تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۹
کد مطلب : ۲۲۲۵۰۵

خانه کارگر گچساران پلمپ شد

۱۳
۰
کبنا ؛مرکز تحقیق و آموزش خانه کارگر با پیگیری اداره فنی و حرفه‌ای گچساران تعطیل شد.
به گزارش کبنا نیوز از گچساران، جنتی رئیس خانه کارگر استان کهگیلویه و بویراحمد  با تایید این خبر گفت: خانه کارگر بر اساس رسالت و اساسنامه‌ای که دارد به جامعه کارگری و خانواده‌های آنها آموزش‌های را به شکل رایگان به این قشر از جامعه می‌دهد.
جنتی ادامه داد: خانه کارگر استان در شهرستان گچساران اقدام به آموزش‌های رایگان به کارگران و خانواده‌های آنها کرد که این کلاس‌ها با پیگیری اداره فنی و حرفه‌ای شهرستان گچساران تعطیل شدند.
وی تصریح کرد: طی چند مدت گذشته اداره فنی و حرفه‌ای نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی بصورت رایگان معترض بودند و به ما در این مورد گوشزد کرده بودند که با گرفتن مجوز از فنی و حرفه‌ای و اخذ هزینه از دانش پژوهان اقدام به برگزاری این دوره‌های آموزشی کنیم.
وی افزود: امروز بدون اطلاع قبلی و فرصت دفاع  خانه کارگر شهرستان گچساران پلمپ شد و اجازه ندادند که مستندات و مجوزهای لازم تحویل داده شود.
رئیس خانه کارگر استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: طبق اساسنامه ما مکلف به ارائه خدمات آموزشی بصورت رایگان به کارگران و خانواده‌های آن‌ها هستیم چرا که کارگران قشر ضعیف و کم درآمد جامعه هستند و برگزاری دوره‌های آموزشی آن هم بصورت رایگان کمک شایانی به این قشر کم درآمدجامعه می‌کند.
جنتی ادامه داد: ماهیانه بطور متوسط ۱۰۰۰نفر در خانه کارگر گچساران بصورت رایگان از دوره‌های آموزشی و مهارتی بهره‌مند می‌شوند.
وی افزود: فنی و حرفه‌ای بداند ما خدمات آموزشی و مهارتی رایگان را به کارگران وخانواده‌های آنان ادامه خواهیم داد و دست از این کار برنخواهیم داشت چرا که وظیفه خانه کارگر کمک به قشر ضعیف و کم درآمد کارگر در جامعه است و وجود دوره‌های آموزشی و مهارتی خانه کارگر باعث می‌شود کارگران و خانواده‌های آنان مثل سایرین بتوانند این آموزش‌ها و مهارت‌ها را فرا گیرند و عقب نمانند.
جنتی تاکید کرد: اداره فنی و حرفه‌ای از ما می‌خواهد با اخذ هزینه دوره‌های مذکور را برگزار کنیم و این با اساسنامه و قوانین خانه‌ی کارگر مغایرت دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

سر اب
Iran, Islamic Republic of
معلومه چی میکنی جنتی همین کت شلوار بپوش مصاحبه کو
علی عسکر اسلام پناه
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه عملکرد خلاف قانون خانه کارگر استان و عدم برخورد قانونی باایشان باعث تعطیلی ۵۰% مراکز کارگری (اموزشگاههای ازاد) شده که خود باعث بیکاری تعداد قابل توجهی از نیروی کار استان شده است اینجانب به عنوان رییس کانون انجمن صنفی اموزشگاههای ازاد استان خواستار پیگیری این مطلب از طریق مسئولین محترم استان هستم
علی عسکر اسلام پناه
Iran, Islamic Republic of
بر اساس ماده ۱۱۱ قانون کار جمهوری اسامی ایران و نیز مصوبه ۴۸۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تنها متولی صدور مجوز جهت ارائه اموزشهای مهارتی کوتاه مدت توسط اموزشگاههای ازاد می باشد و ارائه این اموزشها توسط هر ارگان یا نهادی بدون اخذ مجوزهای لازم این سازمان خلاف قانون میباشد
Iran, Islamic Republic of
درود بر جنتی حامی همیشگی کارگران، اگر لازم باشد و جنتی دستور دهد جلوی فنی و حرفه ای تجمع اعتراضی میکنیم
سیدمجیدحسینی
Iran, Islamic Republic of
سلام درودخدمت مهندس جنتی.مهندس شماهمیشه یایاورکارگربوده ایداین بارهم کوتاه نیایید.ماازمسولین میخواهیم که نظاره گرنباشندودفاع ازمادفاع کنند.واقعاخانه کارگرخیلی به ماقشرکارگران کمک کرده کلاسهای آموزشی وطرف قراردادهای درمانی وخدمات دیگر
جمال
Iran, Islamic Republic of
خدا وکیلی فقط خانواده اقای.. استفاده و منافعشو می برد بقیه حرفها همه پوچند.من یک بازاری نزدیک به این دفتر هستم تا کی ..
رعد
Iran, Islamic Republic of
فنی حرفه ای اگه بری سلام کنی باید پول بدی
Iran, Islamic Republic of
خدمات آموزشی خانه کارگر ارزشی ندارد. من خودم چند دوره کامپیوتر در خانه کارگر گذراندم هر جا ارایه کردم گفتند ارزش علمی ندارد،
غ
United States
..سره فنی وحرفه ای
مجید
Iran, Islamic Republic of
انگار برخی خها با ارائه خدمات رایگان مشکل دارند. خدماتی که حق مردم است و بایستی داده شود. لطفا مسئولین پیگیری کنن و دنبال منافع خودشون نباشن.
ناشناس
Norway
چرا حق کارگرارو نمیدید
علی
Iran, Islamic Republic of
فنی وحرفه ای در قالب قانون عمل نموده است و خانه کارگر با اموزش بسیار ضعیف و صرفا امار بالابر اقدام به.. سیاسی واقتصادی از کارگران ...
پلمپ با اطلاع قبلی و دوبار اخطار بود.
فنی وحرفه ای به خانه کارگر تاکنون مجوز اموزش نداده که بخواهد اموزش پولی را از خانه کارگر مطالبه کند.
خانه کارگر ..است نه خدمت رسان...ضمنا به بهانه حق عضویت ۵۰ هزارتومان پول می گیرد. و خدمات نمی دهد.
ماهیانه کمتر از ۲۰ نفر اموزش می دهد نه ۱۰۰۰ نفر...
اموزش در .. کردن . تازه مدارکش رو هرجا می بریم...
علی
Iran, Islamic Republic of
کدوم خدمات//؟؟ فقط وفقط.. سیاسی ابزاری سخنرانی...و ته داستان مدرک بون هیچ اعتباری..
هرجا مدرکش رو بردم گفتند ..ت در بیا تو صحبت کنیم.
مدرکش به چه درد ی میخوره؟ فنی وحرفه ای استاندارد داره... و مدرک بین المللی...
میخوام ازخانه .. کنم. چون ازمن ۵۰ ت پول گرفته...