تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب : ۲۲۱۴۵۰

کسب سکوهای قهرمانی هدف قایقرانان/ احیای والیبال پایه برنامه هیئت والیبال استان/غلبه تیم زاگرس یاسوج بر حریف کرمانشاهی

۵
۰
کبنا ؛خبرهای ورزشی
کسب سکوهای قهرمانی هدف قایقرانان
کسب سکوهای قهرمانی در میادین ملی و بین‌المللی مهم‌ترین هدف و برنامه هیئت قایقرانی کهگیلویه و بویراحمد است.
رئیس هیأت قایقرانی استان گفت: هیات قایقرانی کهگیلویه مدت پنج سال در استان راه‌اندازی شده و فعالیت می‌کند.
گنجی افزود: حدود ۲ ماه است که هیئت قایقرانی شهرستان‌های کهگیلویه و گچساران نیز راه اندازی و فعال شده است.
وی رشته‌های کایاک، کانوکادایی، رفتینگ و دراگون‌بت را رشته های فعال هیات قایقرانی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و ادامه داد: این رشته‌ها توسط اساتید مجرب هم‌استانی به متقاضیان آموزش داده می‌شود.
رئیس هیأت قایقرانی استان با بیان اینکه محل تمرینات قایقرانان در مرکز استان پارک ساحلی یاسوج است و گفت: روزهای زوج مخصوص بانوان و روزهای فرد مخصوص آقایان است ضمن اینکه محل تمرین برای قایقرانان دهدشت سد کوثر و برای گچساران سد چم‌شیر در نظر گرفته شده است.
گنجی با اشاره به موفقیت‌های مختلف هیئت قایقرانی استان، گفت: در سال جاری قاسم نویدفر با کسب مقام ششم و بانوان با کسب مقام نهم تیمی در مسابقات قهرمانی کشور توانستند افتخاری دیگر به افتخارات ورزشی استان اضافه کنند.
وی از برگزاری مسابقات استانی به مناسبت دهه فجر در استان خبر داد و ادامه داد: این مسابقات در بهمن ماه امسال با حضور تیم‌های مختلف سراسر استان در دو بخش بانوان و آقایان دریاسوج برگزار خواهد شد.
رئیس هیئت قایقرانی استان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: زیرساخت مهم و اولیه برای قایقرانی در این استان فراهم است.
گنجی تلاش و همت برای کسب سکوهای قهرمانی توسط هیات قایقرانی استان در میادین ملی و بین‌المللی را مهم‌ترین هدف و برنامه آینده این هیات عنوان کرد و افزود: ورزشکاران این رشته به شدت نیازمند حمایت و تامین تجهیزات مورد نیاز برای تحقق این هدف بزرگ هستند.
احیای والیبال پایه برنامه هیئت والیبال استان
برنامه ریزی و احیای والیبال در رده های پایه مهمترین اولویت هیئت والیبال استان کهگیلویه وبویراحمداست.
رئیس هیئت والیبال استان گفت: از فروردین ماه سال جاری استعدایابی در دختران و پسران در رده های پایه انجام گرفته است که منتخبان و مستعدان به اردوهای تیم ملی معرفی شدند.
اردشیر راد افزود: در بخش بانوان مهشید معبودی، فائزه کرمی و میترا بارانی انتخاب و به اردوهای تیم ملی اعزام شدند.
رئیس هیئت والیبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: همچنین تیم بانوان نوجوان با هزینه ای بالغ بر ۸۰میلیارد ریال به شهر مشهد مقدس اعزام شدند که خانم ها راستگو، نیکزاد و علی پور مربیگری این تیم را برعهده داشتند.
راد افزود: همچنین در بخش آقایان استعدادیابی در فروردین و اردیبهشت سال جاری انجام شد که در این زمینه نیز مسابقاتی در رده های جوانان و نوجوانان در سطح استان برگزار شد.
رئیس هیئت والیبال کهگیلویه و بویراحمد گفت:اعزام تیم آقایان در رده سنی نوجوانان به استان چهارمحال و بختیاری، شرکت دو تیم شهرستان بویراحمد و نفت و گاز گچساران در لیگ زیر گروه کشور و برگزاری کلاس های داوری در شهرستان گچساران از دیگر اقدامات صورت گرفته در هیئت والیبال استان در سال جاری است.
راد افزود: تا پایان سال جاری برگزاری کلاسهای ارتقاء داوری درجه ۳ و ۲ بانوان و همچنین درجه ۳ آقایان را در دستور کار خود داریم.
غلبه تیم زاگرس یاسوج بر حریف کرمانشاهی
تیم‌ فوتبال زاگرس یاسوج در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور میهمان خود بعثت کرمانشاه را شکست داد.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت:تیم‌های فوتبال زاگرس یاسوج و بعثت کرمانشاه در ورزشگاه تختی شهر یاسوج به مصاف هم رفتند که در این بازی زاگرس ۳به۲بعثت کرمانشاه را با شکست بدرقه کرد.
قنبرزاده افزود: برای تیم زاگرس یاسوج امین اسدی، وحید خشتان و صمد اکبری گل زنی کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما

توکل
Iran, Islamic Republic of
بابا اگه تیم حمایت بشه حتما صعود میکنه.چرا حمایت نمیکنید !!!!!!
دنا سرافراز
Iran, Islamic Republic of
آفرین بر غیرت و تعصب بازیکنان و سرمربی و عواملین تیم زاگرس...واقعا احسنت،درود بر شرف پاک شما.مسعولان هم ماشا اله از عدم حمایتتون@@!!!
m
Iran, Islamic Republic of
غلبه فقرا بر داراها. .افسوس
نادر
Iran, Islamic Republic of
الهی فدای زاگرس یاسوج که مردونه و با بی پولی و نداری دارن رقبا را شکست میدن..
ت
Iran, Islamic Republic of
کاش تیم زاگرس یه کسی مثل تاجگردون داشت..