تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
کد مطلب : ۲۹۱۴۶۹

پناهی‌: استاندار را بر گنج خوابیده‌یمان تنها نمی‌گذاریم / استاندار به سهم‌خواهی و گروکشی‌های سیاسی بی‌توجه باشد

۳
۰
کبنا ؛رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از روند انتخاب استاندار اعتراض داریم، اما بر عهدمان با دکتر روحانی پایبندیم.
به گزارش کبنا، رقیه پناهی عصر امروز در نشست اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد با استاندار این استان، خطاب به علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویرحمد، اظهار کرد: همانطور که می‌دانید حزب مهم‌ترین سازمان سیاسی در دموکراسی‌های معاصر، و در واقع دموکراسی مولود رقابت حزبی است.
وی با بیان اینکه نظام تک‌حزبی و غیر رقابتی نمی‌تواند اساس دموکراسی به شمار آید، اضافه کرد: خوشبختانه با پیروزی دکتر روحانی در انتخابات سال ۹۲ بسیاری از احزاب به محاق رفته، دوباره فعال شدند و شور و نشاط سیاسی به فضای کشور برگشت. استان ما نیز از این روند مستثنی نبود و در چهار سال گذشته شاهد شکل گیری و فعالیت احزاب جدید و پوست اندازی بعضی احزاب قدیمی بودیم.
عضو ستاد حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: استان ما نیز از این روند مستثنی نبود و در چهار سال گذشته شاهد شکل گیری و فعالیت احزاب جدید و پوست اندازی بعضی احزاب قدیمی بودیم.
پناهی گفت: مواضع توسعه محور استاندار جدید نشان می‌دهد که می‌توان نقشی ویژه‌ای برای اجزاب در پروسه تصمیم سازی‌های کلان متصور شد. بنابراین ما به عنوان نمایندگان احزاب مختلف اصلاح طلب و اعتدال گرا می‌توانیم، امیدوار باشیم که همگرایی مجموعه ما و تیم مدیریتی دکتر احمدی به روند توسعه استان کمک کند.
رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: قطعاً فصل مشترک همه ما اعتقاد به روند مدبرانه و عقلانی دولت دکتر روحانی در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است و این همگرایی می‌تواند به پر رنگ شدن این روند در استان ما و اجرایی شدن برنامه‌های توسعه طلبانه و محرومیت زدای دولت منجر شود.
پناهی افزود: به هر حال ما اینجا جمع شده‌ایم تا بگوییم علیرغم اختلاف سلیقه و نظر در برخی مسائل و همچنین اعتراض به روند انتخاب جناب استاندار، بر عهدمان بر دکتر حسن روحانی پایبندیم و عالی ترین‌ مدیر اجرایی‌اش را در استان بر گنج خوابیده‌مان تنها نمی‌گذاریم.
این چهره اصلاح‌طلب گفت: مطالبات من به عنوان یک شهروند زن نگاه توسعه محور در تمام حوزه‌های فرهنگی سیاسی و اقتصادی حفظ استقلال فکری استفاده از مدیران شایسته و توانمند و متخصص عدم توجه به گروکشی و سهم خواهی های قومی قبیله ای‌، مرتفع کردن معضل بیکاری به خصوص جوانان عزیز توجه و استفاده از بانوان توانمند در عرصه‌های مدیریتی را خواهانم.
رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: قطعاً فصل مشترک همه ما اعتقاد به روند مدبرانه و عقلانی دولت دکتر روحانی در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است و این همگرایی می‌تواند به پر رنگ شدن این روند در استان ما و اجرایی شدن برنامه‌های توسعه طلبانه و محرومیت زدای دولت منجر شود.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

همشهری
Iran, Islamic Republic of
خاله بشین برو شوهر داریت کن
شما برای روحانی چکار کردید که ازش انتظار دارین استاندار با هماهنگی شما انتخاب بشه. یه رایی هم که از این استان داشت به واسطه آراء مردم گچساران بود وگرنه در این استان اول نمیشد
بهزادی ریس شورای اسلامی دیل
Iran, Islamic Republic of
احسن بر این استاندار مقدر
وقتی داشت لباسش را عوض می کرد پنهانی از او عکس گرفتم

وقتی داشت لباسش را عوض می کرد پنهانی از او عکس گرفتم

سرگرد هادى شرکا در تشریح این خبر گفت: در پى مراجعه مادرى به همراه دختر نوجوان خود به ...
نشست زمین و انفجار در قم تلفات نداشت

نشست زمین و انفجار در قم تلفات نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در حادثه ای که صبح امروز در میدان ...
اعترافات تکان‌‌دهنده یک داعشی ایرانی بعد از دستگیری/ کسی با داعش بحث می کرد، سرش را می‌بریدند!

اعترافات تکان‌‌دهنده یک داعشی ایرانی بعد از دستگیری/ کسی با داعش بحث می کرد، سرش را می‌بریدند!

صحبت‌های یک داعشی که به قول خودش مسیری اشتباه را انتخاب کرده می‌تواند نمونه‌ای برای جوانان ...