تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱
کد مطلب : ۲۹۲۰۰۵

صدور۱۰۵فقره کارت شناسایی برای هنرمندان صنایع دستی

۰
کبنا ؛

 
سرپرست میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری شهرستان چرام از صدور  ۱۰۵ فقره کارت  شناسایی جهت هنرمندان صنایع دستی  در سطح روستاهای  این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان ، امیر عزیزی با اشاره به ظرفیت صنایع دستی در شهرستان چرام گفت :برای رونق تولید و اشتغال صنایع دستی در سطح شهرستان تا کنون بیش از ۲۰ پروانه تولید انفرادی (مشاغل خانگی) نیز صادر کردیم.وی با بیان اینکه اقدمات خوبی در دولت تدبیر و امید برای حمایت هنرمندان صنایع دستی در شهرستان چرام صورت گرفته است اظهارکرد:تلاش کردیم تا با مجوز کارگاهای تولیدی برای هنرمندان صنایع دستی اشتغال زایی خوبی داشته باشیم.

 امیر عزیزی از صدور یک مورد جواز تاسیس کارگاه  تولیدی در شهر چرام نیز خبرداد و گفت:۳۵ فقره پرونده هنرمندان صنایع دستی به استان  جهت استفاده از تسهیلات مشاغل خانگی و معرفی به صندوق کار افرینی و امیدارسال شده است.

سرپرست میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری در شهرستان چرام صدور پروانه فعالیت  شرکت تعاونی ،تولیدی و اموزشی  در شهر چرام (شرکت تعاونی ،اموزشی صنایع دستی نیلوفران چشمه بلقیس)،بازدید از کارگاهای صنایع دستی،نظارت بر تولید صنایع دستی و صدور پروانه  تولید برای هنرمندان صنایع دستی از دیگر اقدامات میراث فرهنگی چرام عنوان کرد.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

خوشحالم بعد از 88 چراغ حزب اعتماد ملی خاموش نشد

خوشحالم بعد از 88 چراغ حزب اعتماد ملی خاموش نشد

علی مطهری گفت: حرف ترامپ و آمریکا این است که شما(ملت ایران) باید اشغال و استعمار را به ...
کره شمالی بیانیه داد، ترامپ استقبال کرد

کره شمالی بیانیه داد، ترامپ استقبال کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری از ابراز تمایل پیونگ‌یانگ برای باز گذاشتن ...
آنچه که می‌بینید، ظرف غذای یک خانواده ایرانی است!

آنچه که می‌بینید، ظرف غذای یک خانواده ایرانی است!

آنچه که می بینید، ظرف غذای یک خانواده است؛ تصور می کنید که محتوی آن چیست ؟! آنچه این ...