تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۷
کد مطلب : ۲۹۷۸۵۸

اختصاص ۱۸۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح های ورزشی گچساران+تصاویر

۴
۰
کبنا ؛مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست بررسی طرح های ورزشی گچساران که با حضور فرماندار گچساران و جمعی از مدیران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت:  ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار از محل بودجه های نفت، توسعه متوازن، ملی و استانی برای تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی گچساران در سال جاری اختصاص یافته است
سید محمدتقی علوی افزود: سالن ورزشی بابا کلان، زمین ساحلی محله لبنان، پارک آبی شهدای نفت، زمین چمن در روستاهای پشت کوه و جهاد آباد، ۲ سالن چند منظوره در روستاهای سراب ننیز، ناصرآباد و ساخت یک باب استخر بانوان در شهر دوگنبدان از مهمترین طرح‌های حوزه ورزش شهرستان گچساران است.
علوی میانگین پیشرفت فیزیکی این طرح‌ها را بین ۲۰ تا ۶۵ درصد اعلام کرد.
وی تصریح کرد: بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم در زمینه زیر ساخت‌های ورزشی در قالب ۱۸ طرح در مناطق مختلف این شهرستان هزینه شد.
فرماندار گچساران نیز در این نشست با اشاره به نقش توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی در کاهش آسیب های اجتماعی گفت: توسعه زیرساخت های ورزشی از اولویت های دولت است.
عبدالرحیم رحیمی از تامین اعتبار برای تجهیز زمین های چمن های مصنوعی تازه احداث شده به سیستم های روشنایی خبر داد.
رحیمی عنوان کرد: ۱۵ هزار ورزشکار ساماندهی شده در گچساران وجود دارد که از این تعداد یک هزار و ۶۵ نفر زن هستند و ۳۶ هیات ورزشی فعال در شهرستان گچساران وجود دارد.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

این پروژه دریاچه مصنوعی رو در اولویت بگذارید چون در محل رفت و آمد هست و گرد و خاکش کل مرکز شهر رو تحت تاثیر قرار میده
پس اگر اختصاص یافته است چرا هیچ کدوم تمام نشده؟
مواظب باشید پیمانکار پولها رو نخوره و از سر و ته پروژه ها بزنه. این پارک آبی هم شده مثل زیر گذر تا بخواد تموم بشه ۱۰ سال طول میکشه اخر سر هم وقتی طرح رو با واقعیت مقایسه میکنیم میبینیم بسیار با هم فاصله دارند
آریو
Iran, Islamic Republic of
این پولی که گفتید پول یک ساعت نفت گچساران هم نمیشه.......جای تاسف داره شهرستانی با این همه درامد این بودجه ورزشیش باشه