تاریخ انتشار
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۹
کد مطلب : ۳۰۷۳۵۸

وعده بی‌سرانجام مسؤولان برای ساخت زمین چمن قلعه‌رئیسی / ناامیدی جوانان چاروسایی از وعده‌های مسؤولان

۲
۰
کبنا ؛یکی از مهم‌ترین خواسته‌های جوانان از مسؤولان توجه به ایجاد زیرساخت‌های ورزشی است که متاسفانه در استان کهگیلویه و بویراحمد علی رغم همه تلاش‌های صورت گرفته توسط نظام جمهوری اسلامی اما هنوز تا ایجاد زیرساخت‌های لازم فاصله زیادی داریم.

در بسیاری از مناطق استان به خصوص در مناطق محرومی مانند چاروسا و دیشموک و لوداب و مارگون وزیلایی نیاز به ایجاد زیرساخت‌های بیشتری در حوزه ورزش است چرا که برخی از روستاها و مناطق دور دست زمینه استفاده از فضاهای ورزشی را ندارند.

 در منطقه محروم قلعه رئیسی که استعدادهای ناب فوتبالی وجود دارد و جوانان و نوجوانان آن‌ها به شدت به فوتبال علاقه‌مند هستند به زمین چمن برای رشد و بالندی این استعدادها نیاز است.

یکی از گلایه‌مندی‌های جوانا و نوجوانان چاروسایی در سال‌های اخیر مربوط به زمین فوتبال آن‌ها بوده و امام جمعه و سایر مسوولان و دلسوزان این منطقه تذکرات و هشدارهای لازم را داده‌اند.

در همین خصوص آرمند از جوانان علاقه‌مند به فوتبال در منطقه چاروسا با ابراز انتقاد از مسوولان استانی به دلیل عدم توجه به جوانان این منطقه اظهار کرد: چرا باید در لیگ فوتبال استان به جای این که میزبان سایر تیم‌ها باشیم نتوانیم از فرصت میزبانی استفاده کنیم.

این جوان علاقه‌مند به ورزش گفت: چرا مسوولان به فکر جوانان نیستند و تنها شعار می‌دهند و عمل نمی‌کنند و به همین خاطر است که جوانان به ورطه فساد و اعتیاد کشیده می‌شوند.

محمدی یکی دیگر از جوانان منطقه چاروسا که از وضعیت فضاهای ورزشی در این بخش گلایه‌مند بود اظهار کرد: تا کی باید منتظر وعده بی‌سرانجام مسوولان باشیم و سکوت پیشه کنیم.

وی افزود: مسؤولان باید توضیح دهند که برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی مثل اعتیاد چه برنامه‌ای دارند و چرا وقتی با ورزش می‌توان بر مشکلات این چنینی غلبه کرد برای دل خوشی جوانان نسبت به تکمیل پروژه‌های ورزشی اقدام نمی‌کنند.

پ هر چند که در سال‌های اخیر در زمینه ساخت فضاهای ورزشی مثل سالن‌ها و چمن‌های مصنوعی کارهای خوبی صورت گرفته اما هنوز در نقاطی در استان مانند چاروسا مشکلاتی وجود دارد.

آذر گذشت و دی ماه هم در حال رفتن است اما وعده این که آب و برق به محل ساختن ورزشگاه قلعه رییسی رسیده است اما وعده مسوولان برای شروع به کار این پروژه در آذر ماه هم وعده‌ای پوچ و توخالی از آب درآمد.

 
گزارش از حسن آرمند
نام شما

آدرس ايميل شما

گچساران
Iran, Islamic Republic of
تو خودت تو شورایی چکار کردی هنوز نتونستی شهردار انتخاب کنی
كارگر
Iran, Islamic Republic of
بچه..
وقتی داشت لباسش را عوض می کرد پنهانی از او عکس گرفتم

وقتی داشت لباسش را عوض می کرد پنهانی از او عکس گرفتم

سرگرد هادى شرکا در تشریح این خبر گفت: در پى مراجعه مادرى به همراه دختر نوجوان خود به ...
نشست زمین و انفجار در قم تلفات نداشت

نشست زمین و انفجار در قم تلفات نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در حادثه ای که صبح امروز در میدان ...
اعترافات تکان‌‌دهنده یک داعشی ایرانی بعد از دستگیری/ کسی با داعش بحث می کرد، سرش را می‌بریدند!

اعترافات تکان‌‌دهنده یک داعشی ایرانی بعد از دستگیری/ کسی با داعش بحث می کرد، سرش را می‌بریدند!

صحبت‌های یک داعشی که به قول خودش مسیری اشتباه را انتخاب کرده می‌تواند نمونه‌ای برای جوانان ...