تاریخ انتشار
جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳
کد مطلب : ۲۱۵۲۳۰

۲۷۰ میلیارد ریال برای ساخت مراکز بهداشت

۶
۰
کبنا ؛۲۷۰ میلیارد ریال برای ساخت مراکز بهداشت در استان اختصاص می یابد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه ۵۵ مرکز بهداشت و درمان و پایگاه سلامت در مناطق مختلف استان ساخته  می شود گفت: این مراکز با توجه به سیاست های وزارت بهداشت و درمان برای توسعه فضای فیزیکی مراکز بهداشت و درمان در مناطق محروم کشور به منظور جبران و برطرف کردن کمبود فضای فیزیکی در حوزه بهداشت و درمان در استان ایجاد می شود.
رضا چمن با بیان اینکه تفاهم نامه ای به همین منظور با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استانداری و این دانشگاه انعقاد شده است افزود : بر اساس این تفاهم نامه مراکز بهداشت باید ظرف مدت ۲ سال در مناطق محروم استان ساخته شوند.
چمن همچنین با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما گفت: با توجه به شیوع بیماری ویروسی آنفلوآنزا در این فصل، از مردم درخواست می کنیم تا نکات بهداشتی را رعایت کنند .
چمن افزود: بیماران قلبی و عروقی، تنفسی، سرطانی، کلیوی، کودکان، سالمندان و زنان باردار بیشتر در معرض خطر این نوع بیماری هستند و باید به نکات بهداشتی وراه های پیشگیری توجه کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
آغا خوهشا کارانه های ۱۲ ماه گذشته را بده بیخیال این حرفا داداش
Iran, Islamic Republic of
درود بر همت بلندتان. خداقوت
....موسسه حقوقی عدل داد
Romania
درود بر زحمات دکتر چمن ریاست دانشگاه
خسته نباشید
درود فراوان بر زحمات مرد خستگی ناپذیر جناب دکتر قایدی
احسنت از روابط ریاست دانشگاه دکتر چمن با دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت
احسنت بر معاون محترم پشتیبانی دکتر قایدی با ستاد مرکز و دکتر تاجگردون از نحوه تخصیص اعتبار و اقعلا خسته نباشید
کارمند بهداشت
Iran, Islamic Republic of
لطفا در خصوص مرگ جنین ۳۹ هفته ای در مرکز شهید باهنر گچساران بدلیل نبودن ماما ، واکنش نشان دهید .
بهداشت گچساران
Netherlands
کبنا جان کامنت مرتبط با مطلب بزارید نه غیر مرتبط.
این خبر بسیار خوشحال کننده بوده که ۲۷ میلیارد تومان برای ساخت و ساز در بهداشت و درمان در سراسر استان گرفتن. اونوقت یکی میاد یه چیز بی ربط راجع به یه درمونگاه الکی می نویسه. برخی همش دنبال اشکال گرفتن از کار ادارات گچساران هستن میا حرفای بی ربط میزنن.
کارمند بهداشت
Iran, Islamic Republic of
درجواب بهداشت .. ، بر اثر سوءمدیریت قبلی ، جنین ۳۹ هفته ای در مرکز.. ودر نبود ماما و انتقال مامای این مرکز به .. ، فوت کرده است . پدر جنین علیه مسئولین قبلی در دادگاه اقدام به شکایت وحتی از فرط عصبانی ، شیشه های مرکز را شکسته است . اگه بازهم قانع نشدی ، متن نامه رسمی در خصوص سهل انگاری مدیر و رئیس وقت مرکز بهداشت را منتشر خواهم کرد.