تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب : ۳۲۶۷۹۲

طرح « آرامش بهاری» در کهگیلویه اجرا می‌شود

۰
کبنا ؛صبح امروز نشست خبری مدیر امور اوقاف و خیریه کهگیلویه با خبرنگاران در دهدشت برگزار شد.
مدیر امور اوقاف و خیریه کهگیلویه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای طرح « آرامش بهاری» که در ابتدای هر سال توسط  اداره اوقاف  برگزار می شود.

امسال نیز از ۲۸ اسفندماه تا ۱۷ فروردین ماه در ۹ بقعه متبرکه کهگیلویه  (امام زاده سید النورالدین (ع)،امام زاده میر سالار(ع)،امام زاده محمد(ع) کوه برد،امام زاده سید محمود(ع)،امام زاده صفدر (ع)طولیان،امام زاده سلطان مهدی (ع)،امام زاده عماد الدین(ع) لنده ) این طرح توسط  مبلغین در ۲ نوبت و در ۲ غرفه  تحت عنوان غرفه « معرفت »و غرفه «کودکان و نوجوانان» اجرا می شود.
روح الله قباد پور عنوان کرد:چهارمین همایش سالانه امام زاده نورالدین (ع) نیز همزمان با تولد امام علی (ع) در ۱۱ فروردین ماه  با حضور مسولان در شهرستان برگزار می شود.
قبادپور گفت: ساخت  زائر سرای امام زاده آقامیر (ع) که با پیشرفت ۳۰ درصدی در حال اجراست نیز تا آخر فروردین ماه دو سقف و ستون آن کامل و آماده بهره برداری می شود همچنین ساخت زائر سرای امام زاده محمد(ع)کوه برد نیز  با پیشرفت ۴۰ درصدی نیز  در حال اجراست .
وی در پایان مطرح کرد:نوروز امسال از مسجد و حسینیه با تمام امکانات که توسط خیرین با اعتباری بیش از ۸۰ میلیون تومان در جوار امام زاده عبدالله  (ع)بیمنجگان ساخته شده ،بهره برداری می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

آوار پوتین بر سر ترامپ

آوار پوتین بر سر ترامپ

ترامپ رهاورد بزرگی را برای آمریکایی‌ها به ارمغان آورده باشد؛ امری که در صورت عدم تحقق ...
بازگشت‌ نوری‌ها به سیاست

بازگشت‌ نوری‌ها به سیاست

ناطق نوری در این برهه دایره سخنان خود را در دو حوزه تعیین کرده است. یکی جلوگیری از اتهام ...
سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

برای من نقش یک روحانی تجربه ای جدید بود و ترجیح دادم با توجه به اهمیت و جایگاهی که روحانیت ...