تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۷
کد مطلب : ۲۸۱۳۲۶

برد پرگل تیم نفت و گاز گچساران مقابل پرسپولیس مشهد

۰
کبنا ؛تیم نفت و گاز گچساران موفق شد حریف خود پرسیپولیس مشهد را با نتیجه پرگل ۴ بر صفر از پیش رو بردارد.
به گزارش کبنااسپورت؛ در هفته پنجم لیگ دسته دوم کشور عصر امروز تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در استادیوم شهدای صنعت نفت به مصاف پرسپولیس مشهد رفت.
بعد از صادر شدن رای کمیته انضباطی این اولین بازی نفت و گاز گچساران در لیگ دسته دوم کشور است که در زمین خانگی خود صورت می‌گرفت.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تنها نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ دو کشور است که عصر امروز ساعت ۱۵ در استادیوم خالی از تماشاگر شهدای صنعت نفت به مصاف پرسپولیس مشهد رفته است.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران امروز با ترکیب محمد جلیزی، علی خالصی، سجاد عباسی، علی کرمی، حکیم حزباوی، فرشاد اسدی، شاهین توکلی، مرتضی حیدری، بهزاد داوودی، محمد ملایی و اسماعیل هاشمی به میدان رفت.
این تیم در نیمه اول بازی و در دقیقه ۷  توسط مرتضی حیدری از روی نقطه پنالتی به گل اول دست یافت.
در دقیقه ۳۴ تیم نفت و گاز گچساران به گل دوم دست پیدا کرد و حکیم حزباوی پور برای دومین بار شادی را به نیمکت تیم گچسارانی هدیه کرد، این تیم چند دقیقه بعد به گل سوم خود دست پیدا کرد و بهزاد داوودی برای سومین بار دروازه تیم مشهدی را باز کرد.
حملات تیم فوتبال نفت و گاز در نیمه اول بازی  بر روی تیم پرسپولیس مشهد زیاد بوده و در دقیقه ۴۵ بازی نیز گل چهارم توسط سجاد عباسی زده و برای چهارمین بار در نیمه اول دروازه تیم پرسپولیس مشهد باز شد.
در نیمه دوم بازی متعادلی در جریان بود که اولین تعویض برای نفتی های گچساران صورت گرفت و محمد ملایی از زمین خارج و به جای آن علی حدادی وارد زمین شد.
در دقیقه ۷۵ نیز دومین تعویض برای نفتی ها صورت گرفت که در ادامه محمد جلیزی خارج و امید علی پور وارد میدان شد که در ادامه نیز در دقیقه ۸۷ این بازی سومین تعویض برای نفت گچساران انجام گرفت و حکیم حزباوی پور خارج و به جای آن سعید کاظمی وارد میدان شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

لادن طباطبایی حضور منشوری در شبکه من و تو +عکس

لادن طباطبایی حضور منشوری در شبکه من و تو +عکس

شب گذشته لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که با ظاهری بدون حجاب در یکی از ...
رفتار تبعیض آمیز داور بازی ایران و اسپانیا خبرساز شد!

رفتار تبعیض آمیز داور بازی ایران و اسپانیا خبرساز شد!

رفتار تبعیض آمیز داور اروگوئه‌ای بازی ایران و اسپانیا در مواجهه با بازیکنان دو تیم خبرساز ...
جزییات خفه کردن خواهر به دست ۳ برادر خود در اندیمشک!

جزییات خفه کردن خواهر به دست ۳ برادر خود در اندیمشک!

سردار حیدر عباس زاده، رئیس پلیس استان خوزستان با تایید این خبر گفت: در پی اعلام خبری ...