تاریخ انتشار
سه شنبه ۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۵
کد مطلب : ۲۴۰۳۳۴

حضور کارمند با سابقه اداره دارایی در انتخابات شورا شهر گچساران(+تصاویر)

۵
۰
کبنا ؛حبیب الله عاملی مقدم کارمند خوش اخلاق و با سابقه اداره امور مالیاتی شهر ستان گچساران با همراهی جمعی از ریش‌سفیدان، دانشگاهیان، جوانان وایلات و اقوام مختلف با حضور در فرمانداری گچساران برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر دوگنبدان ثبت‌نام کرد.
حبیب الله عاملی مقدم متولد ۱۳۵۴ از گچساران دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس رشته حسابداری و دارای ۲۰ سال سایقه خدمت در اداره امور مالیاتی می باشد.
عاملی مقدم به کبنا نیوز گفت: به دعوت دوستان ، آشنایان، همکاران، ایلات و طوایف مختلف و از آنجایی که آشنایی کاملی از معضلات و مشکلات شهری دارم  وارد صحنه انتخابات شورای شهر شدم.
عاملی مقدم عنوان کرد: به دور مسائل سیاسی،گرایش فکری و حزبی، خط و باند سیاسی و بطور مستقل وارد صحنه انتخابات و برنامه ها و راهکار ها خود را از طریق پایگاه خبری کبنا نیوز برای عموم مطرح خواهم کرد.
وی در مورد شعار انتخاباتی خود اینچنین بیان کرد: اعتقادی به شعار ندارم باید تلاش کنیم، که عمل ما با مردم سخن بگوید، و عمل شورا باید با در قالب تصمیمات عادلانه، کارشناسانه و نظارت منصفانه درجهت رضایت الهی و مردم و تأمین حقوق شهروندی و در دفاع از منافع عمومی تبلور یابد.
عاملی مقدم در ادامه تاکید کرد: شورا یک‌نهاد مدنی مبتنی بر خرد جمعی هست بجای شعار باید هدفمند و با درک عمیق نیازها و خواسته‌های مردم و از طرفی با شناخت کمبودهای شهر در جهت بهبود وضع زندگی و گسترش خدمات رفاهی، آموزشی، بهداشتی، تفریحی به معیشت مردم کمک کند. باید تلاش شود شوراهایی تشکیل شود که رعایت قانون و موازین اسلامی به‌عنوان دو شرط اصلی بر وظایف آن‌ها سرلوحه عمل آن‌ها قرار گیرد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

کارمند امورمالیاتی
Iran, Islamic Republic of
درود بر حبیب عاملی خوش اخلاق و توانمند
آرو
Iran, Islamic Republic of
انصافا آقای عاملی مقدم انسانی فوق العاده خوش اخلاق و با معرفت و بسیار با محبت که توانایی و شایستگی و لیاقت شورای شهر را دارند و شک نکنید که یکی از کرسی های شورا را قطعا بدست می آورند انشاالله. ایشان پتانسیل بسیار بالایی دارند و همون راه و روش و منش و نوع برخورد و مردمداری مرحوم خوانپایه را ادامه خواهد داد.
شهروند
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای مهندس عاملی مقدم عزیز خیلی ها الان متوجه شدند که شما کاندید شورا شده اید،
قطعا از شما حمایت خواهیم کرد، موفق باشید
حمیدزمانی شاقاسمی
Iran, Islamic Republic of
درودبرعاملی عزیز وخوش اخلاق باورکنیدکه یکبارمن باایشان روبروشدم وچنان شیفته مردم داری وتوانمندی ایشان شدم که فکمیکنم لیاقت رییس جمهوری شدن راهم داراستایشان راصددرصدحمایت میکنم وتاپای جان فعالیت مثبت خواهم کرد هرچندوی حقیررانمی شناسدولی وظیفه ایجاب میکندکه انسانهای وارسته وشایسته برمسندامورباشند
ماهشهر
Iran, Islamic Republic of
کار را به کاردان بسپارید.مردی از جنس مردم وارد میدان میشود اون هم کسی نیست جزء حبیب عاملی مقدم .
خوشحالم بعد از 88 چراغ حزب اعتماد ملی خاموش نشد

خوشحالم بعد از 88 چراغ حزب اعتماد ملی خاموش نشد

علی مطهری گفت: حرف ترامپ و آمریکا این است که شما(ملت ایران) باید اشغال و استعمار را به ...
کره شمالی بیانیه داد، ترامپ استقبال کرد

کره شمالی بیانیه داد، ترامپ استقبال کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری از ابراز تمایل پیونگ‌یانگ برای باز گذاشتن ...
آنچه که می‌بینید، ظرف غذای یک خانواده ایرانی است!

آنچه که می‌بینید، ظرف غذای یک خانواده ایرانی است!

آنچه که می بینید، ظرف غذای یک خانواده است؛ تصور می کنید که محتوی آن چیست ؟! آنچه این ...