تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب : ۴۰۰۱۷۲
جوابیه:

جوابیه‌ی آذریان به «کاظمی»؛ حق نداری خاطر انورتان را به خورد مردم دهی

۱۳
۱
جوابیه‌ی آذریان به «کاظمی»؛ حق نداری خاطر انورتان را به خورد مردم دهی
کبنا ؛فرزاد آذریان نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها و عضو شورای اسلامی شهر دهدشد بعد از انتشار سخنان کاظمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «پای فرهنگ، در شورای شهر دهدشت می‌لنگد!» جوابیه‌ای را به این سایت خبری ارسال کرده که عیناً منتشر می‌شود.

جناب دکتر کاظمی
با عرض  درود  و تحیات الهی
حقیر قصد نداشتم  به  جهت  یکسری  ملاحظات و  خدماتی که جنابعالی از منظره  وظیفه سازمانی برای این شهرستان انجام دادید، در چنین فضای با شما بحثی داشته باشم اما سخنان مغرضانه و به دور از شان و جایگاه اداری و تیپ صنفی شما مرا مجبور  نمود برای تنویر افکار عمومی شهروندان فهیم شهر دهدشت نقدی کوتاه به  عرایض  جنابعالی داشته باشم.
ریاست  محترم  اداره  فرهنگ و ارشاد  اسلامی  شهرستان  کهگیلویه
1-اگر اندکی تامل و انصاف را چاشنی سخنانت می‌کردی یقین دارم چنین بیاناتی  به  دور حقیقت را از خودت حادث نمی‌نمودی نمی‌دان  فرهنگ این واژه مقدس و  کار  فرهنگی در نگاه شما چه تعریف و مفهومی دارد. انتظار دارم  به تک تک جملات خودت  در آن مصاحبه یکبار دیگر نگاه عمیقی بیاندازی عین مطلب جنعابعالی «پای  فرهنگ  در  شورای شهر دهدشت می‌لنگد!» و «عملکرد  فرهنگی  شورا و  شهرداری  دهدشت  صفر  است» باور داشته باش هر صاحب وجدان، خرد و فرهنگی این تیتر خبری را زایده  فکر رئیس اداره فرهنگ یک شهرستان قلمداد نمی‌کند چون در برداشت  اول دروغ  محض پنداشته و با تاسف باید اذعان کرد که دروغگوئی، فرافکنی و کتمان حقیقت  یکی از معضلات فرهنگی جامعه ماست.
2-دوست  عزیز فتوا دادی  که شهرداری باید متولی فرهنگ باشد  اگر قرار باشد  شهرداری  متولی  فرهنگ، بهداشت و خدمت رسانی  به  مردم  باشد پس  نقش و وظیفه  دستگاه‌های  مثل اداره  شریف  جنابعالی در عرصه  جامعه  چه  خواهد  بود. حق  نداری  آنچه  در خاطر  انورتان  خطور  می‌کند  حمل بر حقیقت  کرده و آنرا  در فضای  رسانه ای  به خورد مردم  بدهی.
3-در استدلالی  نابحق  اذعان نموده ای «شورا و شهرداری  برای  کوچک‌ترین  فعالیت  خود مانو ر می‌دهد» بدان  وقتی  با غرض  و شائبه  بخواهی  قضاوت  کنی  خدمات  و عملکرد  ما  هم  در نگاه  افرادی  چون  جنابعالی  خرد و کوچک  جلوه  می‌نماید  قضاوت  در این  بابت  را به  خدا و مردم  می‌سپاریم  و شما  را  به  این  بیت  مولانا
«چون  غرض آمد هنر پوشیده  شد    صد حجاب  از دل به  سوی  دیده  شد»
4-قضاوات  نابحق  در  امور  دستگاه‌های  دیگرخاصه  دستگاه  بزرگی  مثل  شهرداری  که  پیشانی  اول  خدمت رسانی  به  شهروندان  است و طعنه  زدن به  شورایی  که  چکیده  خرد  جمعی مردم  است  با  کدام  تلقی شما از فرهنگ  قابل  توجیه  است  به غیر از دخالت  در امور دستگاه‌های  دیگر.
همه  حمال  عیب  خویشیم    طعنه  بر عیب  دیگران  چه زنیم 
 پس متولی  واقعی  فرهنگ  چشم‌ها  را باید  شست
 جور  دیگر  باید  دید
در پایان  در این ماه پر فضیلت  رمضان دعایی برای هر دویمان  دارم:
خدایا  آنچنان بینشی به ما عطا کن که حق  را  وارونه  جلوه ندهیم  و حقیقت  را فدای اغراض  فردی خود ننماییم.
---------------------------
فرزاد آذریان 
دوم خرداد 1397
نام شما

آدرس ايميل شما

شهروند
United States
جناب اذریان دبیر ادبیات محترم شهر محترم شورای محترم.
این شورا چکیده خرد جمعی نیست و در مقایسه با شورای سابق هیچگونه نمودی نداشته است نه در سطح شهر تغییری میبینیم نه در عمق شهر.
و اما از انجا حق با ایرج کاظمی است که:
۱_ انتخاب شهردار توسط شورا بسیار سطحی و ناکارامد بود.
۲_ بعضی از اعضا شورا فقط به پوشیدن کت شلوار و شرکت در جلسات عمومی دلخوش اند.
۳_ بعضی از اعضا شدرا بعضا در صنفهای غیر مرتبط در سطح شهر دخالتهای نابجا دارند.
۴- هنوز هیچ اقدامی در مبلمان شهری دهدشت و طراحی شهری مدرن و شهروند مدرن نشده است.
همان بیراه شورای قبلی در حال پیمودن است.
شهروند
Iran, Islamic Republic of
ای کاش آقای آذریان عزیز به جای حل مسئله صورت مسئله راپاک نمی کرد ای کاش حداقل یک نمونه از کارهای فرهنگی که انجام دادند رایادآوری می کرد
شهروند
Iran, Islamic Republic of
ای کاش آقای آذریان عزیز به جای حل مسئله صورت مسئله راپاک نمی کرد ای کاش حداقل یک نمونه از کارهای فرهنگی که انجام دادند رایادآوری می کرد
کریم
Iran, Islamic Republic of
درود بر مدیر ارزشمند ودوست داشتنی جناب دکتر کاظمی جو
حرف حق
Iran, Islamic Republic of
پس کو کار فرهنگی که حتی کوچکترینی هم نداشتید و نام نبردی اول گزارش را که خواندم فکر کردم در ادامه خدمات فرهنگی که شهردار و شورای شهر انجام داده اند ارائه می شود پس با این دفاعیه صحت سخنان آقای کاظمی را تایید کردید خوانندگان و بینندگان قضاوت کنند این یک نوع دفاع بد کردن است.
احسینی
Iran, Islamic Republic of
این شوراواقع. شده است
اقا فرزاد درود صد درود بر ادب حضرتعالی شما باید در عرصه فرهنگ باشید
رضا
Iran, Islamic Republic of
جناب آذریان اگراینهمه که وقت گذاشتی که جواب آقای کاظمی راباجملات پرطمتراق بدهی نقدایشان اگرهم دورازانصاف باشدرابه عنوان پلیتیک وفرصت میپنداشتی ودراهداف عالیه شورای شهربه کارمی بستی وباهمکاری دیگرعوامل محترم شورای شهر وشهرداری باتلاش مضاعف وخردجمعی موانع رابرمیداشتید سزاوارتقدیر بودید.چرااینقدرازنقد هراس دارید چراآستانه تحمل مدیران پایین آمده شهروندان کجای این نامعادله اند به جای این جواب دادن های ناکارا به فکرمردم باشید
امیراحمد
Iran, Islamic Republic of
زنده باد
محمدیان
بعضی افرادشورا خودراباورکردند. این ره که تو می روی.......
شهروند
Iran, Islamic Republic of
در هر صورت شورای فعلی با کار فرهنگی. ضعف اعضای شورا از هر جهت بر مردم شریف پوشیده نیست- اکثریت قریب به اتفاق شهروندان از انتخابهای خودشان در شورا پشیمان هستند- در مقایسه با شورای قبلی از هر جهت ضعیف تر و ناب سامان تر هست.- شک ندارم در انتخابات اینده مردم اشتباهات خود را جبران می کنند- جناب اذریان . خدمات اصلی و پایه ای شورا را بیان کنند!!!!!!!!!!!! لکه گیری اسفالت خیابانها این شده شعار شورا بیایید بررسی بفرمایید ببینید چند درصد خیابانها چاله چوله هایشان همچنان باقی است؟ تازه انهاییکه انجام گرفته به نحو بسیار زشت و زننده نمای خیابانها را خراب کرده.
در اخر شما نمی توانید خودتان را با جناب . مقایسه بفر مایید.
به قول معروف قیاس مع الفاق است!
جلال امیریان
United States
عزیزم شهردار قبلی لکه گیری ساده هم انجام نداده...
اگرجنابعالی درست بیاندیشید قیاس اعضای محترم شورای الن و قبلیا متوجه خواهیدشد...
اقای کاظمی عزیز با سخنانتون سمت خودرا زیر سوال بردید..
درود برآذریان عزیز
همشهری
Iran, Islamic Republic of
مردم انتظار کار فرهنگی از شهرداری ندارند،ضعف های شهرداری را نباید به پای شورای شهر بنویسید،باید واقع بین باشیم و عملکرد شورای شهر را منصفانه و عادلانه قضاوت کنیم.نباید انتظار معجزه داشته باشیم و آقای کاظمی باید بداند که کار فرهنگی که شما انتظار دارید اگر شهرداری هم همه بودجه خود خود را صرف آن کند،دردی از دردهای مردم فلک زده دوا نمی کند.تغییر نسل و الگوهای فرهنگی را به آقای کاظمی یاداوری میکنم.مسئولیت پذیری،تعهد،مردم داری،دوراندیشی،صداقت و کاردانی را از استاد اذریان یاد بگیرید.
وقتی داشت لباسش را عوض می کرد پنهانی از او عکس گرفتم

وقتی داشت لباسش را عوض می کرد پنهانی از او عکس گرفتم

سرگرد هادى شرکا در تشریح این خبر گفت: در پى مراجعه مادرى به همراه دختر نوجوان خود به ...
نشست زمین و انفجار در قم تلفات نداشت

نشست زمین و انفجار در قم تلفات نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در حادثه ای که صبح امروز در میدان ...
اعترافات تکان‌‌دهنده یک داعشی ایرانی بعد از دستگیری/ کسی با داعش بحث می کرد، سرش را می‌بریدند!

اعترافات تکان‌‌دهنده یک داعشی ایرانی بعد از دستگیری/ کسی با داعش بحث می کرد، سرش را می‌بریدند!

صحبت‌های یک داعشی که به قول خودش مسیری اشتباه را انتخاب کرده می‌تواند نمونه‌ای برای جوانان ...