تاریخ انتشار
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۵
کد مطلب : ۲۹۱۳۳۸

تجلیل شبانه آیت‌الله ملک‌حسینی و استاندار از پرستاران / پایانی بر حرف‌ها و حدیث‌های این روزها (+تصاویر)

۳
۰
کبنا ؛ 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان و همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان شامگاه سه شنبه با حضور در جمع پرستاران بیمارستان شهید بهشتی روز پرستار را گرامی داشت.
به گزارش کبنا، این بازدید که از ساعت ۲۲ شب آغاز شد و در آن دو معاون سیاسی امنیتی و عمرانی استاندار نیز آیت الله ملک حسینی و دکتر احمدی را همراهی می‌کردند از بخش‌های مختلف بیمارستان شهید بهشتی بازدید و روز پرستار با اهدای گل و هدایایی گرامی داشته شد.
دکتر احمدی در حاشیه این دیدار با اشاره به اینکه پرستاران با تلاش خالصانه و سرشار از مهر و محبت، روح سلامتی و زندگی را در تن رنجور و بدن خسته بیماران می‌دمند، خاطر نشان نمود: مشاغلی هم چون پرستاری را که با درد و رنج مردم سروکار دارد، نباید به دیده یک شغل نگریست، چرا که روح ایثار و فداکاری در اعمال پرستاران متجلی است.
استاندار با بیان این که شغل شریف و پر زحمت پرستاری، تفسیر زیبایی از فداکاری، مهربانی و نوع دوستی است، افزود: بی گمان تعیین این روز فرخنده به عنوان روز پرستار، ادای احترام به پرستارانی است که مهربانی‌شان مرهمی برای بیماران و تلاششان، وسیله‌ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.
به گزارش کبنا، اولین بازدید مشترک آیت الله ملک حسینی و استاندار کهگیلویه می‌تواند پایانی بر انتقادهایی باشد که برخی این روزها درباره «تعامل» و عملکرد دکتر احمدی ارائه می‌دهند، حرکتی که نشان می‌دهد قطار توسعه و پیشرفت استان با «همدلی» می‌تواند هم چنان بر ریل بماند.
نام شما

آدرس ايميل شما

تابش
Iran, Islamic Republic of
اگر.د ایلامی اونوقت بگو .....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
.مالک مجیدی .دکتر ایلامی را
گاهکتابدار
Iran, Islamic Republic of
جناب استاندار شما به عنوان ریس انجمن کتابخانه های عمومی استان یکسری به اداره کتابخانه عمومی بزنید