تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۹
کد مطلب : ۲۶۰۵۷۵

گزارشی از جشنواره استعدادیابی هندبال نفت و گاز گچساران در محله سادات

۰
کبنا ؛

در رشته هندبال با همکاری اداره آموزش و پرورش مدارسی در محلات مختلف شهر گچساران به این امر مهم اختصاص یافته تا همه فرزندان مناطق مختلف شهر در این جشنواره استعدادیابی به صورت هماهنگ حضور پیدا کنند.


با آغاز جشنواره استعدادیابی تابستانه باشگاه نفت و گاز گچساران شور و نشاط فراوانی میان علاقمندان به رشته‌های ورزشی در این شهر ایجاد شده است.

بر اساس این گزارش، جشنواره استعدادیابی ورزشی نفت و گاز گچساران که به مناسبت ۵۰ سالگی این باشگاه در رشته‌های مختلف در حال برگزاری است امسال در رشته هندبال با توجه به کسب نتایج درخشان تیم هندبال بزرگسالان نفت در لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا و راهیابی به مسابقات باشگاه‌های جهان از استقبال بیشتری برخوردار بود.

در رشته هندبال با همکاری اداره آموزش و پرورش مدارسی در محلات مختلف شهر گچساران به این امر مهم اختصاص یافته تا همه فرزندان مناطق مختلف شهر در این جشنواره استعدادیابی به صورت هماهنگ حضور پیدا کنند.

مسئول استعدادیابی هیئت هندبال نفت و گاز گچساران در این خصوص گفت: با هماهنگی اداره آموزش و پرورش چند پایگاه استعدادیابی در محلات مختلف شهر گچساران برای فصل تابستان و جشنواره استعدادیابی این باشگاه دایر شده که در حال حاضر پایگاه استعدادیابی محله سادات از استقبال خوبی برخوردار بوده است.


اصغر نوروزنژاد افزود: در رده سنی نونهالان و نوجوانان استعدادهای خوبی در شهر گچساران وجود دارد که اگر به موقع شناسایی و پرورش داده شوند می‌توان به عنوان ذخایر تیم بزرگسالان در سال‌های آینده به خوبی از آنها استفاده کرد و تیم بزرگسالان با فرزندان بومی گچساران در سطح آسیا و جهان از عزت هندبال ایران دفاع کند.

نوروزنژاد تصریح کرد: همکاری خوب آموزش و پرورش و باشگاه نفت و گاز گچساران در تابستان ۹۶ و در سالگرد ۵۰ سالگی ورزش نفت این شهر موقعیتی خوب را به وجود آورد که تخصصی‌تر از سال‌های گذشته این کار را برای آینده سازان ورزش این شهر انجام دهیم.

عباس رضازاده مربی رده‌های پایه هندبال نفت و گاز گچساران نیز در حاشیه برگزاری جشنواره استعدادیابی در محله سادات این شهر اظهار داشت: عملکرد باشگاه نفت در طی سال‌های گذشته برای ورزش پایه بر همه ورزش دوستان ثابت شده بود اما امسال با طرح جشنواره استعدادیابی گام مثبتی برای شناسایی و پرورش این استعدادها برداشته شده است.

رضازاده بیان کرد: با تمرینات تخصصی و البته همراه با نشاط و سرگرمی سعی شده در ابتدا علاقه افراد را به رشته هندبال بیشتر کرده و سپس به موضوع تخصصی شناسایی استعدادها بپردازیم.

وی استقبال از طرح استعدادیابی محله‌ای را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: خانواده‌ها با توجه به موفقیت تیم بزرگسالان هندبال در لیگ برتر، مسابقات آسیایی و همچنین حضور در مسابقات باشگاه‌های جهان علاقه‌مندی بیشتری نسبت به رشته ورزشی هندبال در گچساران پیدا کرده‌اند.


مربی هندبال تیم‌های پایه نفت و گاز گچساران تاکید کرد: در پایان جشنواره استعدادیابی از افراد منتخب در تیم‌های رده‌های سنی شهرستان و نفت استفاده خواهیم کرد.

 جشنواره استعدادیابی رشته‌های مختلف ورزشی تا ۱۵ شهریور۹۶ در مجموعه‌های ورزشی این باشگاه و پایگاه‌های محله‌ای ادامه دارد و با توجه به کسب افتخارات بسیار ورزشی در رشته‌هایی چون هندبال، تنیس روی میز و فوتبال در فصل گذشته استقبال خوبی از این جشنواره صورت گرفته است.(فارس)

نام شما

آدرس ايميل شما