تاریخ انتشار
شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۶
کد مطلب : ۲۵۷۸۶۵

تشریح برنامه‌های کاروان «زیر سایه خورشید» در کهگیلویه و بویراحمد

۱۰
۰
کبنا ؛دبیر ستاد جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشن‌های مردمی ویژه دهه کرامت با عنوان «زیر سایه خورشید» با هدف بزرگداشت این دهه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
به گزارش کبنا، ستار هدایت‌خواه در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: جشن‌های مردمی ویژه دهه کرامت با عنوان «زیر سایه خورشید» با هدف بزرگداشت این دهه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
دبیر ستاد جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید کهگیلویه و بویراحمد، افزود: حدود ۱۰ سالیست که به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی جشن‌های ویژه دهه کرامت با عنوان «زیر سایه خورشید» در کشور برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در همین راستا هر ساله در دهه کرامت برنامه‌هایی تحت همین عنوان (زیر سایه خورشید) با حضور خدام و حاملان پرچم رضوی در استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود.
سرپرست دفتر نمایندگی موسسه جوانان آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد از حضور کاروان «زیر سایه خورشید»، خدام و حاملان پرچم سبز رضوی در استان خبر داد و گفت: این کاروان فردا، یکشنبه، هشتم مرداد ماه وارد کهگیلویه و بویراحمد می‌شود.
هدایت‌خواه با بیان اینکه نخستین برنامه این کاروان در پاتاوه همراه با اجرای برنامه‌های متعدد مانند استقبال مردمی، دیدار با امام جمعه، دیدار با خانواده شهدا و عیادت از بیماران است، گفت: بعد از ظهر این روز کاروان زیر سایه خورشید در مارگون حضور یافته و برنامه‌های متنوعی از جمله برگزاری جشن مردمی دهه کرامت را در حرم مقدس بی‌بی خاتونین (س) دارد.
دبیر ستاد جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید کهگیلویه و بویراحمد برنامه روز دوم، دوشنبه، نهم مرداد کاروان زیر سایه خورشید را در یاسوج عنوان کرد و بیان داشت: بعد از اینکه برنامه‌هایی مانند دیدار با امام جمعه، زندانیان، صدا و سیما و فرماندهی سپاه فتح در مرکز استان انجام شد، این کاروان یاسوج را به مقصد بهمئی ترک می‌کند.
وی غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با امام جمعه، دیدار با مردم محروم منطقه و غبارروبی امامزادگان سید ابراهیم و سید اسدالله (ع) در بهمئی را از جمله برنامه‌های این کاروان در این شهرستان بیان کرد و یادآور شد: حاملان پرچم رضوی روز سه‌شنبه، ۱۰ مرداد مهمان شهرستان لنده خواهند بود.
سرپرست دفتر نمایندگی موسسه جوانان آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: صبح روز چهارشنبه، یازدهم مرداد ماه این کاروان در موگرمو حضور داشته و پس از دیدار با مردم محروم این روستا، ظهر همین روز با حضور در دهدشت و اجرای برنامه‌هایی مانند دیدار با امام جمعه، علما، طلاب، معلولین و زندانیان در عصر روز چهارشنبه با هدف دیدار با امام جمعه، شرکت در جشن مردمی و غبارروبی گلزار شهدای چرام مه‌مان این شهرستان خواهد بود.
هدایت‌خواه برنامه روز پنج‌شنبه، دوازدهم مرداد ماه کاروان زیر سایه خورشید را در گچساران بیان کرد و افزود: حاملان پرچم سبز رضوی پس از حضور در این شهر و دیدار با امام جمعه، خانواده شهید شاخص، عیادت بیماران، غبارروبی گلزار شهدا، عیادت از سه بیمار زمین‌گیر و شرکت در جشن مردمی گچساران را به مقصد یاسوج ترک خواهد کرد.
وی از اجرای برنامه‌های متعدد و متنوع در روز میلاد ثامن‌ الحجج در مرکز استان با حضور خدام و حاملان پرچم رضوی خبر داد و تصریح کرد: برنامه‌های شاخصی مانند دیدار با نماینده ولی فقیه، افتتاح مرکز فرهنگی خانواده، حضور در نماز دشمن شکن جمعه، دیدار با بانوان، دیدار با خادم‌یاران رضوی و شرکت در جشن بزرگ میلاد امام رضا (ع) از جمله برنامه‌های روز میلاد امام رئوف در یاسوج است.
نام شما

آدرس ايميل شما

کهگیلویه و بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
اقای هدایت خواه سیاسی نکنید دوم خواهر امام رضا ع بی بی حکیمه ع درشهرستان گچساران
گچساران
Iran, Islamic Republic of
مسئول محترم امام رضا ع متعلق به همه ایرانیان ایا مسئولین استان هیچ کاره اند استفاده سیاسی نشود
گچساران
Iran, Islamic Republic of
اقای هدایت خواه سیاسی نکنید دوم خواهر امام رضا ع بی بی حکیمه ع درشهرستان گچساران
Iran, Islamic Republic of
هدایت خواه؟؟؟همون نبود که برا احمدی نژاد تو مجلس سر و دست میشکست
باشت
Iran, Islamic Republic of
میگم گمون کنم باشت رو یادشون رفته
مردم
Iran, Islamic Republic of
اگر اقای هدایت خواه بنام امام رضا ع وارد نمی شد بهتر بود مردم خود قضاوت می کنند
Iran, Islamic Republic of
یکی از نقاط قوت آقای هدایتخواه حضور مداوم ایشان در عرصه فرهنگ است بر خلاف برخی سیاستمداران استانی که فقط در ایام انتخابات سر و کله شان پیدا میشود و باقی ایام سال خوابند و برایشان مهم نیست که اصلا در عرصه ی فرهنگ چه خبر است
حرف حق
Iran, Islamic Republic of
دهه کرامت ؟/چَندین سالهِ کهِ کِرامَت وَ گٌسنی بَر بیق ایزنِ هیشکَ پٌرسشَ نیکنه ککاش چٌون فقیره اسمشَ دِروس نیگو وَش ایگو کِروو ./ خٌیی کِروو هم کَریمِ....
رضاييان از كريك
Iran, Islamic Republic of
سلام ودرود بر استاد سخنور وتوانا دکتر ستار هدایتخواهخدا عمرت بده دکتر جان
تامرادی
Iran, Islamic Republic of
حق ما جوانان رو ..حرکت کنید پول امام رضا رو هم با دوستانتون .. ؟؟فقط ...ش بدید راستی ب ریسی بگ... سیتو ..
بازیگر خوش تیپ سعودی از کشور اخراج شد/ او باعث اغوای زنان می شد +عکس

بازیگر خوش تیپ سعودی از کشور اخراج شد/ او باعث اغوای زنان می شد +عکس

عربستان سه شهروند اماراتی را به دلیل این که‌ زیاده از حد لازم «خوش تیپ» بوده و می‌توانستند ...
کدام کالاها یک هفته‌ای گران شدند؟

کدام کالاها یک هفته‌ای گران شدند؟

در هفته گذشته نرخ لبنیات ۰.۲ درصد، برنج ۱.۶ درصد، حبوب ۰.۳ درصد، میوه‌های تازه ۷ درصد،...
اعزام خلاف قانون زائران عتبات با کاروان‌های آزاد

اعزام خلاف قانون زائران عتبات با کاروان‌های آزاد

رئیس حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعزام زائران عتبات و اربعین در قالب "کاروان‌های ...