تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۴
کد مطلب : ۲۸۹۸۵۲

معاون دادستان یاسوج: هیچ‌گونه تیراندازی در «اداره‌کل کار» یاسوج رخ نداده است

۲
۰
کبنا ؛
معاون دادستان عمومی و انقلاب یاسوج گفت: هیچگونه تیراندازی در اداره کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویر احمد رخ نداده است.

به گزارش کبنا به نقل از ایسنا، ستار طالبی‌پور با تکذیب انتشار خبری در خصوص وقوع تیراندازی در یکی از ادارات یاسوج گفت: کلیت موضوع این است که شخصی ۵۵ ساله با مراجعه به یکی از کارکنان اداره کل کار و حضور در اتاق وی قصد استفاده از سلاح علیه او  داشته که البته موفق نشده است.

وی با اشاره به اینکه گویا  اختلاف نظر کاری  انگیزه و دلیل اقدام این فرد بوده  و با این حال انگیزه و دلیل اصلی در دست بررسی است افزود: حسب گزارش های اولیه در پی حضور این فرد در اتاق و پس از مشاهده بیرون کشیدن سلاح از داخل کیف، درگیری میان این دو فرد ایجاد و حین درگیری قنداق تفنگ به سر فرد مضروب خورده و موجب مصدومیت او می‌شود با این حال تیراندازی صورت نگرفته و فرد ضارب نیز دستگیر شده است.

معاون دادستان مرکز استان کهکیلویه و بویر احمد گفت: این فرد که البته هیچگونه سابقه و پرونده خاصی ندارد حدود ساعت ۱۰ صبح امروز با پوشاندن سر و صورت خود به عینک آفتابی و ماسک به بهانه آلودگی هوا و یا بیماری، وارد مجموعه شده و سلاح خود را داخل کیف مخفی کرده بوده است.

وی تصریح کرد: رسیدگی به این پرونده آغاز شده است.


به گزارش کبنا، طاعت نژاد، روابط عمومی اداره کار تعاون، کار و رفاه کهگیلویه و بویراحمد درباره تیراندازی با اسلحه در اداره کار کهگیلویه و بویراحمد اینگونه نوشت: یک ارباب رجوع که سر و صورت خود را با پوشانده بود قصد تیراندازی به سمت معاون این اداره را داشت.
وی بیان کرد: ارباب رجوع در اتاق معاون تعاون اداره کل حاضر شد و کاغذی را جلوی وی گذاشت و خواست این کاغذ خوانده شود، در همین حین که وی در حال خواندن کاغذ بود یک قبضه اسلحه را از کیف ویولن در آورد و او را تهدید به کشتن و تیراندازی کرد.
روابط عمومی اداره کار تعاون، کار و رفاه کهگیلویه و بویراحمد گفت: قبل از اقدام به تیراندازی درگیری رخ داد و منجر به مصدوم شدن معاون اداره شد. تیری از اسلحه شلیک نشده است، ضارت قصد شلیک داشته است اما با مقاومت معاون اداره این شلیک انجام نشد.
طاعت نژاد با تشریح جزئیات ماجرا تصریح کرد: در واقع ضارب، فردی بنام "ف-م" از اعضای یکی از شرکت‌های تعاونی پرورش ماهی شهرستان دنا بود که ازآن شرکت سلب عضویت شده است و با اعضاء شرکت اختلاف پیدا کرده بود زمانی که وارد اتاق می شود، بیان می کند که حرف خصوصی دارد و تقاضا می کند تا در اتاق را ببندد. این فرد از سوی دستگاه قضایی، رأی به نفع شریکش صادر و محکوم شد که قصد داشت این حکم را در اداره کار تلافی کند. از آنجایی که در اتاق بسته بود کسی متوجه درخواست کمک معاون تعاون اداره نشده بود. این فرد با همراه داشتن یک قبضه سلاح کلاشینکف با روبند وارد اتاق معاون تعاون اداره کار شده که فرد به محض باز کردن کیف با هدف بیرون آوردن اسلحه با مقاومت معاون اداره کل روبه رو شد و با هم درگیر شدند.
وی ادامه داد: کارمندان اداره فرد ضارب را دستگیر و در اتاقی محبوس کردند که به محض حضور نیروهای انتظامی تحویل آنها شد. هم اکنون معاون اداره کار کهگیلویه و بویراحمد از ناحیه سر مصدوم و در بیمارستان به سر می‌بردو فرد ضارب دستگیر است.

نام شما

آدرس ايميل شما

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
عدم رضایت از مسئول پذیرش بخش سونوگرافی بیمارستان شهدای گمنام که فردی بسیار بداخلاق هستند و تکریم ارباب رجوع را رعایت نمی کنند
علی
Iran, Islamic Republic of
البته باید به ضارب ..د چون بعضی از ادارات استان دل مردم را .