تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۴
کد مطلب : ۲۳۰۵۱۱

نفت و گاز گچساران به صدر جدول صعود کرد

۲
۰
کبنا ؛تیم فوتبال نفت وگاز گچساران با شکست شهرداری اراک به صدر جدول گروه اول صعود کرد.
به گزارش کبنااسپورت، تیم فوتبال نفت وگاز گچساران در هفته بیست و سوم لیگ دو از ساعت ۱۳:۴۵ در ورزشگاه ۵مرداد اراک به مصاف شهرداری این شهر رفت .
نفت گچساران در این دیدار با ترکیب زیر وارد زمین مسابقه شدند :
هادی زرین ساعد ،ساسان شیرمردی ،فرید طالقانی ،عماد قاسمی ،علی جهانگیری،کریم شاوردی ،محمد نوروزی ،فرشید علیزاده،علی کرمی،سعید عنافچه ،محمد رضا مظاهری
نفتی های گچساران در ابتدای مسابقه بازی را خوب شروع نکردند و در همان ده دقیقه ابتدایی مسابقه دو گل دریافت کردند ،بعد از دریافت این گل ها بازیکنان نفت وگاز به خود امدند و در دقیقه ۲۵ گل اول خود را توسط علی کرمی به ثمر رساندند.
در ادامه  بازهم گچسارانی ها بودند که با در دست گرفتن نبض بازی موقعیتهای زیادی بروی دروازه نماینده اراک ایجاد کردند تا اینکه این حملات پردامنه در اواخر نیمه اول به ثمر نشست و نفتی های گچساران با زدن دو گل دیگر در دقایق ۴۲و ۴۴  توسط محمد رضا مظاهری و محمد نوروزی از حریف پیش افتادند .
در ادامه در حالی که همه منتظر سوت پایامن مسابقه بودند تعدادی از عوامل تیم شهرداری اراک با حضور در زمین مسابقه باعث توقف بازی شدند و نیمه اول با ۱۰ دقیقه تاخیر به پایان رسید .
در نیمه اول کریم شاوردی از نفت وگاز گچساران و یکی از بازیکنان تیم اراک  با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج شدند .
با شروع نیمه دوم که به نیمه مربیان معروف است دو تیم بازی متعادلی از خود به نمایش گذاشتند ،رفته رفته نفتی های گچساران بار دیگر همانند نیمه اول بازی را در دست گرفتند و با اداره بازی در صدد حفط نتیجه بودند .
در اواخر مسابقه بازیکنان شهرداری اراک که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند حملات خود را بروی دروازه نفت وگاز افزایش دادند که البته دفاع منسجم تیم نفت اجازه خودنمایی به تیم حریف را نداد و مسابقه با نتیجه سه بر دو به سود گچسارانی ها به پایان رسید .
نفت و گاز گچساران با کسب ۳ امتیاز با ارزش خارج از خانه ۴۰ امتیازی و صدر جدول را تصاحب کرد.
نفت و گاز در ۴ مسابقه اخیر خود ۴ برد متوالی بدست آورد و توانست صدر جدول را بعد از ۷ هفته از چنگال  اروند خرمشهر در بیاورد .
نفت وگاز گچساران در لیگ دسته دوم روزجمعه ۲۹ بهمن ماه در استادیوم شهید بشارت گچساران به مصاف بعثت کرمانشاه میرود.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

بختیاررضوانی
Iran, Islamic Republic of
درود بر پسران نفت
سقلاتون | نفت و گاز گچساران به صدر جدول صعود کرد
Germany
[…] لینک منبع […]