تاریخ انتشار
جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰
کد مطلب : ۲۵۱۴۲۳

گزارش / مشارکت مردم مسئولان را غافلگیر کرد (+تصاویر)

۱
۰
کبنا ؛مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از همان ساعات اولیه با حضور در شعب اخذ رأی به نامزدهای مورد نظرشان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رأی دادند.
به گزارش کبنا، همزمان با سراسر کشور (۲۹ اردیبهشت ۹۶)، مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از همان ساعات اولیه با حضور در شعب اخذ رأی به نامزدهای مورد نظرشان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رأی دادند.
مردم شهر یاسوج نیز با حضور گسترده خود در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به نامزدهای مورد علاقه خود رأی دادند.
محمد کاظم نظری فرماندار بویراحمد می‌گوید؛ احتمال افزایش احتمالی شعب اخذ رای برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا وجود دارد.
وی گفت: استقبال مردم به حدی است که احتمال افزایش شعب اخذ رای در شهر یاسوج مرکز کهکیلویه و بویراحمد وجود دارد. استقبال واجدین اخذ رای در این انتخابات نسبت به تمامی انتخابات گذشته بی‌سابقه بوده و همه ما را غافلگیر کرده است.
وی افزود: تمهیدات لازم برای سرعت‌بخشی به روند انتخابات در شهرستان بویراحمد اندیشیده شده است.
نظری از واجدین اخذ رای خواست با صبر و حوصله به نظام مقدس جمهوری اسلامی رای داده و صبوری بیشتری نسبت به انتخابات گذشته از خود نشان دهند.
به گزارش کبنا، در برخی از شعب اخذ رأی، رای‌دهندگان در محل اخذ رأی ناهار خود را صرف می‌کنند و در نوبت رای‌گیری هستند.
به گزارش کبنا، در شهرهای گچساران و دهدشت مردم نیز با شور و شوق پای صندوق‌های رأی حاضر شده‌اند.یک فرهنگی دهدشتی در شهرستان کهگیلویه در خصوص شرکت در انتخابات می‌گوید: من در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شرکت می‌کنم زیرا حضور من در انتخابات نقش مهمی در تعیین سرنوشت کشور در همه زمینه ها دارد.
علی حسینی افزود: حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای علاوه بر افزایش قدرت بین المللی کشور ایران، جواب محکمی به مستکبران غربی نیز خواهد بود.
یکی دیگر از شهروندان دهدشتی که خود را استاد دانشگاه معرفی می کند، گفت: مردم با رای خود به یک جریان سیاسی نقش تعیین کننده ای در توسعه و پشبرد اهداف نظام خواهند داشت.نام شما

آدرس ايميل شما

خواجه بافره بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
شلوغی فقط به خاطر شورا بودهد
لادن طباطبایی حضور منشوری در شبکه من و تو +عکس

لادن طباطبایی حضور منشوری در شبکه من و تو +عکس

شب گذشته لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که با ظاهری بدون حجاب در یکی از ...
رفتار تبعیض آمیز داور بازی ایران و اسپانیا خبرساز شد!

رفتار تبعیض آمیز داور بازی ایران و اسپانیا خبرساز شد!

رفتار تبعیض آمیز داور اروگوئه‌ای بازی ایران و اسپانیا در مواجهه با بازیکنان دو تیم خبرساز ...
جزییات خفه کردن خواهر به دست ۳ برادر خود در اندیمشک!

جزییات خفه کردن خواهر به دست ۳ برادر خود در اندیمشک!

سردار حیدر عباس زاده، رئیس پلیس استان خوزستان با تایید این خبر گفت: در پی اعلام خبری ...