تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۹
کد مطلب : ۲۹۷۸۴۸

راهیابی ۴ هنرمند گچسارانی به مرحله پایانی جشنواره موسیقی همایون خرم (+تصاویر)

۸
۰
کبنا ؛رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران از راهیبابی چهار هنرمند نوجوان  گچسارانی  به مرحله نهایی چهارمین دوره جشنواره موسیقی و جایزه همایون خرم(نوای خرم) خبر داد.
امیرحسین نوروزی اظهار داشت : " سینا نوشادی ۱۴ساله " در رشته آواز ایرانی زیر نظر استاد داوود قاسمی، " مصطفی علوی ۱۳ساله " در رشته آواز ایرانی زیر نظر  استاد داوود قاسمی و " غزال شریعتی ۱۵ساله " در رشته ویلون ایرانی زیر نظر استاد بهروز مجدی و " مهدی آقایی جرکانی ۱۵ساله"  در رشته تار زیر نظر استاد نعیم نمازی  هنرمندانی هستند که آثارشان در جشنواره و جایزه همایون خرّم ( نوای خرّم ) راه یافته است.
نوروزی تصریح عنوان کرد:  بین صد شهرشرکت کننده در این جشنواره شهرستان گچساران پس از تهران دومین شهری بود که چهار هنرمند به مرحله رقابت پایانی راه یافته اند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران خاطر نشان کرد : این جشنواره با هدف حفظ و گسترش فرهنگ اصیل و فاخر ایرانی و همچنین ارتقای نگرش هنری نسل جوان از طریق شناخت آثار اساتید گذشته و تاثیر گرفتن از نمونه‌ها و الگوهای موجود در موسیقی برگزار میگردد.
نوروزی در پایان گفت: این  ۴ هنرمند نوجوان از مدرسه موسیقی که اولین اکادمی موسیقی کودک و بزرگسال در گچساران و به مدیریت استاد سید ناصر پورالحسینی نوازنده ارکستر ملی ایران، ارکستر سمفونیک، و نوازنده گروه مازیار فلاحی، حمید حامی، روزبه نعمت الهی می باشد که به چهارمین دوره جشنواره موسیقی و جایزه همایون خرم(نوای خرم) راه یافته اند.
گزارش: حبیب قلندری

 
نام شما

آدرس ايميل شما

شهروند
آفرین بر شما
مذهبی
Iran, Islamic Republic of
تبریک به بچه های دیارم...همیشه موفق باشید
نارگ موسی
Iran, Islamic Republic of
تبریک به آقا سینا
حسینی
Iran, Islamic Republic of
ماشالا ...به امید خدا موفق باشید
یاسوج
Iran, Islamic Republic of
درودمایه افتخار گچساران
اداری مالی
Iran, Islamic Republic of
دنیا فقط پشکان... ایول داری
نوید
Iran, Islamic Republic of
بنازم مطربان کاین خلق را مسرور می خواهند...
درود بی پایان خداوندی برشما باد
علی
Iran, Islamic Republic of
اخ وبخت ایما که دخترها هم ستار زن شدن ؟