمن احترام به مطالبه شایسته و به حق فعالان فرهنگی و بسیجی که مدیران پیرامونی خود را همچون خودشان صادق و بی غل و غش میپندارند متاسفانه بعضی از مدیران برای تحصیل مدیریت متوسل به ابزار ناشایستی مثل تزویر ، رشوه و تبانی هستند که محصول فروش دین به دنیا و ابزار آن ظاهر سازی برای حفظ مدیریت خواهد بود.
خط امام
Iran, Islamic Republic of
آره خط امامی هارا ///؟
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
سلام تشکر ویژه ای باید داشت از جناب دکتر سید مصطفی اکبری که الحق و الانصاف ایشان خدمات ارزنده و شایسته ای را به بخش آموزش در این دانشگاه اعطا نموده و بحق از هیچ گونه کم و کاستی دزیغ نفرموده اند جایگاه ایشان ریاست بوده و شایسته ی چنین مقامی حتی در سطح والا و وزارتی میباشد
Iran, Islamic Republic of
دانشگاه . را احيا كنيد. بعد از بيش از 30 سال و ارتزاق بيش از 1000 كارمند و عضو هيات علمي و فارغ التحصيلي هزاران دانشجو كه بسياري از ايشان اكنون مدير و مسوول و نماينده مجلس و ... هستند و اين حجم خدمات و اين تعداد ساختمانها و فًاي فاخر و ارزشمند در سطح استان و شايسته نيست به چنين وضعيتي دچار شود.
Iran, Islamic Republic of
سياسي كاري و سياسي بازي ها در دانشگاه آزاد را تمام كنيد. دانشگاه ازاد نياز به مديران علمي و توانمند دارد. دليل بزرگ وضع كنوني دانشگاه ظازاد مديريتهاي غير علمي بود و هست
غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...