تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب : ۳۰۷۵۱۲

۳۸ کیلومتر شبکه فاضلاب در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد

۰
کبنا ؛به گزارش کبنا، مسعود مرادیان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در حال  حاضر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در پنج شهر استان اجرا شده است، اظهار کرد: سه شهر  یاسوج، دهدشت و دوگنبدان نیز به سیستم تصفیه‌خانه متصل شده است و  تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای چرام و سی سخت نیز در حال اجرا می‌باشد.
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد  پیشرفت تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای سی‌سخت و چرام و به ترتیب ۷۰ و ۲۵ درصد عنوان کرد و گفت: تلاش خواهد شد که این دو پروژه در موعد مقرر به بهره بردای  رسیده و  شهروندان این دو شهر از مزایای آن برخوردار شوند.
مرادیان بیان  داشت: در سال جاری توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهرهای استان از جمله یاسوج، دهدشت و دوگنبدان افزایش قابل قبولی  داشته است.
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در  سال جاری حدود ۳۸ کیلومتر خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب در سطح سه شهر یاسوج، دوگنبدان و دهدشت اجرا شده است، یادآور شد: از این میزان  ۱۷ کیلومتر در یاسوج، ۱۴ کیلومتر در دوگنبدان و  ۷ کیلومتر در شهر دهدشت اجرا شده است.
مرادیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر۲۰ پیمانکار فعال در حوزه توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در پنج شهر استان در اجرای پروژه های فاضلاب در حال فعالیت هستند.
وی با اشاره به اهمیت اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در سطح شهرهای استان بیان کرد: توسعه شبکه فاضلاب در سطح شهرهای دارای  شبکه فاضلاب  و نیز مطالعه اجرای شبکه جمع‌آوری و تصفیه‌خانه فاضلاب  فاضلاب در شهرهای فاقد شبکه فاضلاب از اولویت‌های اصلی معاونت مهندسی و توسعه شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد است.
نام شما

آدرس ايميل شما

آوار پوتین بر سر ترامپ

آوار پوتین بر سر ترامپ

ترامپ رهاورد بزرگی را برای آمریکایی‌ها به ارمغان آورده باشد؛ امری که در صورت عدم تحقق ...
بازگشت‌ نوری‌ها به سیاست

بازگشت‌ نوری‌ها به سیاست

ناطق نوری در این برهه دایره سخنان خود را در دو حوزه تعیین کرده است. یکی جلوگیری از اتهام ...
سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

برای من نقش یک روحانی تجربه ای جدید بود و ترجیح دادم با توجه به اهمیت و جایگاهی که روحانیت ...