تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۳
کد مطلب : ۲۲۰۴۴۹

یزدی: برای کسب ۳ امتیاز به کرمانشاه می‌رویم / حسنی: گچسارانی‌ها روز سختی دارند

۲
۰
کبنا ؛سرمربی‌های دو تیم بعث کرمانشاه و نفت و گاز گچساران قبل از بازی این دو تیم با هم مصاحبه کردند.
برای کسب ۳ امتیاز به کرمانشاه می‌رویم
سرمربی نفت گچساران گفت: در مقابل بعثت کرمانشاه به دنبال ۳ امتیاز هستیم.
داریوش یزدی اظهار کرد: بعد از اتمام جام حذفی نگاه ما به صعود به لیگ یک فوتبال کشور است.
وی ادامه داد: خوشحالیم که توانستیم با نفت و گاز گچساران درخشش بسیار خوبی در جام حذفی داشته باشیم.
یزدی تصریح کرد: با سوت داور مسابقه در پایان دیدار با تراکتورسازی همه چیز برای ما در جام حذفی به اتمام رسید.
بازیکن اسبق استقلال تهران اذعان کرد: به بازیکنان نیز از همان روز گفته‌ام جام حذفی برای ما به اتمام رسید و در حال حاضر تنها هدف ما بازی‌های خوب و مقتدر در لیگ دو است.
یزدی با بیان اینکه بازی با بعثت کرمانشاه آخرین بازی ما در نیم فصل است اظهار کرد: با برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم در صدد تقویت نقاط ضعف تیم در فصل دوم هستیم.
وی افزود: بازیکنانی نیز محترمانه از جمع ما جدا خواهند شد و به تیم‌های دیگر می‌روند، چنانکه حسین حجازیان از نفت گچساران با یک تیم لیگ برتری قرارداد بست.
این مربی جوان گفت: کادر فنی بازی‌های تیم نفت را در طول فصل آنالیز و مورد بررسی قرار داده و در حال حاضر با پایان نیم فصل و با حمایت‌های مدیریت باشگاه در حال جذب بازیکنان جدید هستیم.
یزدی تاکید کرد: بازیکنان خوب و شاخصی را برای تقویت تیم نفت در نظر گرفته‌ایم که در صورت جذب ‌آنها در ادامه مسابقات با انگیزه بیشتر و توان بالاتر در مسابقات ظاهر خواهیم شد.
وی در خصوص مسابقه نفت گچساران و بعثت کرمانشاه بیان کرد: قطعا ما برای گرفتن ۳ امتیاز مسابقه به کرمانشاه خواهیم رفت.
سرمربی نفت گچساران اذعان کرد: با شناختی که نسبت به تیم حریف داریم آنالیزهای خوبی توسط کادر فنی انجام شده و نقاط ضعف تیم حریف را شناسایی کرده‌ایم و به بازیکنان گفته‌ایم.
یزدی ادامه داد: با توجه به اینکه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم امیدوارم که بتوانیم با شکست بعثت کرمانشاه به نیم فصل اول پایان دهیم.
وی افزود: برای صعود به لیگ یک باید بتوانیم با برنامه‌ریزی و ایجاد انگیزه بالا در هر بازی فقط نگاهمان به کسب سه امتیاز باشد تا بتوانیم با صعود به لیگ یک مردم گچساران و هواداران خونگرممان را خشنود نماییم.


گچسارانی ها روز سختی را در ورزشگاه انقلاب خواهند داشت
مدیرعامل تیم فوتبال بعثت کرمانشاه از آمادگی کامل بازیکنانش خبر داد.
افشین حسنی مدیر عامل باشگاه ظهار داشت: باتمرینات منظم وخوبی که تیم در این هفته داشته سه امتیاز این بازی را حتما از آن خود خواهیم کرد.
وی گفت: روز دوشنبه بدون شک سخت‌ترین روز گجسارانی‌ها خواهد بود چراکه تیم بعثت در ورزشگاه انقلاب قادر است هرتیمی را باشکست بدرقه کند وبار‌ها این را به هم ثابت کرده است.
افشین حسنی گفت: با بازیکنان با کیفیتی که داریم چه از نظر فنی و چه از نظر جدولی ازتیم گچساران بهتریم و انشاءالله بازیکنان وکادرفنی این را دربازی فردا نشان خواهند داد.
مدیرعامل باشگاه بعثت درپایان از هواداران فوتبال کرمانشاه خواست فردا همچون بازیهای گذشته یار و یاور تیم بعثت باشند و تیم را برای کسب سه امتیاز حمایت کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

محسن نصرتی
Iran, Islamic Republic of
برنده بازی قطعا نفت وگاز گچساران خواهد بود.
Iran, Islamic Republic of
نفت افت محسوسی کرده.زاگرس یاسوجو بچب که داره مث شیر امتیازمیگره