تاریخ انتشار
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸
کد مطلب : ۴۰۰۶۰۰
مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد:

مربوط به هیچ گروه و یا فرد خاصی نیستم / به مسئله کارخانه‌های سنگ‌شکن ورود می‌کنم

۵
۰
مربوط به هیچ گروه و یا فرد خاصی نیستم / به مسئله کارخانه‌های سنگ‌شکن ورود می‌کنم
کبنا ؛محسن جعفری نژاد صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: دست شکارچیان مجاز را می‌بوسم، اما با شکارچیان غیرمجاز به شدت برخورد خواهم‌کرد.
مدیرکل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به شرایط بد گذشته مناطق حفاظت شده به لحاظ شکارهای غیرقانونی و دیگر موارد، افزود: امیدوارم با همکاری رسانه‌ها از شرایط بد گذشته رها پیدا کنیم.
وی افزود: جانمایی مکان مناسب برای دفن زباله‌ها ضرورت دارد و با توجه به پوشش جنگلی مناسب با محدودیت‌های در خصوص تعیین جانمایی مکان مواجه هستیم.
وی به کارخانه‌های سنگ شکن در حوزه رود بشار گریزی زد و گفت: استانداری کهگیلویه و بویراحمد زمانی را برای ساماندهی رودخانه‌ها مشخص کرده و در محدوده زمانی مشخص برای ساماندهی این کارخانه‌ها اقدام می‌کنیم. البته محیط زیست به تنهایی قادر نیست که برای ساماندهی اقدام کند بلکه سایر دستگاه‌ها از جمله اب منطقه ای و صنعت و معدن در این کار دخیل است. اما اگر کارخانه ای دارای مجوزهای زیست محیطی نداشته باشند و دارای آلایندگی باشند با آن‌ها برخورد قانونی می‌شود.
وی گفت: پتروشیمی دنا بویراحمد مجوزهای لازم زیست محیطی را دریافت کرده و سرمایه گذار تعهد کرده که پیشرفته‌ترین تجهیزات را برای راه اندازی این صنعت بکار بگیرد و اگر در آینده با آلایندگی‌ها و مشکلات زیست محیطی مواجه شد، قطعاً ورود پیدا می‌کنیم.
وی با بیان اینکه 35 واحد آلایندگی در استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد که بر اساس قانون با آنها برخورد می‌شود.
جعفری‌نژاد در ادامه گفت: بنده مربوط به هیچ جناح، گروه و قوم و قبیله‌ای در استان کهگیلویه و بویراحمد نیستم و برای من اهداف سازمانی و برنامه‌های آقای کلانتری مهم است و آن را دنبال می‌کنم، لذا در برخورد با کارخانه‌های سنگ شکن و ساماندهی آنها کوتاهی نمی‌کنم و به این مسئله ورود می‌کنم.
وی همچنین قول داد: که تحت تاثیر هیچ فرد و یا جناح خاصی در زمینه برخورد با این سنگ‌شکن‌ها قرار نگیرم.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
صدا سیما گفت کارواش باید بیاد زیر نظر محیط زیست لطفا پیگیری کنید
دوستدار طبیعت
Iran, Islamic Republic of
اگر شعار نیست فقط جلو مافیایی قدرت و مخرب طبیعت بویژه کارخانه های سنگ شکن مخصوصا وابسته به گروه خاص را کنترل و مدیریت فرما عمل به بقیه شعارها پیش کش.
البته اگر تا قبل از اقدام از صحنه خارجت نکنند
غریب
Iran, Islamic Republic of
هرکی میاد میگه به گروه خاصی وابسته نیستم پس چطور مدیرمیشوید .ی خوب هم هستی نذار درختای مظلوم منطقه نابود بشن بخصوص در منطقه روستای صالحان به گردوه که دارند طبیعت را تخریب میکنند برای برنج کاری
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
لطفا نسبت به بوی بد و نامطبوع تسویه خانه که داره نفس مردم بازی میکنه فکری بکنید ممنون میشم
علی
Iran, Islamic Republic of
با سلام.اگه واقعا . و شعار نیست سنگ شکن های صددرصد غیرقانونی و غیر مجاز مانند سنگ شکن شهرداری باشت واقع در روستای چم بلبل باشت که تمام محیط زیست منطقه را به نابودی کشیده رو تعطیل کن. از امروز منتظر اقدام شما هستیم.
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...
مناظره داغ تاجزاده و زاکانی

مناظره داغ تاجزاده و زاکانی

آن زمان ما با دانشجویانی به کوی رفتیم؛ آقایان تاجزاده ، معین و شمس‌الواعظین آمدند. وضع ...