تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۰
کد مطلب : ۳۱۶۶۶۷

حضور فرهنگی کتابداران استان در روز حماسه

۲
۰
کبنا ؛همزمان با سالروز تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه‌های فرهنگی کتابخوانی متنوع در شهرستان‌های استان و در مسیر راهپیمایان برگزار شد.
همزمان با راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، کتابخانه‌های عمومی استان با اجرای برنامه‌های فرهنگی در مسیر تجمع کنندگان و راهپیمایان، در مکان‌ها و غرفه‌ها با برپایی نمایشگاه کتاب، نشریات و همچنین ثبت نام رایگان همگام با مردم شدند.
سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان ضمن تبریک مجدد فرا رسیدن دهه فجر انقلاب و یوم الله ۲۲ بهمن گفت: از ابتدای دهه فجر استان برنامه‌های فرهنگی متنوع و متناسب با این ایام در کتابخانه‌های عمومی شهرها و روستاهای استان برگزار شد که برپایی غرفه‌ها و ایجاد فضاهای فرهنگی درمسیر راهپیمایان ۲۲ بهمن از شاخص‌ترین آن‌ها بود.
یاسر رحیمیان تصریح کرد: در مرکز استان و در برخی شهرستان‌های استان، کتابداران در غرفه‌های فرهنگی با عضویت و ثبت نام رایگان مردم انقلابی شرکت کننده در راهپیمایی، برپایی نمایشگاه کتاب، نمایشگاه نشریات تاریخ انقلاب به روایت روزنامه‌های کیهان و اطلاعات ۱۳۵۷ به ترویج فرهنگ کتابخوانی و نمایش تصاویر و مطالب سیر تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند.
وی با اشاره به برگزاری دیگر برنامه‌های فرهنگی اجرا شده در این غرفه‌ها اظهار داشت: نصب بنر، برپایی ایستگاه نقاشی، توزیع و اهدای کتاب در مسیر راهپیمایان، توزیع بروشور عملکرد یکساله کتابخانه‌های عمومی ازجمله برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌ها درروز حماسه حضور مردم و مسئولان بود.
وی افزود: خوشبختانه استقبال از این برنامه‌ها بسیار خوب و مطلوب بود و می‌توان گفت که کتابخانه‌های عمومی استان با اجرای بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی در ایام الله دهه فجرو حضور فرهنگی درسالروز پیروزی انقلاب اسلامی از جمله ادارات شاخص بود که مورد تحسین همگان قرار گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما

گچساران
خیلی جالب بود در یکی از سایتها مطلبی در مورد عملکرد سرکار خانم قربانی خواندم خیلی شوکه شدم.اولا خانم قربانی. شما که مطالب را به سایت مربوطه دادین همه عملکردتون مربوط به گچساران بود واز بقیه شهرستانها عملکردی نبود .بفرمایید که چرا این کارها در بویراحمد یا کهگیلویه و....انجام نگرفت؟مگر غیر از این هست که با حمایتهای دکتر تاجگردون وفرماندار وتلاش رییس اداره کتابخانه های گچساران این کارها صورت گرفته؟ به ولا بیشتر این کتابخانه های که در گچساران افتتاح شد شما آدرسشون هم بلد نبودین تا روز افتتاح.این زمینهای که نوشته بودین توسط خیر اخذ شده هنوز هم که شده تو نمی دونی در کدوم شهر یا کدوم روستاست.دست برداربابا....
گچساران
باز هم گچساران......
از همه جای کهگیلویه و بویراحمد

از همه جای کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده 8 سال دفاع مقدس گفت: دیروز مقام معظم رهبری اتمام حجت کرد و دیگر نباید با اروپایی‌ها ...
کره شمالی به وعده خود عمل کرد/ نابودی کامل سایت اتمی «پیونگه ری»

کره شمالی به وعده خود عمل کرد/ نابودی کامل سایت اتمی «پیونگه ری»

کره شمالی اعلام کرد سایت اتمی 'پیونگه ری' را طبق وعده از پیش داده شده به طور کامل نابود ...
بازیگر خوش تیپ سعودی از کشور اخراج شد/ او باعث اغوای زنان می شد +عکس

بازیگر خوش تیپ سعودی از کشور اخراج شد/ او باعث اغوای زنان می شد +عکس

عربستان سه شهروند اماراتی را به دلیل این که‌ زیاده از حد لازم «خوش تیپ» بوده و می‌توانستند ...