تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب : ۳۳۱۳۳۶

آخرین نرخ بیکاری کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد

۳
۰
کبنا ؛ 
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نرخ بیکاری در این استان به ۱۲٫۸ درصد رسیده و جزء چهار استان با کمترین نرخ تورم هستیم.
علی شهابی نسب صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس نتایج طرح آمارگیری نیروی کار سال ۱۳۹۶ نرخ بیکاری استان در سال ۱۳۹۶ از سوی مرکز آمار ایران ۱۲٫۸ درصد اعلام شده که نسبت به سال ۱۳۹۵ که ۱۳٫۳ بود، پنج صدم درصد کاهش یافته است.
وی اظهارکرد: همچنین استان به لحاظ بیش‌ترین نرخ بیکاری در بین استان‌های کشور در جایگاه هشتم قرار دارد. لازم به توضیح است که نرخ بیکاری کشور در سال ۱۳۹۶، ۱۲٫۱ درصد بوده است.
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بر اساس آخرین نتایج طرح آمارگیری شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری و روستایی در اسفند ماه سال ۱۳۹۶، نرخ تورم کل کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای استان ۷٫۱ درصد، مناطق شهری ۷٫۳ درصد، مناطق روستایی ۶٫۹ درصد اعلام شده که استان به لحاظ کمترین نرخ تورم کل در بین استان‌های کشور در جایگاه چهارم قرار دارد.
شهابی نسب اضافه کرد: نرخ تورم کل کشور، مناطق شهری و مناطق روستایی به ترتیب ۸٫۲ درصد، ۸٫۱ درصد و ۸٫۸ درصد است.
نام شما

آدرس ايميل شما

دشتک
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا اگه قرار باشه با یک ساعت کار درآمدزا در هفته شاغل محسوب بشیم باید نرخ بیکاری را منفی اعلام کنند چون بالاخره هر جوون و پیری اینروزا حداقل چهارکیلو بیلهر میاره و میفروشه و یه ده تومن درآمد بیلهری داره !!!!
اونوقت میشه بفرمایید با کدوم ازمون استخدامی یا طرح اقتصادی نرخ بیکاری استان کاهش یافته؟ نرخ جمعیت رو هم یک مروری میکردین بد نبود شاید اون عده از بیکارها . که امارها بهتر شده
Iran, Islamic Republic of
حرف.
آوار پوتین بر سر ترامپ

آوار پوتین بر سر ترامپ

ترامپ رهاورد بزرگی را برای آمریکایی‌ها به ارمغان آورده باشد؛ امری که در صورت عدم تحقق ...
بازگشت‌ نوری‌ها به سیاست

بازگشت‌ نوری‌ها به سیاست

ناطق نوری در این برهه دایره سخنان خود را در دو حوزه تعیین کرده است. یکی جلوگیری از اتهام ...
سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

برای من نقش یک روحانی تجربه ای جدید بود و ترجیح دادم با توجه به اهمیت و جایگاهی که روحانیت ...