تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶
کد مطلب : ۳۳۰۲۴۳

کم‌آبی به موضوعی امنیتی در کهگیلویه و بویراحمد تبدیل شده است(+تصاویر)

۴
۰
کبنا ؛ 
 
به گزارش کبنا، مهرداد کرمی صبح امروز در  نشست مشترک با مدیرعامل و  جمعی از  کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره  اهمیت کار دستگاه‌های خدمات‌رسان اظهار کرد: جنس کار آب و فاضلاب و چالش‌های پیش روی  این دستگاه می‌طلبد که از این دستگاه حمایت شود.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کار خدمات‌رسانی به خصوص در حوزه آب و فاضلاب  طاقت‌فرسا است، عنوان کرد:  آب و فاضلاب استان نشان داده است که به رغم همه مشکلات و  چالش‌های پیش رو از عهده وظائف خود برآمده است.
کرمی با بیان اینکه موضوع آب و مسائل مرتبط با کم آبی و خشکسالی باعث شده موضوع آب به موضوعی امنیتی و حساس در  استان تبدیل شود، تصریح کرد: به همین دلیل دستگاه قضا وظیفه خود می‌داند که با تمام توان در کنار آب و فاضلاب باشد.
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب استان همچنان در جمع‌آوری و ساماندهی انشعاب‌های غیرمجاز  کار خود را ادامه دهد و  دستگاه قضایی نیز در این زمینه نیز از آبفای استان حمایت خواهد کرد.
 
همکاری جدی دستگاه قضایی با آبفای کهگیلویه و بویراحمد/عزم جدی آبفای استان در جمع‌آوری تخلفات آب
سیدعلی لدنی‌نژاد  نیز در این نشست مشترک به دادستان مرکز استان با اشاره به تنش آبی و مشکلات پیش روی آبفای استان اظهار کرد: دستگاه قضایی همواره در کنار آب و فاضلاب استان بوده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با تقدیر از همکاری بی‌شائبه و جدی دستگاه قضا در  زمینه اجرای سریع احکام متخلفان انشعاب غیرمجاز  عنوان کرد:  بخش زیادی از زحمات جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز که تعداد آنها طی چهار سال اخیر  از ۱۷ هزار  فقره گذشت، بر دوش دستگاه قضای استان بود.
وی با بیان اینکه جمع‌آوری و ساماندهی تخلفات آب و فاضلاب حواشی و تبعات زیادی  برای آب و فاضلاب به همراه داشته است، عنوان کرد: آب و فاضلاب  عزم خود را برای جمع‌آوری تمامی انشعابات غیرمجاز جزم کرده است.
لدنی‌نژاد با بیان اینکه تنش آبی و کمبود آب شرب در شهرهای استان، ضرورت مبارزه با پدید شوم انشعابات غیرمجاز را بیشتر  کرده است، عنوان کرد: در این مسیر نیازمند ادامه همکاری دستگاه قضایی هستیم.

 
 
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ياس
Iran, Islamic Republic of
إز علا اصلی بحران اب خود ابفا است
شجاع
Iran, Islamic Republic of
جمعیت یک درصد کشور ...ابهای استان ده درصد ابهای کشور ...بعد بحران آب....یعنی . با این مدیریت...
سیدیتیم
Iran, Islamic Republic of
درجواب شجاع و یاس ...اگر بقیه کشور هم بخوان مثل شما فکر کنن بهران آب تمام کشور راخواهدگرفت...مغرضانه چیزی ننویسین که بایددرپیشگاه خداوندجوابگو باشین.....خداسایه دادستان دکترکرمی و مدیریت محترم آبفامهندس لدنی نژادهمیشه بالای سراستان عزیزمان باشد
همشهری علی
Iran, Islamic Republic of
متاسفان استان ما هیج گونه پیش بینی دراین خصوص نداشتند اگر ۱۰سال پیش این اقدام مهم انجام می گرفت حال با بهران مواجه نمی شودیم ؟ضعف مسئولین ؟
سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

برای من نقش یک روحانی تجربه ای جدید بود و ترجیح دادم با توجه به اهمیت و جایگاهی که روحانیت ...
۷ نوع غذا که نباید برای ناهار مصرف کنید

۷ نوع غذا که نباید برای ناهار مصرف کنید

وعده غذایی ناهار به دلیل اهمیتی که دارد جزو 3 وعده مهم غذایی قرار گرفته است پس استفاده ...
کرباسچی: پیشنهاد دادم نوه امام از «امیرانتظام» دلجویی کند اما متاسفانه این اتفاق هرگز رخ نداد

کرباسچی: پیشنهاد دادم نوه امام از «امیرانتظام» دلجویی کند اما متاسفانه این اتفاق هرگز رخ نداد

کرباسچی در روزنامه سازندگی نوشت : برای نوه حضرت امام پیغامی فرستادم و از ایشان خواستم ...