تاریخ انتشار
جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲
کد مطلب : ۲۴۴۵۹۴

چه کسی رئیس ستاد روحانی در کهگیلویه می شود؟

۹
۰
کبنا ؛اصلاح طلبان و حامیان دولت در کهگیلویه منتظر انتخاب رئیس ستاد دکتر روحانی در کهگیلویه هستند.
به گزارش کبنا نیوز, بعداز معرفی مسئولان ستاد دکتر حسن روحانی در شهرستان های استان عدم معرفی رئیس ستاد دکتر روحانی در کهگیلویه اصلاح طلبان وحامیان دولت را دچار تردید کرده است.
گفته می شود از بین مهندس مسلمی،حاج آقا صدوقی و مهندس طاهری نهایتا یک نفر به عنوان مسئول ستاد روحانی معرفی میشود.
حجت الاسلام صدوقی گزینه جدی ریاست ستاد دکتر روحانی از اصیل ترین اصلاح طلبان کهگیلویه ای بدون لغزش و شجاعی است که دوره اول ریاست جمهوری سید محمد خاتمی ریاست ستاد ایشان  را در کهگیلویه بزرگ بر عهده داشت.
حاج آقا صدوقی همیشه حامی و پناهگاه جدی جوانان و اصلاح طلبان شهرستان. کهگیلویه است.
اما دیگر گزینه های ریاست ستاد دکتر حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری در کهگیلویه,مهندس محمد مسلمی از اصلاح طلبان شاخص و جریان محور می باشد که رئیس ستاد دولت اصلاحات در کهگیلویه در دور دوم ریاست جمهوری وی بود.
مسلمی از نیروهای جریان محور و شاخص اصلاح طلبان کهگیلویه و استان می باشد که دارای ثبات قدم و همچنین ارتباطات مختلف با نیروهای اصلاح طلب استان و کشور می باشد.
اما گزینه بعدی مهندس طاهری می باشد که یکبار رئیس ستاد دکتر معین در انتخابات ریاست جمهوری بوده که البته حضور اشتباه معین در انتخابات و اصرار بعضی اصلاح طلبان بر ایشان موجب شکست این جریان و ظهور پدیده ای به نام احمدی نژاد شد.
هر چند طاهری در۷ اسفندماه  از گزینه کاندید اجماع اصلاح طلبان در کهگیلویه بزرگ حمایت و سخنرانی کرد اما رای ضعیف کاندید اجماع در حومه غربی دهدشت و زادگاه طاهری نشان داد که به عمل کار برآید به سخنرانی نیست.
بنابراین گزارش با توجه به اینکه در چهار سال گذشته در کهگیلویه جمع وسیعی از اصلاح طلبان از عملکرد ضعیف مدیران در اطلاع رسانی خدمات دولت ناراضی هستند و مورد بی مهری قرار گرفتند و همچنین عملکرد موفق حجت الاسلام صدوقی و مهندس مسلمی در دوره ریاست کاندیدای دولت اصلاحات در کهگیلویه و جریان محور بودن آنها از شانس بیشتری برای رئیس ستاد دکتر حسن روحانی کاندیدای انتخاب ریاست جمهوری را در کهگیلویه  دارا می باشند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

رسا
Iran, Islamic Republic of
مدیریت مسلمی در دور گذشته مجلس را هم دیدی.یه کم به نوشتهات فکرکن.کورکورانه ننویس.اگر به رای حومه غربی اشاره کردی به رای حوضه راک وسوق به آقای کامرانی هم اشاره کن
سام
Iran, Islamic Republic of
اقای یاری زاده دنبال چی هستی بااینکارها بزرگ نمیشوی
جواب
Iran, Islamic Republic of
با عرض سلام محضر شما چرا به رأی خاتمی در حومه غربی اشاره نکردید ،این نوشتار مغرضانه برای تخریب جناب مهندس طاهری میباشد ،جانب انصاف رو رعایت کن دوست عزیز روحانی هرکه رئیس ستاد باشد ارأ روحانی بالاست
رای نه
Iran, Islamic Republic of
واقعیت امر این است که سه بزرگوار نامبرده عملا ارایی برای اصلاح طلبان نداشته و نه دارند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
علی
Iran, Islamic Republic of
آقای مسلمی مناسب ترین گزینه است.
ناظر
Iran, Islamic Republic of
بهترین گزینه مهندس طاهری میباشد که بدون حاشیه است
رسا
سلام
هر سه مورد سوخته و تاریخ شان تمام شده است

جوانی مانند عدالتمند ویا اقبال فر یا دهقان یا جعفری یا .....مناسب است .
1
.
محمدی
Iran, Islamic Republic of
چه کسی گفته حضور دکتر معین باعث ظهور احمدی نژاد شده؟
از کجا معلوم حضور آقایان هاشمی، مهرعلیزاده و دیگران یا طرز مناظره آقای نوبخت و مرعشی باعث رشد و ظهور احمدی نژاد نشده باشسد؟؟!!