تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰
کد مطلب : ۳۲۵۶۲۸

مواضع استاندار کهگیلویه و بویراحمد خلاف تاجگردون و هاشمی‌پور بود / احمدی: آخوندی به نفع استان است

۳
۰
کبنا ؛ 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی پروازهای صبح و عصر در استان خبر داد و گفت: در این رابطه با شرکت های هواپیمایی ایران ایر و ماهان رایزنی شده است.

به گزارش کبنا،استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز در نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت توسعه صادرات غیرنفتی، اظهار داشت: اگر نتوانیم در بحث صادرات موفق عمل کنیم تولید درون گرا آرام آرام خاموش می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید پیگیر حل مشکلات تولیدکنندگان باشند، افزود: دولت مدام تاکید می کند که مدیران ما باید وقت بگذارند و پاسخگو باشند، بنابراین در چنین جلساتی نباید مشکلات جزئی مطرح شود.
احمدی عنوان کرد: اینکه مدیران بخواهند ارباب رجوع را به استانداری احاله دهند روش غیراداری و ناسالمی است و از ناکارآمدی مسئول ناشی می شود مدیران ما باید آرام آرام یاد بگیرند که به عنوان مسئول یک دستگاه تخصصی وقت بگذارند، اینکه امورات مردم را در جلسات فرابخشی مطرح کنیم نشان دهنده بی توجهی ما است.
وی به سانحه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج اشاره داشت و ابراز کرد: این سانحه هوایی، حادثه تلخی بود اما تلخی این حادثه هیچ تاثیری روی عزم ما برای آینده استان نمی گذارند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگرچه استیضاح حق نمایندگان مجلس است اما حضور مجدد آخوندی در وزارت راه شانس بهتری به استان می دهند زیرا وی دو بار به استان آمده، مشکلات و مطالبات ما را از نزدیک دیده و قول داده که سیستم ناوبری فرودگاه را تقویت کند.
احمدی عنوان کرد: از نظر راه اندازی مجدد پروازها نیز وزیر راه با دو شرکت هواپیمایی ایران ایر و ماهان صحبت کرده و برنامه داریم پروازها در دو نوبت صبح و عصر راه اندازی شود. س
وی بیان کرد: احتمالا مجموعه هوانوردی کشور به دنبال تغییر مسیر پرواز هستند که پرواز تهران-یاسوج به جای عبور از بالای قله دنا، از مسیر تهران-اصفهان به نجف آباد- پاتاوه عبور کند که البته در حد یک پیشنهاد و در حال بررسی است.
به گزارش کبنا، در حالی که استاندار کهگیلویه و بویراحمد آخوندی وزیر راه را به نفع استان کهگیلویه و بویراحمد می‌داند دو تن از نمایندگان استان (هاشمی‌پور و تاجگردون) موافق استیضاح وزیر راه و شهرسازی بودند و در مخالفت با آخوندی اظهارات تندی کردند.
همچنین جمعی از مردم یاسوج در مصلی امام خمینی(ره) با شعارهای آخوندی استعفا بده از وی انتقاد کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما

معلم
Iran, Islamic Republic of
میشه جناب استاندار درباره نفع ایشان برای استان توضیح بدهند
Iran, Islamic Republic of
خوب نفعشو دیدیم
محمد
Iran, Islamic Republic of
درود بر سردار هاشمی پور نمایند ه شهرستانهای گهگیلویه بهمئی چرام و لنده .
وقتی داشت لباسش را عوض می کرد پنهانی از او عکس گرفتم

وقتی داشت لباسش را عوض می کرد پنهانی از او عکس گرفتم

سرگرد هادى شرکا در تشریح این خبر گفت: در پى مراجعه مادرى به همراه دختر نوجوان خود به ...
نشست زمین و انفجار در قم تلفات نداشت

نشست زمین و انفجار در قم تلفات نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در حادثه ای که صبح امروز در میدان ...
اعترافات تکان‌‌دهنده یک داعشی ایرانی بعد از دستگیری/ کسی با داعش بحث می کرد، سرش را می‌بریدند!

اعترافات تکان‌‌دهنده یک داعشی ایرانی بعد از دستگیری/ کسی با داعش بحث می کرد، سرش را می‌بریدند!

صحبت‌های یک داعشی که به قول خودش مسیری اشتباه را انتخاب کرده می‌تواند نمونه‌ای برای جوانان ...