تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب : ۳۳۰۹۸۹

حمایت از دولت تا۱۴۰۰/حمایت جوانان طالب اصلاح کهگیلویه بزرگ از استاندار

۱۶
۰
کبنا ؛متن ارسالی
أَوْفُوا بِالْعَهْد
انتخابات بیست و نهم اردیبهشت ماه نود شش با حضور پرشور مردم پای صندوق های رای و اعتماد مجدد مردم به منادیان تدبیر و امید تنها یکی از افتخارات جمهوری اسلامی است.

لبیک گفتن به امید و اعتماد به تدابیر دولتمردانِ منتخب ملت جهت تغییر در وضعیت بحران زده ی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مملکت موضوع مهمی بود که مورد توجه ملت و دلسوزان انقلاب قرار گرفت.
در این خصوص و در ابتدای شروع فعالیت دولت دوازدهم، رهبریِ معظم انقلاب رئیس دولت تدبیر و امید را دانشمندی فرزانه معرفی و مکررا به حمایت خود ازدولت اهتمام می ورزند. ایشان در اواخر سال گذشته (نود و شش) ضمن ابراز اعتقاد قلبی خود به مردم سالاری، احترام به رای مردم را متذکر شدند و اضافه نمودند به دولت(تدبیر و امید) کمک کرده ام و به این کمک ادامه خواهم داد. همچنین در بهمن ماه نود و شش با ابراز خرسندی از سیاست خارجی دولت تدبیر و امید، در خواست نمودند که این راه باید ادامه یابد.
امامتاسفانه شاهد آن هستیم که عده ای همواره جلوتر از رهبری حرکت میکنند، نه تنها به دولت کمک نمیکنند بلکه تفسیرات به رای خویش را که بیشتر به تسویه حساب های سیاسی شباهت دارند، تنها الگوریتم خروج از مشکلات کشور میدانند. این افراد که بعضا خود را دلسوزان ملت و نظام معرفی میکنند، بیش از دشمنان خارجی انقلاب، سد راه پیشرفت و توسعه ی کشور شده اند، روز به روز نا امیدی رابه جامعه تزریق می کنند و هدفشان نشانه گرفتن امید مردم به آینده ای روشن است.
نوسانات اخیر در بازار ارز که شناخت علت آن نیازمند تحلیل کارشانسی و تخصصی است را بدون توجه به تمامی جوانب و تلاش برای رفع مشکل، سلاحی برای پیشبرد اهداف شخصی و فرصتی مناسب جهت القای سیاست های نادرست خود به مردم دانستند.
ضمن لزوم تلاش مستمر دولت در خصوص مشکلات اقتصادی و اتخاذ تدابیر مناسب جهت تعادل بخشیدن به نوسانات حاکم بر بازار ارز و اقتصاد کشور باید به این نکته توجه داشته باشیم که بدون حمایت مردم از دولت، علاوه بر اقتصاد رفع بسیاری از مشکلات سیاسی اجتماعی و فرهنگیِ کشور نیز امکان پذیر نخواهد بود.
مردم خصوصا جوانان حامی دولت همواره به عهد خود تا پایان سال ۱۴۰۰ پایبندند و ان شاالله دولت نیز خلف وعده نخواهد کرد.
حامیان دولت تاپایان راه اجازه ی ترویج ناامیدی توسط معلوم الحالان را نخواهند داد، چرا که با اعتقادی راسخ و آگاهانه امید را یکی از راهکارهای حیات بخش زندگی می دانند.
امید تحفه ای الهی است که باعث می شود دشواری ها و صعب العبوری مسیر نتواند انسان را پشیمان کند. لذا در مقابل حملاتِ خارج از انصاف و سازماندهی شده به منتخبین ملت، به عهد خود پایبند خواهند ماند و دولت را در سطوح کلان کشوری و استانی حمایت کرده و به این حمایت ادامه خواهند داد.
در سطح استان ، امروز مفتخریم که استاندار کهگیلویه و بویراحمد سوای از انتقاداتی که به ایشان وارد است با جدیت در مقابل برخی به ظاهر دلسوزان مردم استان خصوصا شهرستان کهگیلویه به سان پولاد ایستاده است و هیاهوهای پوشالی و جوسازی های رسانه ای قلیل اشخاص، ذره ای از اهتمام ایشان برای توسعه ی استان با استراتژی های نوین را مخدوش نخوهد کرد.
استاندار نماینده ی دولتی است که جوانان طالب اصلاح کهگیلویه برای پیروزی آن شبانه روز فعالیت کردند و این یک امر بدیهی است که فارغ از تمامی مشکلات، حمایت از استاندار در اولویت جوانان سامان مظلوم و محروم کهگیلویه است.
علاوه بر این و در پایان این مطلب لازم است تلنگر دیگری را به دنبال سلسله تذکرات پیشین به برخی دوستان و مسئولین جریان اصلاحات در کهگیلویه ارائه نمایم . در اسفند ماه ۹۴ که بسیاری ازخواص مدعی اصلاحات صاحب قدرت بوده اند عده ای از دلسوزان جریان هشدار آمدن چنین روزهای را داده بودند. هشدار آمدن روزهایی که وضعیت سیاسی کهگیلویه پر تنش می شود و افراد نالایق بر کرس های تکیه خواهند زد. اما متاسفانه عدم دوراندیشی، تعصب، تک روی و طمع دستیابی به امتیازات آنی باعث شد فریاد اتحدو اتحدوهای روشن ضمیران جریان ریشه دار اصلاحات کهگیلویه نادیده گرفته شود.
دوستان نامهربانی کردند و تصمیم دیگری اتخاذ شد که جبران آن سال ها زمان خواهد برد.
تاریخ و گذشت زمان به خوبی نشان داد و در ادامه نشان می دهد که عدم پایبندی به خرد جمعی و تشریک مساعی تبعاتی سو به دنبال دارد که هم اکنون و به تدریج گریبانگیر همان تصمیم گیرنده گان خود رای شده و خواهد شد.
پیش ما رسم شکستن نبود عهد وفا را الله الله تو فراموش مکن صحبت ما را
با آروزی رسیدن به موفقیت.
 

شهریار جمالی
نام شما

آدرس ايميل شما

چرام
Iran, Islamic Republic of
درود خدا بر جوان نیکو سرشت و نیک مرام
Iran, Islamic Republic of
با روحانی تا دلار ۸۰۰۰ تومان !!! تازه اول بازی است ، مینشینیم و میبینیم داداشی
Iran, Islamic Republic of
ایشششششش
United States
.. این اصلاحات
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
همه از استاندار مقتدر استان جناب اقای دکتر احمدی حمایت می کنیم
یاسوج
Iran, Islamic Republic of
خخخخ
عجب مردمی هستن اینا
بابا شعارهای سیاسی و احزاب و .... برای یک منطقه اب و نان نمیشه؛ وقتی به فکر شما نباشن
عجب مردم سیاست زده ای هستید
فرهنگ
Iran, Islamic Republic of
درود بر تفکر زیبایتان! جناب جمالی احسن. دکتر احمدی انسان شریف و قابل احترمی است. قطعا افرادیکه دارای رانت بودند به خصوص در دوره ی استاندار قبلی! اکنون منافع انها به خطر افتاده! قطعا دکتر احمدی را تخریب می نمایند!!!!! اما با اطلاع و شناختی که از ایشان دارم مدیر نخبه و توانایی است که تحت تاثیر این منفعت طلبان قرار نمی گیرد!
طرفدار
Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر احمدی. چنانچه به بی عدالتی ها در ادارات و مخصوصا گچساران خاتمه دهید پشتیبان شما هستیم.
اصلاحطلب
United States
زنده باد اصلاحات افرین
تجربه تلخ
Iran, Islamic Republic of
کدام اصلاح را تابحال شاهد بوده ایم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حقیقت تلخ
Iran, Islamic Republic of
نه اصلاحات و نه اصولگرایا هیچ کدوم درد این منطقه محروم درک نمیکنند. فقط شایسته سالاری! واقع بین باشید نه تعصب کور کورانه و خودشیرینی برا مسئولین بی کفایت
حقیقت تلخ
Iran, Islamic Republic of
نه اصلاحات و نه اصولگرایا هیچ کدوم درد این منطقه محروم درک نمیکنند. فقط شایسته سالاری! واقع بین باشید نه تعصب کور کورانه و خودشیرینی برا مسئولین بی کفایت
حسن
Iran, Islamic Republic of
با دلار ۸۰۰۰ تومان تا ۱۴۰۰!!!
یاسوج
میخوام سرم را اصلاح کنم
لنده ای
Iran, Islamic Republic of
درودبراستاندارمحبوب
ع ر
Iran, Islamic Republic of
سلام با روحانی تا برنج دانه بلند به قیمت ۱۰۰۰۰۰، برو بابا....
اسحاق جهانگیری از دولت روحانی می‌رود

اسحاق جهانگیری از دولت روحانی می‌رود

قائم مقام حزب اعتماد ملی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است نوبخت جایگزین جهانگیری شود ...
مالیاتی که مردم می‌دهند، کجا خرج می‎شود؟

مالیاتی که مردم می‌دهند، کجا خرج می‎شود؟

آنچه در هسته نرم‌افزار این طرح بود و قراردادش در سال 1387 با اروپایی‌ها منعقد شد در مجموع40 ...
آقای جهانگیری! وعده‌هایی‌که دادید «یادتان هست»؟!

آقای جهانگیری! وعده‌هایی‌که دادید «یادتان هست»؟!

بی‌شک وضعیت فعلی اقتصادی کشور محصول عملکرد وزیرانی است که از دولت سازندگی در مصدر امور ...