تاریخ انتشار
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵
کد مطلب : ۴۰۰۱۳۲
در نشست ارشاد مطرح شد

پای فرهنگ، در شورای شهر دهدشت می‌لنگد! / سند رو کنید

۱
۱
پای فرهنگ، در شورای شهر دهدشت می‌لنگد! / سند رو کنید
کبنا ؛رییس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه (دوشنبه 31 اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران با ا نتقاد از شورای شهر و شهرداری دهدشت اظهار کرد: حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌گوید بخش اعظمی از فعالیت‌های فرهنگی هر شهرستان بر عهده شورای شهر و شهرداری است ، این در حالی است که شورای شهر دهدشت و شهرداری تاکنون کوچکترین اقدامی برای انجام کارهای فرهنگی نکرده است!
ایرج کاظمی جو عنوان کرد: شورای شهر و شهرداری دهدشت نه تنها در حوزه فرهنگی در سطح شهرستان قدمی برنداشته است، بلکه حتی در این حوزه از شورای سابق عقب‌تر است! حداقل شورای سابق در برگزاری جشن‌ها و جشنواره‌های فرهنگی در سطح شهرستان همکاری داشت این در حالی است  که شورای پنجم و شهرداری دهدشت دربرگزاری بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی و هنری کهگیلویه (اولین جشنواره منطقه‌ای فیلم کوتاه با محوریت «اعتیاد - خشونت») که در 19 اسفند ماه برگزار شده بود، هیچ گونه حمایت و همکاری نداشته است که این خود داوران غیر بومی جشنواره که در سطح ملی و جهانی مطرح هستند را حیرت زده کرد و داریوش غریب زاده داور جشنواره فیلم کوتاه کهگیلویه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرده بود «در تمامی شهرها 50 درصد حمایت‌ها از جشنواره‌های فیلم برعهده شهرداری‌هاست»!
ایرج کاظمی جو افزود: شورا و شهرداری دهدشت به غیر از برگزاری جشن نیمه شعبان کدام فعالیت فرهنگی و تخصصی را تاکنون انجام داده است؟! اگر غیر این است سند و مدرک ارائه دهید!
وی ادامه داد: شورای شهر دهدشت حتی در زیبا سازی فضای شهری تاکنون کوچکترین اقدامی نداشته و حتی هیچ حمایتی از کمیپن زیبا سازی دیوارهای شهر دهدشت که مدتی است به همت «سازمان مردم نهاد بلاد شاپور» تشکیل شده، نکرده‌اند، این کمپین تنها با حمایتهای مردمی آنهم با اهدای رنگ بوده است و می‌توان گفت: تنها حمایت شهرداری از جوانان این سمن شاید هدیه دادن یک رنگ شبیه دیگر شهروندان یا مغازه داری باشد!
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه در جمع خبرنگاران مطرح کرد: به جد پیگیر مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان هستیم و می‌توان گفت جلسه اخیر این شورا با موضوع «زیبا سازی فضای شهری» یکی از تخصصی‌ترین و کاربردی‌ترین جلسات بوده است که ادامه دار خواهد بود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
جناب کاظمی جو انوقت که از این افراد ضعیف در انتخابات حمایت کردی باید به فکر فرهنگ بودی نه حالا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...