تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
کد مطلب : ۲۸۹۶۶۰

تقسیط خرید حق انشعاب فاضلاب برای مشترکین آبفای استان+شرایط

۱
۰
کبنا ؛طهمورث گودرزی  صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر شبکه جمع آوری فاضلاب در پنج شهر استان اجرا شده است.
معاون خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلئویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت اجرای شبکه فاضلاب در ارتقاء بهداشت عمومی افزود: علاوه بر این،  اتصال به شبکه فاضلاب باعث جلوگیری آلودگی منابع آب زیر زمینی نیز  می‌شود.
وی با بیان اینکه اتصال به شبکه فاضلاب برای مشترکینی که شبکه فاضلاب  در محل ملک آنها اجرا شده است الزامی است، عنوان کرد: این مشترکین باید  با در دست داشتن کپی کارت ملی، کپی شناسنامه و  قبض آب به اداره آب و فاضلاب محل سکونت خود مراجعه و نسبت به خرید انشعاب  فاضلاب  اقدام کنند.
گودرزی با بیان اینکه در حال  حاضر شبکه جمع آوری فاضلاب در  شهرهایی از جمله یاسوج، دوگنبدان، دهدشت، سی سخت و چرام  اجرا شده است، یادآور شد: شرکت آب و فاضلاب  استان به منظور آگاهی شهروندان نسبت به  اتصال  به شبکه فاضلاب، اقدام به توزیع دعوتنامه بین شهروندان شهرهای دهدشت، چرام،  سی سخت و دوگنبدان کرد.
معاون خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پس از توزیع این دعوتنامه‌ها که پس از دو مرحله انجام می گیرد، شهروندان ۱۵ روز فرصت دارند تا نسبت به خرید انشعاب فاضلاب اقدام کنند و تا از مزایای  تقسیط خرید انشعاب  فاضلاب بهره‌مند شوند.
وی  بیان کرد: شهروندان پس از دریافت فرم دعوتنامه، تنها ۱۵ روز فرصت دارند تا با مراجعه به ادارات آب و فاضلاب   محل سکونت خود،  نسبت به خرید انشعاب فاضلاب اقدام کنند و پس از این مدت زمان دیگر  تقسیط حق انشعاب فاضلاب شامل آنها نمی شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
ما متوجه نشدیم دعوتنامه را باید بیارن یا ما بریم بیاریمیش بعدش دهدشت خیلی جاهاش اصلن طرح فاضلاب نیومده مهلت ۱۵ روزه از کی شروع شده خیابونای ما نیومدن
لادن طباطبایی حضور منشوری در شبکه من و تو +عکس

لادن طباطبایی حضور منشوری در شبکه من و تو +عکس

شب گذشته لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که با ظاهری بدون حجاب در یکی از ...
رفتار تبعیض آمیز داور بازی ایران و اسپانیا خبرساز شد!

رفتار تبعیض آمیز داور بازی ایران و اسپانیا خبرساز شد!

رفتار تبعیض آمیز داور اروگوئه‌ای بازی ایران و اسپانیا در مواجهه با بازیکنان دو تیم خبرساز ...
جزییات خفه کردن خواهر به دست ۳ برادر خود در اندیمشک!

جزییات خفه کردن خواهر به دست ۳ برادر خود در اندیمشک!

سردار حیدر عباس زاده، رئیس پلیس استان خوزستان با تایید این خبر گفت: در پی اعلام خبری ...