تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۷
کد مطلب : ۲۷۴۸۵۶

«خادمی» آخرین حرف‌هایش را هم زد؛ اذیت نکنید / ناراحتم / قدردانی می‌کنم

۲۴
۰
کبنا ؛

سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آخرین برنامه تلویزیونی حضور یافت و پاسخگوی برخی سؤالات بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۵ میلیارد تومان از محل طرح رونق به واحدهای استان اختصاص یافت که از این طریق ۴۰ واحد راکد فعال شد.
سید موسی خادمی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: اقتصاد موضوع اصلی در کشور است و سایر مسائل را دربرمی‌گیرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه سیکل توسعه نیافتگی در استان‌های زاگرس‌نشین ناشی از کمبود پس‌انداز و سرمایه‌گذاری است، عنوان کرد: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و مشارکت مردم در این زمینه می‌تواند راهگشا باشد.
وی با بیان اینکه استعدادها و سرمایه‌های استان شناسایی و به چند زبان زنده دنیا ترجمه شده است، بیان کرد: زیرساخت‌های ایجاد سرمایه‌گذاری خارجی در استان تا حدودی مهیا شده است.
خادمی با اشاره به سفر اخیر وزیر صنعت به استان، عنوان کرد: در این سفر وزیر صنعت برای فعال شدن معدن فسفات چرام و بوکسیت سرفاریاب به شرکت ایمیدرو دستور صریح داد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه از محل صندوق توسعه ملی تسهیلات ویژه‌ای در سال‌های ۹۳ و ۹۴ به استان اعطا شد، بیان کرد: زمان بازپرداخت و بخشودگی استان به نسبت سایر استان‌ها متفاوت بود و در سال ۹۵ حدود ۵۰ میلیارد تومان از محل این صندوق در بخش کشاورزی استان تسهیلات پرداخت شد.
وی با بیان اینکه رقابت آزاد برای سرمایه‌گذاری برای جذب منابع یکی از مشکلات استان است، گفت: انتظار می‌رود دولت تسهیلات و رقابت ویژه ای برای رشد استان‌های هم سطح ایجاد کند.
خادمی تصریح کرد: مبلغ ۱۰۵ میلیارد تومان از محل طرح رونق به واحدهای استان اختصاص یافت که از این طریق ۴۰ واحد راکد فعال شدند اما با این وجود هنوز ۳۴ درصد از واحدهای تولیدی در استان غیرفعال هستند.
وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه در دوران خدمت خود چه اشتباهاتی را مرتکب شده است، بیان کرد: علی‌رغم اینکه اعتبارات مصوب استان رشد چند برابری داشته است ولی در بخشی از برنامه‌ها اشتباه محاسباتی وجود داشت و آن گونه که باید و شاید تخصیص منابع محقق نشد.
خادمی با اشاره به سفر اخیر هیئت دولت به استان، خاطرنشان کرد: این سفر آثار خوبی برای استان داشته و از جمله این آثار می‌توان به تزریق ۷۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه پاتاوه به دهدشت در سال ۹۵ و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار در سال ۹۶ اشاره کرد.
وی با بیان اینکه بیمارستان ۲۰۶ تختخوابی یاسوج تا پایان مهرماه به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: عملیات احداث بیمارستان شهرستان باشت نیز در حال اتمام است.
خادمی احداث پارک‌های اسکان جهت تقویت حوزه گردشگری، افزایش طول بزرگراه‌های استان و همچنین اختصاص ردیف بودجه جهت ساخت پارک علم و فناوری را بخشی از دستاوردهای سفر هیئت دولت به استان عنوان کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد مهم‌ترین علت کاهش بیکاری و نقطه قوت استان را همدلی و وحدت بین مسئولان و مردم برشمرد و گفت: بدون شک در صورت همکاری و مشارکت مسئولان استان بسیاری از مشکلات به راحتی قابل برطرف شدن است.
 


اما مهم‌ترین و شنیدنی‌ترین حرف‌های آخر استاندار در پایان این برنامه بود که مجری تلویزیون درخواست وقت اضافه کرد. مجری برنامه از استاندار پرسید که آیا از رفتن از استان ناراحت نیستید که خادمی گفت: از یک سو بله و از سوی دیگر خیر.

وی گفت: از یک سو چهار سال خدمت در استان کافی بود و از سوی دیگر این که کار کردن در این استان به من انگیزه می‌داد.

خادمی در ادامه گفت: البته من استان لرستان را استان خودم می‌دانم و همان انگیزه‌ای که در این استان داشتم در لرستان هم خواهم داشت.

وی در خصوص این که تا چه اندازه در استان سیاسیون شما را اذیت کردند و چه حرفی با آن‌ها دارید افزود: اذیت سازمان یافته در استان نداشتیم و تقابل سازمان یافته هم نبود.

خادمی در ادامه گفت: بعضی‌ها کارهایی می‌کردند که آن‌ها را می بخشم  اما می‌خواهم که ادامه ندهند و دکتر احمدی را اذیت نکنند.

وی افزود: امیدوارم که برخی مشکلات به صفر برسد تا در راه توسعه استان مشکلی نداشته باشیم.

وی با بیان این که رسانه‌ها انتقادات خوبی داشتند افزود: اما هدف برخی انتقاد نبود بلکه تخریب بود که البته تعداد آن‌ها کم بود و امیدوارم که اصلاح شوند. در تهایت از تمامی اصحاب رسانه و مردم دلسوز استان به خاطرنقدهای منصفانه قدردانی می‌کنم و بدون شک تخریب سازمان یافته‌ای در استان وجود نداشته و باید بدانیم که منتقدین سرمایه‌های بزرگی هستند.

نام شما

آدرس ايميل شما

شهروند گ و ب
Iran, Islamic Republic of
ان شا ء الله بساط کت و شلواریها و محفلها برای تعیین فرماندار و بخشدار و مدیر کل و مدیران شهرستانها برای همیشه جمع خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
عملکرد باید ملموس باشد وعینی
فرمانداری
Iran, Islamic Republic of
برو ما تور را اذیت نکردیم ولی .. امیدواریم مردم لرستان را ...
یا جدم امامزاده علی
Iran, Islamic Republic of
خدا پشت و پناهت ایشالا هرکجا هستی موفق باشی
Iran, Islamic Republic of
چه ...ر از اینکه کلیه مدیران استانداری ... هس
مدیریت به اصطلاح استراتژیک !
Iran, Islamic Republic of
آقای ..
رو نداشتید .‌بنده شخصا بخاطر ضعف ها و کم کاری ها شما رو.....
بویراحمد گرمسیر
Iran, Islamic Republic of
حرفی از نمایندگان نبود؟ نه تقدیر و تشکری و نه انتقادی و کوچکترین حرفی در مورد نمایندگان استان نزد؟!!!!
بویراحمد گرمسیر
Iran, Islamic Republic of
کبنا یه نظرسنجی در مورد خادمی بذار ببین چنددرصد ازش راضی بودن؟ فک کنم مدیران کل و کارمندان و همه زیر مجموعه از خادمی ناراضی بودن. البته یه عده ای موافقش بودن ولی با رفتنش میشن مخالف تا در مجموعه مدیریتی جدید هم به پست و مقامی برسند. یه عده کلا عادت دارن به پشت سر حرف زدن و اینجور کارها
Iran, Islamic Republic of
ما که از عملکرد شما راضی نبودیم
اصلاحات
Iran, Islamic Republic of
امیدوارم بساط تملق وچاپلوسی نیز برچیده شود
بیداد
Iran, Islamic Republic of
بیچاره لرستان.بدبخت ازمااونان
باوی
Iran, Islamic Republic of
شما آقای خادمی آب بدون اجازه تاجگردون نمی خوردید خداوکیلی همینه
هم استانی
Romania
مرد اخلاق و علم و اندیشه، مدیر با شرف خدا نگهدارت باد .
حسنزاده
Iran, Islamic Republic of
بویر احمد شما را نحواهد بخشید...ما از دل شما و انچه زیر میز انجام دادید آگاهیم..البته حرف خوب میزدی و شکل بیطرفانه به شما خیلی میاد.،؟!
بهزادی ریس شورای اسلامی دیل
Iran, Islamic Republic of
ما که از اقای مهندس راضی و واقعا مرد با اخلاقی بود
گچسارانی
Iran, Islamic Republic of
تکلیف موحد پور چى میشه؟
پرسنل شهردارى
Iran, Islamic Republic of
تخشا رو همراه خودت ببر بزار شهردار الیگودرز تا برات ابرودارى کنه
شهروندیاسوجی
Iran, Islamic Republic of
استاندار می دونه که هنوز نام بیمارستان ۲۰۰تختخوتبی یاسوج تعیین نشده اما نمایده بویراحمد ودنا نمی داند؟
همشهری
Iran, Islamic Republic of
دکتر خادمی الحق مدیری با فکراست البته تنها عیب استاندار دخالت‌های تاجگردون بود که با مدیران سفارشی توانست خیلی از استخدامی ها بخصوص جهاد کشاورزی سفارشی بشه
میرزا دهدشت
Iran, Islamic Republic of
برو به سلامت جناب دکتر...بعد رفتنت مردم استان ک ب خواهند فهمید که بودی و قدر شما رو ندونستن...چشم دشمنانت چون رضاتوفیقی و لاهوتی حسود کووووور...ایشالا هر کجا باشی تنت سالم و سربلند باشد بزرگمرد
محمد گچس
Iran, Islamic Republic of
مدیریت خادمی خنثی بود
بیکار
Iran, Islamic Republic of
سلام
استاندار علی احمدی باید ۴سال تلاش کند تا کهگیلویه وبویر احمد به زمان صابری برگردد .
بیکار
Iran, Islamic Republic of
سلام
گزارش ک... به مردم استان بخصوص جوانان است.
رضا
Iran, Islamic Republic of
من نمیدونم در طول این ۴سال، چه خدمتی به این استان کهگیلویه وبویراحمد کردید، که حالا استاندار لرستان شدید. مگه غیر از چهار سال محرومیت و عقب افتادگی چیزی نصیب این استان شد.
خدا عاقبت همه ما رو به خیر کنه
خوشحالم بعد از 88 چراغ حزب اعتماد ملی خاموش نشد

خوشحالم بعد از 88 چراغ حزب اعتماد ملی خاموش نشد

علی مطهری گفت: حرف ترامپ و آمریکا این است که شما(ملت ایران) باید اشغال و استعمار را به ...
کره شمالی بیانیه داد، ترامپ استقبال کرد

کره شمالی بیانیه داد، ترامپ استقبال کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری از ابراز تمایل پیونگ‌یانگ برای باز گذاشتن ...
آنچه که می‌بینید، ظرف غذای یک خانواده ایرانی است!

آنچه که می‌بینید، ظرف غذای یک خانواده ایرانی است!

آنچه که می بینید، ظرف غذای یک خانواده است؛ تصور می کنید که محتوی آن چیست ؟! آنچه این ...