تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۹
کد مطلب : ۲۲۲۵۱۷

موتور انتخابات شورای شهر سی‌سخت روشن شد / از رقابت حامیان «نماینده فعلی» تا حامیان «بهرامی»

۱۵
۰
کبنا ؛بر خلاف شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد که بازار انتخابات شورای این شهر گرم شده، اما تنور انتخابات در سی‌سخت سرد است.

در سی‌سخت برای پنج صندلی شورای اسلامی این شهر رقابت می‌شود و افراد زیادی با تفاوت‌های سنی، جنسی و مدارک تحصیلی و سلیقه‌های سیاسی پا به میدان انتخابات پنجمین دوره

اسلامی شهر سی‌سخت کرده‌اند.

shora-dena

زاهد زابلی‌زاده، محمد حسینی‌پور، منصور مظفری، مهدی نظری سی‌سخت و رضا خلیلی پنج عضو فعلی شورای اسلامی سی‌سخت هستند، بر اساس گزارش‌های میدانی عملکرد این شورا چندان موفق نبوده، آنها نتواست در حوزه مختلف شهر به لحاظ گردشگری، فرهنگی، عمرانی، اقتصادی و عمرانی کار خاصی برای شهر بکنند. آنها البته همچنان نتوانستند شهردار قوی را انتخاب کنند و همین مسئله سبب شد تا این شهرداری در مقطعی دچار زیان شود و حقوق کارگران این شهرداری در زمان مشخصی پرداخت نشود.

زاهد زابلی، منصور مظفری، سید عبدالصمد رضایی، محمدحسین پرندوار، سجاد حسینی، کیانوش صیادی، رحیم‎ نیک‌‎اقبالی، میلاد طاهری، داریوش محسنی، طیبه دباغ، آصف کریمی، یاسر صیادیان، مهران کرمی، محمد حسین‌پور، مهدی نظری، رضا خلیلی، ایرج منصوری و کوشان اسدی افرادی هستند که احتمال کاندیداتوری آنها در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سی‌سخت است.

در میان این افراد حامیان نماینده فعلی و نماینده سابق بویراحمد و دنا نیز حضور دارند، «محمدحسین پرندوار» که سابقه حضور در شورای شهر سی‌سخت را دارد و  توانست نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها باشد از افرادی است که احتمال کاندیداتوری او در انتخابات آتی نیز وجود دارد او شاخص‌ترین چهره‌ برای حضور در انتخابات شورای شهر است.

در ادامه تعریف مختصری از کاندیداهای احتمالی شهر سی‌سخت می‌آید؛

-زاهد زابلی؛ رئیس کنونی شورای اسلامی شهر سی سخت و فرهنگی بازنشسته است
-منصور مظفری؛ از فرهنگیان و عضو کنونی شورای اسلامی شهر سی‌‌سخت است و فعال در کانون‌ها و هئیت‌های مذهبی

-سید عبدالصمد رضایی؛ وی دو دوره عضو و رئیس شورای اسلامی شهر سی‌سخت بود، از چهره‌های اصلاح‌طلب شناخته شد و در انتخابات دهم مجلس حامی محمد بهرامی بود که در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی نیز فعالیت دارد، خانم او معاون فرماندار دنا است.

- سجاد حسینی؛ وی رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی جوانان استان. عضو مجمع خیرین ازدواج استان، فعال فرهنگی، اجتماعی و مذهبی.

-کیانوش صیادی؛ عضو سابق شورای اسلامی شهر سی سخت و از حامیان ستار هدایت خواه، کار‌شناس اداره راه و شهرسازی.

-رحیم نیک اقبال؛ عضو اسبق شورای اسلامی شهر سی سخت، از حامیان نماینده کنونی بویراحمد و دنا و از فرهنگیان.
-میلاد طاهری‌پور؛ عضو شورای جوانان اصلاح طلب استان. مدیرموسسه ترنم صبح امید. برگزار کننده همایش‌ها و جشنواره‌های ملی و استانی. نماینده جوانان استان در ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست استاندار. مشاور فرماندار سابق شهرستان دنا. از حامیان نزدیک غلام محمدزارعی و دارای ارتباطات با مسئولین استانی و ملی.

-داریوش محسنی؛ مسئول امداد و نجات هلال احمر شهرستان دنا.
-شهرام جهانفکر؛ مسئول نظام مهندسی شهرستان دنا و از متخصصین حوزه عمرانی و شهرسازی.
-طیبه دباغ؛ از بانوان فعال حوزه فرهنگی و وکیل دادگستری.
-آصف کریمی؛ فرهنگی و فعال حوزه آموزشی و اجتماعی.

یاسر صیادیان؛ جوان فعال فرهنگی، هنری و اجتماعی. از هنرمندان بنام شهر سی سخت. متخصص حوزه عمرانی و شهرسازی. فعال حوزه گردشگری. از حامیان نزدیک محمد بهرامی در انتخابات مجلس
-مهران کرمی؛ فعال رسانه‌ای شهرستان. اصوالگرا و از حامیان ستار هدایت خواه.

-حسین زیلابی (هنردوست)؛ رئیس انجمن نمایش شهرستان دنا.
محمد حسین‌پور؛ عضو کنونی شورای شهر سی سخت، مشاور عمرانی فرماندار و کار‌شناس اداره آزمایشگاه فنی خاک استان.
مهدی نظری؛ از قهرمانان و مربیان ورزش استان و از فرهنگیان شهرستان دنا.

رضا خلیلی؛ مدیر یکی از سازمان‌های مردم نهاد اجتماعی، مشاور امور اجتماعی فرماندار. استاد دانشگاه و از حامیان محمد بهرامی و عضو کنونی شورای اسلامی شهر سی سخت
ایرج منصوری؛ فرهنگی آموزش و پرورش و رئیس ستاد انتخاباتی غلام محمد زارعی در شهرستان دنا.
کوشان اسدی: مشاور اقتصادی فرماندار دنا جوان نخبه کشوری در حوزه طرح‌های گردشگری و مدیرعامل و عضو هیئت مدیره کارخانه آب معدنی شهر سی سخت و حامی محمد بهرامی.
نام شما

آدرس ايميل شما

سجاد خسروی
Iran, Islamic Republic of
درود بر محمد بهرامی و حامیانشان
سی سخت
Iran, Islamic Republic of
یک نفر از اینها که قبلا هم عضو شورای شهر بود فقط یه برادر کوچکشو وقت نکرده استخدام کنه و میخواد بیاد اونم استخدام کنه دیگه خیالش راحت باشه . اینهایی که نام بردید به جز یکی دونفرش بقیه شون اصلا به درد این کار نمیخورند.
محمد قلي
Iran, Islamic Republic of
سلام ودرود بر دکتر ستار هدایتخواه وبر کیانوش صیادی و مهران کرمی سیسخت
Iran, Islamic Republic of
..
جو رابه هم نریز ...
امیر رضا فرهادی
Iran, Islamic Republic of
چند سال پیش که برای گذراندن ایام تعطیلات به سی سخت آمدم و آن شهر را تمیز و متفاوت دیدم از روی کنجکاوی سراغ شهردار و شورای شهر را گرفتم با تعجب و متاسفانه بر خلاف بیشتر شهرهای ایران دیدم شهردار بنام مهندس رهنما که جوان متخصص و مودبی است با حمایت شورای شهر که آذم های مصلح و مجربی هستند توانسته تفییرات اساسی در آن شهر بوجود بیاورد و به میزان زیادی رضایت شهروندان و موجبات آسایش گردشگران را فراهم آورد خیلی خوشحال شدم و در دل آنها را تحسین کردم و متاسفانه امسال تابستان هم به خیال وجود همان شرایط مجدد به سی سخت آمدم شوربختانه دیدم هیچ چیز سر جای خودش نیست و وضعیت آشفته ای وجود دارد تاسف خوردم و آرزو کردم ای کاش مردم قدر نیروهای خدوم را بدانند و اجازه ندهند آنها اینگونه منزوی شوند .
Iran, Islamic Republic of
به نام خدا

قلبا مردمم را دوست دارم

در سایتها ودنیای مجازی به خصوص سایت کپنا نیوز وباز ارسال ترنم دنا
مطلبی دال بر احتمال کاندیداتوری حقیر برا یانتخابات شورای اسلامی درج شده است
مردم شرافتمند وعزیز شهر سیسخت
شایسته هر گونه اکرام وخدمتگذاری است
وچون بنده سابقه دو دور حضور در انتخابات شهر سیسخت را دارم اعتقادم اینه که این فرصت را به دیگران داد تا در این عرصه توفیق خدمتگزاری را داشته باشند

ما به عنوان نوکر وخدمتگزار این مردم عزیز هرجاباشیم از هرگونه خدمتی دریغ نخواهیم ورزید
ما تصمیم ورود به انتخابات اتیه شورای شهرا نداریم هرچند خدمت به مردم افتخاری است
از هرگونه خدمتی به شهروندانم دریغ نخواهم کرد
افتخارم اینه که در شهرم زاده شده ودر میان مردمی مهربان،با معرفت ،فرهنگی ،سادات دوست و....زندگی میکنم
انشالاه که روز به روز شاهد پیشرفت واعتلای شهرمون در همه جنبه های توسعه باشیم
سید عبدالصمد رضایی سیسخت
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
م.. پاچش چی باشه
شهروند سی سخت
United States
سی سخت در یک کلام:
درجا زدن شهر و سیکل معیوب ورود افراد بر اساس انتخاب های قومی و قبیله ای در شورا- نتیجه: عدم مشارکت نخبگان و تحصیلکردگان از ترس رأی نیاوردن در انتخابات.
عدم مشارکت نخبگان و تحصیلکردگان از ترس رأی نیاوردن در انتخابات.- نتیجه: درجا زدن شهر و سیکل معیوب ورود افراد بر اساس انتخاب های قومی و قبیله ای در شورا.
یاسوجی
Iran, Islamic Republic of
سلام .من آقای محسنی را میشناسم فردی بسیار توانمد فعال و پیگیر هستند لیاقت شو رای شهر را دارد
سی سخت
Iran, Islamic Republic of
اصلامحسنی توانمدنیست...
اصلاحات
Iran, Islamic Republic of
ما به نزدیکان اقای زارعی در سیسخت رای خواهیم داد
Iran, Islamic Republic of
سیسخت .....!!!!!!!!!! بگو دلی نیو پرندوار
سی سخت
Iran, Islamic Republic of
اینی که گفته ما به نزدیکان اقای زارعی در سی سخت رای خواهیم داد، اصلاً میدونه زارع تو سی سخت چندتا رای داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخ.
Iran, Islamic Republic of
یه سوال داشتم و خواهش میکنم که اعضای شورای شهر جواب بدهند و اگر هم ندادند پایگاه ترنم دنا راسوگند میدهم که به پاس نگه داشتن حرمت قلمی که خداوند جلاله به قداست آن قسم یاد کرده و اکنون در دستان شماست و نیز برای جلوگیری از تضییع حقوق شهروندی شهروندان این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری نمایید.
-- ژنراتور دیزل اشتخر شنای سی سخت کجا رفت ؟؟؟؟؟
سید روح اله
Iran, Islamic Republic of
با سلام از پیشکسوتان امر سیاست خواهش داریم کنار بروند عرصه را به جوانان واگذار کنند .وقتی حرف آینده رو میزنیم پس جوانان جواب اعتماد را خواهند داد..حاج سجاد حسینی و میلاد طاهرپور گزینه مناسبی هستند هر دو با سواد و روابط سیاسی بالایی دارند. لبایید ب فکر آبادانی باشیم نه ب فکر تخریب دیگران .. از باندبازی و اختلافات قومی پرهیز کنیم تا سی سخت سربلندتر از همیشه باشد و استوار همچون دنا..