تاریخ انتشار
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۶
کد مطلب : ۲۲۱۲۵۶

قفل شدن نقاط حیاتی یاسوج / معضل ترافیک یاسوج با فرهنگ‌سازی برطرف می‌شود

۲۴
۰
کبنا ؛یک کارشناس ارشد گفت: معضل ترافیکی شهر یاسوج با فرهنگ‌سازی برطرف خواهد شد.kebna3
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، آزیتا حکمتی‌اصل عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه یاسوج را باید انسان محور اداره کرد، اظهار کرد: خودروها و ساختمان‌های آسمان خراش که هیچ تناسبی با فرهنگ و آداب ما ندارد روز به روز سیطره‌ حکومت‌شان بر شهر ما بیشتر می‌شود و از طرفی شاهد هستیم که شهروندان هیچ آرامشی در خیابان‌ها به دلیل ترافیک بالا و تجمع مراکز خرید و پیاده‌روهای نامناسب و بدون رعایت ضوابط شهری، ندارند.
این کارشناس بیان کرد: متأسفانه پیاده‌روهای شهر یاسوج با اصول شهرسازی فاصله دارند و این در حالی است که پیاده‌رو‌های جالب و پویا که مردم را جذب و پیاده‌روی را برای آنها جذاب‌تر می کنند، در نهایت فعالیت فیزیکی بیشتری را به همراه کاهش تراکم ترافیکی تسهیل می‌بخشند.
حکمتی‌اصل با اشاره به بعد گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، افزود: شهر یاسوج با استان‌های همانند فارس و اصفهان و بوشهر و سایر استان‌ها فاصله کمی و به قولی همسایه است و به این دلیل هر ساله شاهد خیل عظیم مسافران و گردشگران به این شهر هستیم، اما می‌بینم هنوز و هنوز که هست به دلیل سهل‌انگاری متولیان امر زیرساخت‌های لازم برای پذیرایی از این مسافران فراهم نشده است.

وی ادامه داد: آقایان توان احداث چند سرویس بهداشتی در شأن مسافران و شهروندان را ندارند و از طرفی اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج به جای پرداختن به مسائل شهر و امور رفاهی مردم به دعوای اقلیت و اکثریت رو آورده‌اند.
این کارشناس افزود: مسائل حاشیه‌ای به دلیل اختلافات اعضای شورای شهر یاسوج و تشکیل گروه‌های اکثریت و اقلیت نسبت به دیگر امورهای شهر پررنگ‌تر است.
حکمتی‌اصل تصریح کرد: شوراهای اسلامی شهر یاسوج بعد از سال‌ها هنوز نتوانسته اینگونه معضلات را برطرف کنند.
وی در بخش دیگری از اظهارات خود به مسئله ترافیک شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: در بعضی از مواقع و نقاط حیاتی شهر یاسوج به دلیل ترافیک و تردد بیش از حد خودروها قفل می‌کند و اینکه دستگاه‌های متولی در این راستا بدون برنامه‌ هستند و یا کاری نکرده‌اند، جای تعجب است و مشکل ترافیکی در صورت برطرف می‌شود که تمام برنامه‌ریزی‌ها و همکاری‌ها برای رفع این معضل صورت بگیرد.
این کارشناس با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم از جمله احداث پارکینگ امر ضروری است، گفت: باید فرهنگ‌سازی لازم  برای حل مشکلات ترافیک شهری و حضور کمتر وسایل نقلیه در مرکز شهر صورت گیرد، امری که نسبت به آن غفلت شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

اسپری گچساران
Iran, Islamic Republic of
بازم نزدیک انتخابات شد و کسانی که میخوان کاندید بشن و انتخاب بشن معضلات رو بررسی و کارشناسی می کنن
البته این حرف رو جلوی خانم حکمتی اصل نمیگم والا چپ و راستم میکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
طرح زوج وفردکردن خودروهارادراین استان اجراکنید.
فرزند لوداب..
Iran, Islamic Republic of
خب این آزیتا حکمتی اصل ، دانش آموز ما بوده، میخاد چکار کنه که یک شبه همه چیزو حل کنه و گذشته را تخت و تاراج کنه و...
تورا بخدا ، نوروز جان ( کمایی) بردار این صفحات اعصاب خورد کن رو !!
همین شورای فعلی شهر یاسوج، از تمام ادوار بهتر کار کردند.. و همه اینو میدونن...
یاسوج
Iran, Islamic Republic of
خدابی/ میگ اپارتمان سازی //// فکر بی اساسیه ک بعضی وقتا از عده ای سر میزنه دنیا داره با حذف خونه های تکی ب زیبایی شهرش کمک میکنه بعد تو استان//بدون منطق حرف میزنن از حالا معلومه ک ب درد شورا نمیخوری///بهتره خودت کنار بکشی با این طرز فکر قدیمیت مشکل ما همین سنتی فکر کردنمونه ک داریم ب عقب بر میگردیم
محمد
Iran, Islamic Republic of
با سلام واقعااا خانم حکمتی از کارشناسان و مربیان با تجربه شهر که حداقل دهها حکم مربیگری و قهرمانی کشوری و استانی دارند الحق والنصاف شورا باید جای چنین شیرزنهایی باشند که هم در رینگ مسابقه و هم در میدان بتوانند از حق مردوم دفاع کنند
من
Iran, Islamic Republic of
امبلا اخه جون خت تو چنت و شورا ایخره خته خسه نکو
مها
Iran, Islamic Republic of
مگه شورا /
دلیل
Iran, Islamic Republic of
رشته تربیت بدنی فیزیولوژی کجاش به درد دردهای مردم میخوره
و اصلا پرستیژت به شورا نمیخورد اجی.
امور عشایر استان
Iran, Islamic Republic of
یک نگاه بندازید به خیابان پاسداران . واقعا با کدام مهندسی و طرح ترافیک سازگار هست. یک خیابان در حاشیه شهر که کلی از ترافیک بلوار امام خمینی را ساماندهی و کم میکرد با یک طرح که معلوم نیست از کدام عقل صادر شد دوباره ترافیک سنگین را به ۶۰ متری امام تحمیل کرد .خیابانی که اصلا نیاز به بلوار نداشت و یک ترافیک روان اول صبح و سر ظهر داشت که ناشی از ورود و خروج کارمندان ادارات بود حال از اول تا اخرش ترافیک سنگین واز طرف دیگر به همین واسطه در بلوار امام خمینی از ورودی فلکه هفت تیرتا استانداری اکثرا ترافیک هست. نیروی انتظامی هم که هر هفته به صورت یک حکومت مستقل و خود مختار باید گلستان دوازده را که ورودی اکثریت ادارات است به خاطر اعزام سربازان به خدمت بندئکشی و مسدود کند که خود شده یکی از عوامل دیگر که تاثیر گذار بر ترافیک است. آیا قانونی هست که جلوی این خودمختاری و همچنین ساماندهی خیابان پاسداران را حل و فصل کند؟!!!!!!!!
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
قطعا خانمی با شجاعت و دلیری شما لایق همچین پست و مقامیست . درود بر تو شیر زن بویراحمدی.
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
شماها وقت انتخابات که میشه پیدا میشین قبلش کجا بودین
دوره قبل خیلی های دیگه هم اینحرفوزدن ولی عمل نکردن
طرح هوشمند سازی تاکسی ها واتو بوسها رو خود من دنبالش بودم آقایان متولی هیچگونه همکاری نکردند
لطفا برنامه های توخالی نریزین
دکترای برق
Iran, Islamic Republic of
هههههههههههههههه هههههههههه
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
یاسوج نیاز به طرح زوج وفرد ندارد ۱- پل بشار تموم بشه ترافیکی وجود ندارد
۲- طرح ساماندهی خودروهای بار فروش در جای مخصوص تا در وسط خیابان ترافیک ایجاد نکنند
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
رای ما خانم حکمتی اصل.همکلاسی
از یاسوج
Iran, Islamic Republic of
مشکلات و معضلاتی که ۱۱ نفر از شورای فعلی مطرح کردند خیلی بهتر از این چیزا بود بابا برای چه. میزنید .حرفی که نمیشه عملیش کرد و نه شماها توان ان را دارید
یک کلام بگین پول میدیم -کارت شارژ میدیم و ............
Iran, Islamic Republic of
آخ سی شهر بی ..که شهرداری و .. با طرحل بی اساسش
Iran, Islamic Republic of
ایشون با این دیدگاه بی نظیرش باید بره تهران عضو شورا بشه.
حیفه که این همه ایده خرج یاسوج بشه
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
شعار توخالی ندین اینا همش حرفه
کاندیدای حکمتی اصل
Iran, Islamic Republic of
با سلام, حضور جوانان در عرصه های مدیریتی و شورای های تصمیمی گیری خود از علل کشف استعدادهای نهفته در استان می باشد همچون حضور این بانوی عزیز خانم مهندس آزیتا حکمتی اصل,باید با دید منطقی و فکری کاملا مدبرانه و ارزیابی کلیه ویژگی های درونی و کارایی مدیریتی ایشان مورد استقبال جمعی قرار گیرد.امید است فارغ از دیدگاه شخصی و جناحی و طایفه ای از نامبرده حمایت می کنیم چرا که خود به سبب بی مدیریتی سران استان مجبور به کوچ به استان بوشهر شده ام و علاوه بر کار در صنعت ملی نفت و گاز پارس جنوبی در مقطع دکترای مهندسی شیمی پالایش و نفت و گاز در حال تحصیل می باشم...ارادتمند شما مهندس مجتبی عظیمی فر....
مهندس مجتبی عظیمی فر
Iran, Islamic Republic of
پس امید است که از جوان گرایی و حضور فکرهای نو اندیش حمایت کنیم که خود سبب ظهور مدیران کارآمد در عرصه های سیاسی ,مذهبی ,اقتصادی و فرهنگی .... خواهد شد....با تشکر از الطاف شما ....مهندس مجتبی عظیمی فر
mojtaba azimifar
Iran, Islamic Republic of
استقبال از چنین شخصیت هایی که از درون خود بر این باورند که می توانند خدمتی و الگویی پیشرو در عرصه های مدیریتی و تفکرات فراجناحی و باند بازی و سیاسی کاری دارند و به طور مستقل حضور می یابند باید در فضای کاملا منطقی و کاملا فکری به تفسیر و بررسی شاخص های وجودی ایشان پرداخت... تا بتوان با همراهی با نامبرده کاندیدای گرامی سرکار خانم مهندس آزیتا حکمتی اصل زمینه ساز بروز شکوفایی استعدادهای نهفته در استان باشیم...گرچه اینجانب به دلیل ناکارآمدی مدیران استانی مجبور به کوچ به استان بوشهر شده و کار در صنعت ملی نفت و گاز و ادامه تحصیل در مقطع دکترای مهندسی شیمی پالایش و نفت و گاز شده ام.... ارادتمند شما مجتبی عظیمی فر
کی لهراس
Iran, Islamic Republic of
کو ولمو کنیت جون ختو شورای شهر چه بی د اصلا. چند تا گلدون بنن و جی شورای شهرمو بهتره
زاگرس
Iran, Islamic Republic of
به نظرم میخاد کاندید بشه و خواسته یه خودی نشون بده
مریم
Iran, Islamic Republic of
انشاالله که این دور باحمایت جوانان شورایی جوان خواهیم داشت و از تفکرات اشتباه سنتی خلاص خواهیم شد .به امید موفقیت جوانان بخصوص خانم ها.