تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲
کد مطلب : ۳۰۹۵۲۵

بازگشت احمدی نژاد‌ها به فرمانداری‌های استان

۲۴
۰
کبنا ؛ 
متن ارسالی
یکی از ایرادات اساسی که بر موسی خادمی استاندار قبلی استان وارد بود ابقا برخی از مدیران دولت احمدی‌نژاد در دوران تدبیر و امید بود مدیرانی که برخی از آن‌ها بویژه در ستاد بحران استان و یا حوزه اقتصادی استانداری و یا مبارزه با موادمخدر و ... کماکان بر صندلی ریاست حضور دارند.
هم دولت یازدهم تمام شد و هم دوران خادمی ولی هیچ اتفاقی برای استفاده از نیروهای همسو با دولت در این مناصب و بسیاری از مناصب دیگر بویژه در شهرستان کهگیلویه که زمانی مدیران آن با اجازه بزرگواری انتخاب می‌شدند و حالا هم حاج عدل است که باید مدیران وابسته به خود را در دولت تدبیر و امید به کار گیرد.
آمدن استاندار جدید و انتخاب معاونین جدید از جمله سید کاظم نظری بارقه‌ای از امید بوجود آورد که حداقل مدیرانی که به این دولت اعتقاد ندارند و با آن همراه نیستند فرصت فرصت طلبی از آن‌ها گرفته شود.
ولی هنوز چیزی نشده زمزمه‌های ناامید کننده‌ای از گوشه و کنار استانداری به گوش می‌رسد که تحقق آن جز بی‌احترامی به خواست مردم در ۲۹ اردیبشهت ودلسرد کردن آن‌ها نتیجه‌ای ندارد.
مشخصاً تاکید این مطلب بر برخی زمزمه‌ها بر معرفی یک نیروی شناخته شده و امتحان پس داده سیاسی برای فرمانداری چرام است. انگار که نه رای مردم مهم باشد نه چرام و نه هم فرمانداری که باید جناب آقای نظری بدون تحقیق و توجه به خواست عمومی دنبال معرفی نیرویی است که همه «عملکرد سیاسی و مدیریتی» وی را می‌دانند و قرب و ارادت ایشان به بزرگواری نماینده سابق کهگیلویه زبانزد عام و خاص است.
اگر قرار باشد مردم به پای صندوق‌های رأی بروند و به برنامه‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید رای دهند ولی در استان برخی بخواهند برای مردم تصمیم بگیرند اصلاً پذیرفتنی نیست.
نیروی معرفی شده نیاز به معرفی در این مقاله ندارد او در دولت احمدی نژاد مدیر بود، آنهم مدیری که عذرش را خواستند، و یقیناً رفتن او از آن مسوولیت به گوش آقای نظری نیز رسیده است. گزینه مورد نظر در ستاد آقای ولایتی یکی از اصولگرایان مطرح کشور فعالیت می‌کرد و آنهم فعالیت زیاد.
گزینه مورد نظر اتفاقا با یکی از نزدیکان خود که از لیدرهای معروف بزرگواری و دولت قبلی بود به دیدار احمدی‌نژاد در تهران رفت.
گزینه‌ی مورد نظر ابدا اهل کار سیاسی نبوده و نیست پس اقای نظری و شخص استاندار باید در این تصمیم خود بازنگری کنند و با اعتقاد به شعارهای دولت و شخص رئیس جمهور دنبال گزینه‌ای شجاع و معقتد به جریان حاکم بر دولت باشند.
نام شما

آدرس ايميل شما

شهروند
Iran, Islamic Republic of
جان خودت نگو، دولت.
ناشناس 2017
Iran, Islamic Republic of
خدمت برادر عزیز نگارنده متن معروض میداردکه اگر انتخاب مدیران براساس رای اکثریت مردم به دولت مستقرباشد ارای اقای رییسی دراستان ک ب با رییس دولت وقت برابری میکرد وانصاف هم نیست که این جماعت نادیده گرفته شوند در ثانی این اقدام استاندار محترم اگر عملی شود دقیقا درراستای شعار دولت اعتدال است واما بعد دوست عزیزمون یه جوری صحبت میکنند که انگار انهایی که به رییس جمهور مستقر رای نداده اند اجنبییند واگر نظر دوستمان باشد باید از این مملکت بروند نه دوست عزیز ماهمه باهم برادریم ولی اختلاف نظردرنحوه اداره کشور داریم
محمد
Iran, Islamic Republic of
وفایی مدیربحران .
یاسوج
Iran, Islamic Republic of
واقعا متاسفم اخه مردم چرام فقط اون تعداد که موافق دولت لودند نیستند
بويراحمدسفلي
Iran, Islamic Republic of
درود بر روحانی که.
قصیرالکلام
Iran, Islamic Republic of
ب.ن احمدی نژاد حامی مردم بود .مدیرانش هم همینطور
امنیت
Iran, Islamic Republic of
اولاً اگه و دولتمردان چند سال اخیر بوده خود محمودخانه که از هیچ نرسید. ثانیاً اگه اینطوری که شما مطلب میزنید تو دو دوره حدود ۳۰ میلیون به محمودخان رای دادند که همه اش باید از کشور خارج بشن ثالثاً خدایا ده بسه...............اصلآ شما چرا معضلات استان را به چالش نمی کشید که از زمان شهرهای استان وجود نداره وووووووووووووووووووووووووو می دونم جرات انتشار این کامنت را ندارید ولی صرفاً جهت اطلاع خودتون .......یا علی
خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
این نوع مطلب ها و به قول خودتان فشار اوردن ها منسوخ شده است.
در ضمن مگه قراره هر کس در دولت احمدی نژاد پست داشت دیگه بره پی کارش, خیلی از کسانیکه دولت احمدی نژاد مسیول بودن در انتخابات ریاست جمهوری از روحانی حمایت کردن.
بویر احمد
Iran, Islamic Republic of
باید ت.ی که افرادش این طرز فکر را دارند از پیله بیرون بیایید قرن بیست ویکمه خیلی عقبید شایسته سالاری را هنوز درک نکرده اید
اشنا
Iran, Islamic Republic of
درود بر فتاحی اصولگرا
اشنا
Iran, Islamic Republic of
دلیل نشد هر کی به بزرگواری رای داده الان متوجه فرماندار بشه
اشنا
Iran, Islamic Republic of
اصلا از اول هم استاندار اصولگرا بود
اشنا
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا آقای فتاحی اصلا فرا جناحیه
اشنا
Iran, Islamic Republic of
درود بر سادات امام زاده علی که اگر خودشون نیستن دادماداشون وارد عمل میشن
غلام
Iran, Islamic Republic of
شما در دولتان . را .
چیتاب
Romania
متاسفم چرام خودش نیرو کم دارد ایشون اصلا اصلاح طلب نیست.
سجادحسيني
Iran, Islamic Republic of
یعنی هنوز بعداز ۵سال . بازم جای افتخار داره که به اون افتخار میکنید؟الحق که روتون و نیست.
شرمت الله
Iran, Islamic Republic of
.توانایی اداره یک کلاس دبستانی را تدارد

خودش متن را ارسال تموده ی است ارسال نموده و انگار بچه کوچولو را از .
علی
Iran, Islamic Republic of
بابا همین سپرست فعلی فرمانداری چرام هم نیروی بزرگواری بود
از یاسوج
Iran, Islamic Republic of
تو . پیچیدی به پای احمدی نژاد حتما نمیدانی این. بر سر مردم اورده بابا ول کنید این حرفهای. تو از سیاست چه میدانی نکه . هر جا کم میارن احمدی نژاد مقصره ولی مردم واقعیات را درک میکنند
Iran, Islamic Republic of
پاداش فرماندار نمیشه کبنا جون دیگه برای ایشون غیر مستقیم تبلیغ نکن
جرادی
متنی که نویسنده اش مشخص نیست گفتارش هم سر وته ندارد .اخلاق هم خب چیزیه
گچساران
Iran, Islamic Republic of
چه پاداش فرماندار بمونه و چه فتاحی فرماندار بشه، برای من گچسارانی هیچ فرقی نمیکنه ولی خدایی پاداش در دوره های گذشته به کی رای داد؟ مگر پاداش همین دور گذشته به موحد رای نداد؟ یا ۴سال قبل به بزرگواری رای نداد؟ کدامیک از مسئولین دهدشتی به کاندیدای اصولگرای مجلس رای ندادن؟ هم پاداش به اصولگراها رای داده و هم فتاحی. بنابراین روی این مولفه ها مانوور ندهید. در این موضوع هر دو مشترک هستند.
ز
Iran, Islamic Republic of
حیفه آدم های خوب که بخوان. پست بگیرند