تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
کد مطلب : ۲۶۰۸۴۱

افتتاح ۸پروژه مسکن دو معلولی در شهرستان چرام(+تصاویر)

۰
کبنا ؛ 
با حضور مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستان چرام،۸ واحد مسکونی مددجویان دو معلولی به مناسبت هفته بهزیستی افتتاح شد.
به گزارش کبنا نیوز از چرام،با حضور مدیرکل بهزیستی استان،امام جمعه و فرماندار و مسئولان شهرستانی یک واحد منزل مسکونی دو معلولی به نمایندگی ۸واحد دیگر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
مدیربهزیستی شهرستان چرام در آغاز این افتتاحیه با تبریک هفته بهزیستی و تلاش این سازمان برای حمایت از جامعه هدف گفت:در شهرستان چرام،۴۳۶معلول داریم که از این تعداد ۳۷دو معلولی فاقد مسکن می باشند.
وی بیان کرد:برای حمایت از این معلولان در بحث مسکن تاکنون ۳۱نفر از آنها را به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چرام معرفی نمودیم که ۲۵مورد با اخذ وام در حال ساخت مسکن هستند و ۶نفر دیگر که فاقد زمین می باشند به بنیاد مسکن معرفی نمودیم.
عزیز راکبی با اشاره به نظارت و پیگیری جهت تسریع در روند خانه دار شدن دو معلولی ها تصریح کرد:تاکنون ۸باب منزل مسکونی خانواده های دو معلولی در شهرستان چرام ساخته شده است .
وی افزود:از این تعداد ۳منزل مسکونی در شهرچرام،۴منزل مسکونی در روستاهای بخش مرکزی چرام و ۱باب هم در روستاهای بخش سرفاریاب ساخته شده که امروز به نمایندگی از این ۸باب منزل مسکونی ،یک واحد را در شهرک چرام با حضور مدیرکل بهزیستی استان و مسئولان شهرستان افتتاح نمودیم.
راکبی با اشاره به مبلغ اهدایی و بلاعوض ساخت مسکن مددجویان بهزیستی بیان کرد:برای کمک به مددجویان در روستا ۱۸میلیون تومان بلاعوض و در شهر ۳۰میلیون تومان بلاعوض می باشد ضمن اینکه با معرفی به بنیادمسکن ۱۵میلیون تومان هم وام قرض الحسنه با کارمزد ۴درصد به این عزیزان پرداخت می شود.
وی تصریح کرد: تمامی انشعابات آب و برق و گاز برای مددجویان رایگان است که خوشبختانه با حمایت دولت تدبیر و امید کمک های بسیار خوبی  به جامعه هدف بهزیستی و مددجویان در شهرستان چرام انجام گرفته است.
تصاویر تکمیلی:


نام شما

آدرس ايميل شما

وقتی داشت لباسش را عوض می کرد پنهانی از او عکس گرفتم

وقتی داشت لباسش را عوض می کرد پنهانی از او عکس گرفتم

سرگرد هادى شرکا در تشریح این خبر گفت: در پى مراجعه مادرى به همراه دختر نوجوان خود به ...
نشست زمین و انفجار در قم تلفات نداشت

نشست زمین و انفجار در قم تلفات نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در حادثه ای که صبح امروز در میدان ...
اعترافات تکان‌‌دهنده یک داعشی ایرانی بعد از دستگیری/ کسی با داعش بحث می کرد، سرش را می‌بریدند!

اعترافات تکان‌‌دهنده یک داعشی ایرانی بعد از دستگیری/ کسی با داعش بحث می کرد، سرش را می‌بریدند!

صحبت‌های یک داعشی که به قول خودش مسیری اشتباه را انتخاب کرده می‌تواند نمونه‌ای برای جوانان ...