تاریخ انتشار
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب : ۴۰۰۲۶۵
صبح امروز:

ملاقات عمومی معاونین استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

۰
ملاقات عمومی معاونین استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
کبنا ؛در این دیدار افرادی که پیش از این به استانداری مراجعه کرده و تقاضای دیدار با معاونین استاندار را داشته اند به صورت رو در رو در خصوص مشکلاتشان به گفتگو پرداختند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هم در برنامه ملاقات عمومی خود نسبت به توجه بیش از پیش به مسائل امنیتی، فرهنگی و اجتماعی مردم تاکید کرد و گفت: توجه به مشکلات مردم در همه بخش ها ضروری و مهم است اما برای پرداختن به آنها باید اولویت بندی شوند.
سیدکاظم نظری با بیان اینکه، ملاقات کنندگان با توجه به نوع مشكلی كه دارند به دستگاه تخصصی مربوطه جهت طرح، مطرح كردن و پاسخ گرفتن آن مراجعه نمايند، افزود: برنامه ملاقات با ديد حل مسايل و اين هدف كه می بايست مشكلات مردم رفع و به آنها پاسخ مناسب داده شود، برگزار می شود.
وی با تاکید به اینکه در استان مسائل امنیتی، فرهنگی و اجتماعی را با جدیت پیگیری می کنیم، به مسئولین دستگاه های اجرایی، فرمانداران و بخشداران تاکید کرد در برنامه ملاقات عمومی به خواسته‌ های مردم پاسخگو باشند و نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام و را‌هکار مناسب ارائه دهند.
در این دیدار تعداد 37 نفر از ملاقات کنندگان مشکلات خود را مطرح کردند که مورد بررسی معاون سیاسی و امنیتی قرار گرفت و پاسخ لازم را دریافت کردند.

به گزارش کبنا، همچنین برنامه ملاقات عمومی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمدبه منظور رسیدگی به مشکلات و درخواست های جمعی از مراجعان در حوزه عمرانی استانداری برگزار شد.
عزیز فیلی، هدف از برگزاری دیدارهای مردمی با مسئولان عمرانی استان را پاسخگویی به مشکلات و درخواست‌‌های عمران شهری و روستایی مردم و تاکید بر توجه بیش از پیش مدیران دستگاه های اجرایی، شهرداری ها و شورای شهر و روستاها نسبت به پیگیری مشکلات آنها بیان کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی در این دیدار به اولویت بندی مشکلات مردم در حوزه عمرانی و زیربنایی در همه مناطق استان اشاره کرد و گفت: مشكلات و موانع هر چند زياد هم باشند اما با مشارکت جمعی مردم و تلاش مسئولین رفع می شوند.
فیلی، اراده مسئولین، همکاری مردم و مشارکت جمعی را در توسعه، عمران و آبادانی استان لازم دانست و افزود: برای رفع مشکلات و سرعت بخشیدن به کارهای عمرانی باید مردم و شوراهای اسلامی بیش از پیش مسئولین را یاری کنند.
وی، عمران و آبادانی روستاها، رفع محرومیت و تبعیض و رسیدن به عدالت را اولویت کاری دولت و مسئولین دانست و افزود: تمام تلاش ها براین است که فاصله برخورداری امکانات بین شهر و روستا کاهش یابد.
معاون عمرانی استانداری با بیان اینکه، باید اولویت بندی مسائل و مشکلات ملاک عمل وکارها باشد، افزود: همه امور مردم در همه بخش ها مهم است و باید براساس اولویت به آنها پرداخته شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در جریان دیدار مردمی خود با 35 نفر از شهروندان نسبت به رفع مشکلات آنان دستورات لازم را صادر کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

فساد موجب بحران اعتبار است

فساد موجب بحران اعتبار است

هر قانونی یا مقرره‌ای فی نفسه نمی تواند حاکمیت قانون ایجاد ‌کند؛ چون باید شرایط گوناگونی ...
نگرانی از اتهام‌زنی، اصلاح طلبان را در موضعی انفعالی قرارداد

نگرانی از اتهام‌زنی، اصلاح طلبان را در موضعی انفعالی قرارداد

برخلاف تصور، این وضعیت فشارها را به اصلاح طلبان بیشتر و اصلاح‌طلبان را به بازی محدود ...
راي به تماشای اعدام

راي به تماشای اعدام

در نهایت باید گفت که طرح ممنوعیت نحوه اجرای احکام اعدام، قطع عضو و نقص عضو در ملأعام ...