تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶
کد مطلب : ۲۹۷۱۶۹

مجموعه شعر «زمند» چاپ می‌شود

۰
کبنا ؛کتاب مجموعه شعر بومی با عنوان «زمند» به‌زودی و به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد چاپ و تولید می‌شود.
به گزارش کبنا، سرپرست واحد آفرینش‌های حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد در این باره گفت: این کتاب مجموعه آثار شعر بومی حسن بهرامی از شاعران توانمند استان است.
حمید حسینیان اضافه کرد: کار جمع‌آوری و انتخاب اشعار برای این مجموعه صورت گرفته است و قرار است که این مجموعه تا پایان سال جاری توسط انتشارات مطرح سوره مهر به چاپ برسد.
وی در ادامه در مورد کتاب «زمند» گفت: این مجموعه به دو بخش «یار یار» و «غزل» تقسیم می‌شود و دربرگیرنده ۳۵ قطعه یار یار و ۲۲ قطعه غزل است.
حسینیان تازگی در نوع نگاه و زبان را از ویژگی‌های این کتاب برشمرد و اظهار داشت: تصاویر بدیع، تطابق فضای مدرن و سنتی در کنار هم روانی در ساختار اشعار و انتخاب قوافی تأثیرگذار از دیگر ویژگی‌های این کتاب است.
مدیر واحد آفرینش‌های ادبی در پایان این گفت‌وگو تصریح کرد: این واحد تاکنون چندین کتاب در حوزه شعر به چاپ رسانده است که باسیاست‌های جدید این مرکز و تأکید بر امر تولید کتاب‌های بیشتری برای چاپ و تولید در دستور کار داریم.
نام شما

آدرس ايميل شما