تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۶
کد مطلب : ۲۹۰۹۶۶

وقتی «حاج فتاح» شرمنده می‌شود / حرف‌های قابل تأمل کاپیتان / علوی مشکلات سخت افزاری را بر عهده گرفت / سرمربی: از مسوولان توقع دارم

۱۳
۰
کبنا ؛جمعی از مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد سر تمرینات تیم دسته سومی فولاد یاسوج حاضر شدند.
به گزارش کبنااسپورت از یاسوج، عصر امروز (شنبه ۲۰ آبان) فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار، حجت‌الاسلام میرمحمدی مدیرکل امور اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل ورزش و جوانان سر تمرینات تیم لیگ دسته سومی فوتبال فولاد یاسوج حاضر شدند.

در این بازدید صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تمام تلاش خودم را برای همکاری با تیم باشگاه فرهنگی و ورزشی فولاد یاسوج انجام خواهم داد، اظهار کرد: بدون شک بنده اگر تیمی از یاسوج بتواند در عرصه‌های مختلف ورزشی موفقیتی کسب کند، باعث خوشحالی بنده هم خواهد شد، و به همین دلیل نهایت همکاری را با این تیم لیگ دسته سومی مرکز استان خواهم داشت.
سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به مرام پهلوانی حضرت علی (ع) امام اول شیعیان، بیان کرد: ورزشکاران ما باید با پیروی آن حضرت در میادین ورزشی حضور داشته باشند.
علوی در ادامه گفت: قطعاً با ۴ توپ و ۴ پیراهن نمی‌توان تیم‌داری کرد، لذا تیم‌داری و باشگاه‌داری درایت و تدابیر لازم را می‌خواهد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: من هم مثل همه خوشحال می‌شوم و لذت می‌برم که تیم فولاد یاسوج به عنوان نماینده‎‌ای از استان کهگیلویه و بویراحمد با بهترین شرایط در مسابقات بدرخشد، اما یک سری محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های وجود دارد که دست ما را بسته است.

علوی گفت: تیم فولاد یاسوج هرگونه حمایت سخت افزاری لازم داشته باشد من دریغ نخواهم کرد، لباس بخواهد، زمین تمرین و یا لباس بخواهد من کمک خواهم کرد.
وی تاکید کرد: تیم فولاد یاسوج هر جا مشکل سخت افزاری دارد، بگوید تا آن را برطرف کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: نه اینکه من نخواهم کمک بکنم، بلکه محدودیت‌های است.
علوی گفت: به زودی برای تیم فولاد یاسوج برخی امکانات اولیه را فراهم خواهیم کرد.

از مسوولان انتظار همکاری دارم
سید محمد موسوی‌اطهر سرمربی تیم فولاد یاسوج نیز در بازدید مسوولان از این تیم، با بیان اینکه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنیم، اظهار کرد: با هر مشقتی که بود و هزینه شخصی تا به اینجا آمدیم، اما اکنون برای حتی خرید آب معدنی و سرویس رفت و آمدمان برای مسابقات با مشکلات روبرو هستیم و متأسفانه کمترین همکاری با ما نیز می‌شود.
موسوی‎اطهر با قدردانی از مسوولان و مدیرکل ورزش و جوانان گفت: من با مشکلات مالی زیادی روبرو هستم در حالی که ما در کنار ورزش و کسب عناوین قهرمانی در تلاش هستیم که فرزندان این شهر و دیار را از آسیب‌های اجتماعی دور نگه‌داریم.
سرمربی تیم فولاد یاسوج با بیان اینکه از روز اول هیچ کسی حاضر نشد که اسپانسر ما شود، افزود: در حد یک لباس گرم‌کن و یا یک دست لباس ورزشی کسی به ما توجه نکرده است. و اگر نگاه کنید هر بازیکن ما یک دست لباس با رنگ متفاوتی دارد که در واقع نباید اینگونه باشد.
وی گفت: وقتی از دستاندرکاران سایر تیم‌های فوتبال، که از استان‌های دیگر به مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم کشور می‌آیند، سووال می‌کنیم، آنها می‌گویند، شهردار، فرماندار و یا فلان مسوول ما را یاری می‌کنند و این در حالی است که شرایط تمام تیم‌ها یکی می‌باشد و هیچ منعی برای آنها در دریافت حمایت‌های نهادهای دولتی وجود ندارد.
موسوی‌اطهر گفت: بازیکنی که برای انجام یک بازی، با ماشین شخصی خود به استان دیگر سفر می‌کند، قطعا به دلیل خستگی راه راندمان خوبی ندارد، و تیم هم نمی‌تواند، نتیجه بهتری بگیرد.
وی افزود: من همان روز اول هم گفت که هزینه بازی در لیگ دسته سوم کشور بالا است و در صورت عدم حمایت مسوولان نمی‌توانیم راه به جایی ببریم.
این سرمربی با سابقه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مسوولان انتظار و توقع داریم که ما را یاری و پشتیبانی کنند، و با حضور و پیگیری‌هایشان دلگرمی را بین بازیکنان به وجود آورند.
با عشق و غیرت ادامه دهید

فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد که همانند تمام روزهای کاریش بدون کبر سر تمرین جوانان ورزشکار شهر یاسوج حاضر شد، با قدردانی از مسوولان ورزش و جوانان، اظهار کرد: قطعاً این جوانان (تیم فولاد یاسوج) با این همه مشکلات تنها به دلیل آن عشق و علاقه‌ای که داشته‌اند در این مسابقات حضور پیدا می‌کنند و برای آبروی استان و شهر یاسوج سختی‌ها را تحمل می‌کنند.
محمدی با تاکید بر اینکه قطعاً اگر عشق به این کار نبود، الان این تیم با وجود کمبود امکانات به این مرحله از کار نمی‌رسیدند، گفت: محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های اداره‌کل ورزش و جوانان را هم می‌دانیم، اما یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری مقابله با آسیب‌های اجتماعی است که همه ماها وظیفه داریم در این راستا حرکت کنیم.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: از مدیرکل ورزش و جوانان استان می‌خواهم که توان خود را برای حمایت از تیم فوتبال یاسوج بگذارد و آن کمک‌های را که می‌تواند به این تیم بکند، را انجام بدهد.
وی گفت: باید از ظرفیت‌ها و اختیاراتی که در اختیار دستگاه‌های دیگر است نیز برای کمک به ورزشکاران و تیم‌های فوتبال استفاده کرد.
این مسوول در ادامه با اشاره به بازی‌های تیم زاگرس یاسوج، اظهار داشت: وقتی می‌دیدم که بازیکنان تیم فوتبال زاگرس یاسوج با چه ذوق و شوقی در زمین برفی و گِلی مقابل حریف‌های قدر خود بازی می‌کردند، اما از آن طرف با «شیر آب» که کنار زمین بود، بطری‌های «آب معدنی» خود را پر از آب می‌کردند و برای هم دیگر می‌انداختند، شرمنده می‌شدم و با خودم می‌گفتم، من مسوول، آیا نمی‌توانم به آنها کمکی کنم، چرا که این تیم ورزشی بر بخشی از جامعه تاثیر می‌گذاشتند و شاید آسیب‌های اجتماعی را با کشاندن جوانان به ورزشگاه کمتر نیز می‌کردند، پس من باید کمک کنم.
محمدی در ادامه با بیان اینکه یکی از اهداف توسعه ورزش سلامت و تندرستی جوانان و افراد جامعه است، خطاب به بازیکنان تیم فولاد یاسوج گفت: ادامه راه را با عشق و غیرت هر چه تمام‌تر طی کنید و امیدوارم مدیرکل ورزش و جوانان مساعدت‌های که در حد توان‌شان هست، هر چه زودتر انجام دهند.

*حجت‌الاسلام میرمحمدی مدیرکل امور اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کاهش آسیب‌های اجتماعی از وظایف اصلی این اداره‌کل است، اظهار کرد: از طرفیت باشگاه فرهنگی و ورزشی فولاد یاسوج را در انجام کارهای فرهنگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی در قالب تفاهم‌نامه‌ای استفاده خواهیم کرد.

حرف‌های کاپیتان و آینده جوانان عصبی
صمد اکبری کاپیتان تیم فولاد یاسوج در این بازدید نیز با بیان اینکه باید مردم و مسوولان نگاه‌شان را باید به ورزش مثبت کنند، اظهار کرد: از پرفسوری سووال کردند که اگر بخواهی فرزندت کاره‌ای شود چه برای او می‌پسندی، گفت؛ فرزندم تندرست و در سلامت باشد، نمی‌خواهم کاره‌ای شود.
اکبری اضافه کرد: در زمانی که جوانان گرفتار فضای مجازی و مصائب آن هستند، ورزش بهترین راه برای مقابله با این آسیب‌‎ها است.
 
وی گفت: اگر تیم سابق شهرداری یاسوج نبود اکنون یاسوج به عنوان قطب گردشگری استان و کشور معرفی نمی‎شد و ما هر جای ایران اسمی از یاسوج می‌بریم، نام تیم شهرداری یاسوج را برای‌مان زنده می‌کنند.
این بازیکنان با سابقه تیم فولاد یاسوج گفت: جوانان این شهر از بی‌ورزشی به ناکجاآباد روی آورده‌اند.
اکبری در ادامه با بیان اینکه برخی از جوانان ما دچار روحیه تند مزاجی هستند، اظهار داشت: اگر اکنون دو جوان با هم گلاویز شوند، افراد مسنی وجود دارد که در بین آنها ایجاد صلح و سازش می‌کنند. اما در آینده جوانان ما با این روحیه تند مزاجی و عصبی چگونه می‌‌خواهند در کنار هم قرار بگیرند.

 
بخش دوم گزارش ارسال می‌شود
نام شما

آدرس ايميل شما

رضا
Iran, Islamic Republic of
شلنگ آبی که کنار زمین بود، باطری‌های آب معدنی خودشان را پر از آب می‌کردند
بویر احمد
درود بر مرد بی ادعا و ارزشمند حاج محمدی دوست داشتنی
فوتباليست
Iran, Islamic Republic of
از حمایتهای بی وقفه و بی دریغ مدیرکل پرتلاش ورزش استان بسیارسپاسگزاریم
فوتباليست
Iran, Islamic Republic of
از حمایتهای بی وقفه و بی دریغ مدیرکل پرتلاش ورزش استان بسیارسپاسگزاریم
100
Iran, Islamic Republic of
ورزشگاه زمان آقای احمدی نژاد ساخته شده یاد آن روزها بخیر همه جا کار عمرانی بود
بویر احمد
Iran, Islamic Republic of
به عمل بکار آید به حرف نیست.
لر
Iran, Islamic Republic of
درود بر صمد اکبری که هر تیمی به مشکل خورده بدون هیچ ادعائی در کنارشان بوده و همیشه مرد اول فوتبال شهر است پارسال وقتی زاگرس در خطر سقوط بود باز اکبری به دادشان رسید و تیم را نجات داد ولی با بی خردی هیئت فوتبال فروخته شد اکبری باید باشد تا بازیکنان فولاد خوب پخته شوند
فوتبالی
Iran, Islamic Republic of
حمایت قاطعانه از دکتر جانی پور ریس هیت فوتبال استان در آینده....برایش آرزوی موفقیت داریم.مرد زحمت کش و دوس داشتنی و دلسوز....
شیر دبگمی
Romania
درود خدا بر دکتر محمدی یادگار هشت سال دفاع مقدس و یادگار خدمت بی منت به همنوعان خود درود خدا بر مرد محبوبی که هیچ گاه برای خدمت گذاری اخم به ابرو نیاورد و با تمام توان خود را خادم مردم میداند
هم ولاایتی
Iran, Islamic Republic of
حاجی عزیز شرمنده ایل هستی یا نه
ایمان
Iran, Islamic Republic of
مدیر ورزش را نابود کرده در حد استان نیست برای یک هیات هم خوب نیست
بانو
Iran, Islamic Republic of
فقط داریوش موسوی اگر دوست دارید مردم واستان وپیشرفت ورزشو فقط موسوی
کریم کمبک
Iran, Islamic Republic of
حاج آقا سدت شده ببخشید اینجا وسیله پذیرایی نداریم فقط بدبختی ودست خالی و .........
آوار پوتین بر سر ترامپ

آوار پوتین بر سر ترامپ

ترامپ رهاورد بزرگی را برای آمریکایی‌ها به ارمغان آورده باشد؛ امری که در صورت عدم تحقق ...
بازگشت‌ نوری‌ها به سیاست

بازگشت‌ نوری‌ها به سیاست

ناطق نوری در این برهه دایره سخنان خود را در دو حوزه تعیین کرده است. یکی جلوگیری از اتهام ...
سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

برای من نقش یک روحانی تجربه ای جدید بود و ترجیح دادم با توجه به اهمیت و جایگاهی که روحانیت ...