تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۳۲۱۷۱۹

جشنواره فیلم کوتاه در کهگیلویه برگزار می شود+عکس

۰
کبنا ؛سید ایرج کاظمی‌جو در گفت‌وگو با خبرنگاران ، از برگزاری جشنواره فیلم کوتاه با موضوع آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش کبنا ازکهگیلویه ,سید ایرج کاظمی‌جو در گفت‌وگو با خبرنگاران  ، از برگزاری جشنواره فیلم کوتاه با موضوع آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره با حضور استان‌های‌ اصفهان، خوزستان، چهارمحال‌ ‌وبختیاری، خوزستان، بوشهر، فارس و کهگلیویه وبویراحمد به میزبانی دهدشت برگزار خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه زمان برگزاری این جشنواره را از ۱۹ تا ۲۱ اسفندماه عنوان و تصریح کرد: جشنواره فیلم کوتاه با موضوعات معضلات اجتماعی( اعتیاد، خشونت، مستند، داستان) در سالن شهید آوینی برگزار خواهد شد.
وی از مستند «چهتون» به کارگردانی حسن کریم‌نژاد، فیلم کوتاه داستانی «سایه‌ها» کارگردان عباس سام، مستند «دست‌های سرد» کارگردان محسن باقری، مستند «برزخ نیلوفری» کارگردان سید مسعود پرهیزگاری و مستند «بازدم» به کارگردانی سلیمان حسنی به عنوان تعدادی از فیلم‌های کوتاه راه یافته به جشنواره منطقه‌ای فیلم کوتاه کهگیلویه نام برد.
کاظمی‌جو هدف از برگزاری این جشنواره را آموزش زندگی سالم، ایجاد دغدغه و حساسیت در جامعه، تشویق فیلم‌سازان برای تولید آثار بصری در زمینه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و آگاهی‌سازی و حساسیت آفرینی نسبت به آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد عنوان کرد.
وی موضوع درمان معتادان را یکی از معضلات جدی جامعه دانست و خاطرنشان کرد: در راستای بازگشت این افراد به جامعه باید فرهنگ‌سازی شده و معضلات با زبان هنر بیان شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

لادن طباطبایی حضور منشوری در شبکه من و تو +عکس

لادن طباطبایی حضور منشوری در شبکه من و تو +عکس

شب گذشته لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که با ظاهری بدون حجاب در یکی از ...
رفتار تبعیض آمیز داور بازی ایران و اسپانیا خبرساز شد!

رفتار تبعیض آمیز داور بازی ایران و اسپانیا خبرساز شد!

رفتار تبعیض آمیز داور اروگوئه‌ای بازی ایران و اسپانیا در مواجهه با بازیکنان دو تیم خبرساز ...
جزییات خفه کردن خواهر به دست ۳ برادر خود در اندیمشک!

جزییات خفه کردن خواهر به دست ۳ برادر خود در اندیمشک!

سردار حیدر عباس زاده، رئیس پلیس استان خوزستان با تایید این خبر گفت: در پی اعلام خبری ...