تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲
کد مطلب : ۴۰۹۷۴۴
ایمان محمدپور فتح رئیس ستاد انتخاباتی جوانان حسن روحانی در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری:

نشانه‌‌های ضعف مدیریتی در کهگیلویه و بویراحمد محرز است / اگر حمایت‌های حاج بهرام نبود، شاید «تاجگردون» هم مثل هم کلاسی‌هایش یک کارمند معمولی بود / استخدام‌های بدون ضابطه در ادارات گچساران و باشت قابل کتمان نیست

۳۶
۱
نشانه‌‌های ضعف مدیریتی در کهگیلویه و بویراحمد محرز است /  اگر حمایت‌های حاج بهرام نبود، شاید «تاجگردون» هم مثل هم کلاسی‌هایش  یک کارمند معمولی بود / استخدام‌های بدون ضابطه در ادارات گچساران و باشت قابل کتمان نیست
کبنا ؛ایمان محمدپور فتح فعال سیاسی اصلاح طلب و رئیس ستاد انتخاباتی جوانان روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96، در گفت‌وگو با کبنا به مسائل سیاسی استان پرداخت. او معتقد است که « دو سال از حضور احمدی اساندار کهگیلویه و بویراحمد می‌گذرد و در این مدت تغیر خاصی در استان انجام نگرفته و سردرگمی و روزمرگی را در همه حوزه ها می بینیم.
در ادامه متن گفت‌وگوی کبنا نیوز را با «محمد پور» رئیس ستاد انتخاباتی جوانان روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96، می خوانید؛
در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حضرتعالی رئیس ستاد جوانان حسن روحانی در استان کهگیلویه و بویراحمد بودید، آیا مدیران این دولت در کهگیلویه و بویراحمد توانستند گام‌های مثبتی برای جوانان بر دارند؟
پاسخ این سؤال کاملاً روشن و پاسخ حقیر، توضیح واضحات است. من از شما سؤال می‌پرسم آقای کمایی، آیا واقعاً کاری انجام داده‌اند؟ خیر، نه تنها گام مثبتی برداشته نشده است، بلکه تیم مدیریتی استان فکر نکنم اصلاً برنامه‌ای برای حوزه جوانان داشته باشند. آیا در زمینه ازدواج، مسکن، اوقات فراغت و مهمتر از همه در زمینه اشتغال جوانان در این استان قدمی برداشته شده است و ما ندیدیم؟ خیر، دریغ از یک گام. به طور مثال در زمینه اشتغال نه تنها قدمی برداشته نشده، بلکه بعضاً می‌بینیم که شرکت‌ها و کارگاه‌های کوچکی هم که قبلاً فعال بودند، به دلیل شرایط نامساعد اقتصاد کشور، عدم برنامه ریزی مدیران استان و حمایت از آنها در این شرایط اقتصادی، اکثراً تعطیل شدند. در مقابل آیا در این مدت، سرمایه گذارها برای سرمایه گذاری در استان دعوت شدند؟ خیر، نه تنها دعوت نشدند، بلکه اگر کسی هم داوطلبانه برای سرمایه گذاری وارد استان شد، به دلیل عدم همکاری مدیران، بروکراسی اداری بسیار طولانی و فرصت سوز، فراری داده شد. البته این سردرگمی و نبود برنامه مشخص، تنها محدود به حوزه جوانان نیست و در سایر حوزه‌ها هم به نظر نمی‌رسد که تیم مدیریتی استان، برنامه خاصی داشته باشد و کاملاً سردرگم و دچار نوعی روزمرگی هستند. 
نظرتان درباره عملکرد تیم مدیریتی استان کهگیلویه و بویراحمد و استاندار در این استان چیست؟
پارسال همین تاریخ بود که به سراغ من آمدید و همین سؤال را پرسیدید و حقیر هم پاسخ دادم، اما پاسخ امسال با پاسخ پارسال کاملاً متفاوت است. پارسال در پاسخ به سؤال شما گفتم که باید به تیم جدید مدیریتی استان فرصت داد و قضاوت عجولانه نباید داشته باشیم، اما الان تقریباً دو سال از حضور جناب آقای دکتر احمدی و همکاران محترمشان در استان می‌گذرد، از شما می‌پرسم، آیا تغییر خاصی نسبت به دو سال قبل در حوزه‌های مختلف حاصل شده است؟ خیر، نه تنها اتفاق خاصی رخ نداده، بلکه عملاً داریم سردرگمی و روزمرگی را در همه حوزه‌ها می‌بینیم، به طوری که حتی استاندار محترم هم عملاً به حاشیه رانده شده است و مدیرکل حوزه استاندار دارند برای استان تصمیم می‌گیرند و حتی در عزل و نصب مدیران هم نقش اول را بازی می‌کنند و....
به نظر شما استانداری که توان مدیریت مدیرکل دفتر خودش را ندارد، می‌تواند استان را اداره کند؟ گران فروشی و عدم نظارت بر بازار، تعطیلی واحدهای صنعتی، افزایش آسیب‌های اجتماعی در سطح استان، بیکاری و بی عدالتی در استخدامی‌ها، انتصاب مدیران ضعیف و بدون برنامه و... را می‌توان نشانه‌های ضعف مدیریتی استان دانست و نیاز نیست بیشتر از این توضیح بدهم. به قول معروف؛ آن چه عیان است، چه حاجت به بیان است!
سازوکار انتصاب مدیریت‌ها در این استان به انتخابات و سیاست گره خورده است و شایسته سالاری، تخصص و تعهد حلقه مفقوده در انتخاب مدیران است و حتی اصل تفکیک قوا هم رعایت نمی‌شود و مدیران بیشتر منتخب نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هستند تا منتخب دولت، نظر شما چیست. به نظر شما این شیوه انتخاب مدیر، چه عواقبی می‌تواند برای استان و نمایندگان محترم داشته باشد؟
قبول دارم که انتصاب مدیران در استان ما حداقل بر اساس شایسته سالاری نیست. اجازه دهید شفاف‌تر صحبت کنیم و گریزی به تاریخ بزنیم. متاسفانه یکی از دردهای مردم ما این است که حتی تحصیل کردگان ما هم تاریخ نمی‌خوانند، چرا که اگر تاریخ می‌خواندیم متوجه می‌شدیم که تاریخ ایران مشحون از پادشاهانی بوده است که بین منافع خود و منافع ملتشان، اولی را انتخاب کرده‌اند و کم نیستند پادشاهانی که در دوره‌های مختلف تاریخی مخصوصاً در زمان حکومت قاجار، ولایت‌های مختلف ایران را به مزایده می‌گذاشتند و کسی پیروز مزایده و سپس حاکم ولایت مورد نظر بود که پول بیشتری پرداخت می‌کرد. طبیعی است در چنین حالتی، تنها هدفی که پادشاه به آن  فکر می‌کرد، منفعتی بود که از طریق اجاره و یا مزایده ولایت‌های مختلف به دست می‌آورد، این که چه کسی برنده مزایده شود و بعد از مزایده، حاکم ولایت تحت نظر ایشان شود مهم نبود، اینکه آیا آن فرد لیاقت حکومت بر مردم آن ایالت را دارد یا نه و اصلاً چطور و به چه شیوه‌ای قرار است پول مزایده را تأمین کند، اصلاً مهم نبود. در این راه حاکمانی که برنده مزایده می‌شدند برای تأمین پول مزایده و مخارج خویش، به مردم بیش از اندازه ظلم می‌کردند.
این رسم متاسفانه مدتی است در استان ما مجدداً احیا شده است، حتماً می‌پرسید چطور؟ شما بهتر از حقیر اطلاع دارید که در زمان انتخاب استانداران، تنها گروهی از استان‌ها که مورد مشورت قرار گرفتند، «نمایندگان» مردم هر استان در مجلس شورای اسلامی بودند و به نوعی می‌توان ادعا کرد که استاندار محترم استان در هر دو دولت جناب آقای روحانی، منتخب نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی است و طبیعی است که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم نمایندگان محترم استان در انتخاب مدیر سایر ادارات دولتی استان نقش اساسی را ایفا کرده‌اند و حتی می‌توان ادعا کرد که سایر مدیران هم منتخب نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی هستند. نمایندگان محترم هم با توجه به قول‌هایی که به طوایف و ایلات مختلف در زمان تبلیغات انتخابات داده‌اند و با توجه به این که مجدداً به رأی آنها نیاز دارند، ادارات مختلف را به مزایده می‌گذارند و هر اداره‌ای که ارزش بیشتری داشته باشد، سهم طایفه یا ایلی است که رأی بیشتری داشته باشد و مدیر منتخب هم بعد از انتصاب، تنها و تنها یک وظیفه دارد -که از طرف نمایندگان محترم به ایشان محول شده است- و آن هم راضی نگه داشتن طایفه یا ایل خودی و اخذ رأی اهالی محترم طایفه یا ایل به نفع نماینده محترم در انتخابات بعدی مجلس شورای اسلامی است. برای راضی نگه داشتن طایفه خودی هم قطعاً باید از رانت جایگاه خویش به نفع متنفذین طایفه استفاده کند، مثل استخدام‌های غیر قانونی، پروژه‌های پیمانکاری و... پس نتیجه می‌گیریم که نمایندگان محترم در انتخاب و انتصاب مدیران نه شایسته سالاری را مد نظر دارند، نه برنامه محور بودن، نه تعهد و نه تخصص، بلکه تنها و تنها یک هدف را دنبال می‌کنند و آن هم حفظ و یا افزایش پایگاه رأی خویش است که صندلی شیرین قدرت را از دست ندهند و مهم نیست که در این راه، استان با وجود این همه منابع مخصوصاً منابع انسانی، چه زیان‌هایی ببیند. البته درسی که باید نمایندگان محترم از تاریخ بگیرند و متاسفانه نمی‌گیرند، این است که یکی از مهمترین دلایل ضعف و انحطاط حکومت‌ها مخصوصاً حکومت قاجاریه، همین حاکمان نالایق و بی کفایت بوده است که از طریق مزایده، حاکم ولایات مختلف می‌شدند. پس شک نکنید همین مدیران ضعیف و بدون برنامه که بر اساس پایگاه رأی طایفه‌ای انتخاب می‌شوند، پاشنه آشیل نمایندگان محترم خواهند شد.
عملکرد مدیران شهرستان گچساران را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا بر اساس شایسته سالاری انتخاب می‌شوند؟ مدیران گچساران هم بخشی از همان مدیران استان هستند که توضیح دادم بر چه اساسی انتخاب می‌شوند، پس نمی‌توان و نباید منتظر عملکرد خارق العاده ای از طرف آنها باشیم. البته درصد کمی از مدیران شهرستانی، عملکرد خوبی داشته‌اند و قابل تقدیر است مثل امیر نوروزی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی.  اما باز هم از شما می‌پرسم؛ مدیری که حتی اگر عملکرد بسیار ضعیفی داشته باشد، می‌تواند با نوشتن چند «نظر» تعریف و تمجید در صفحه مجازی نماینده، و فشار طایفه‌ای به ایشان، نه تنها عزل نشود، بلکه مورد تشویق و تمجید قرار گیرد و حتی بعضاً ارتقا هم پیدا کند، باید انتظار عملکرد مفید و خوب از ایشان داشته باشیم؟ خیر، انتظار ما، انتظار بیهوده‌ای است. همین رویه باعث شده که تعدادی از مدیران حوزه گچساران و باشت، علیرغم عملکرد ضعیفی که دارند و با وجود آنکه از بازماندگان دولت دکتر احمدی نژاد هستند، همچنان هم به کار خود ادامه می‌دهند و یا ارتقا پیدا کرده‌اند.
عملکرد نماینده مجلس را چگونه می‌بیند؟ آیا ایشان مشی اصلاح طلبی داشتند؟ یکی از کاندیداهای مجلس گفته بود که تاجگردون می‌تواند کاندیدای اصولگرایان هم شود، نظر شما چیست؟
عملکرد نماینده محترم در کمک به پیشرفت کارهای عمرانی و زیرساختی خوب بوده و قابل کتمان نیست و در این زمینه نمره قابل قبولی می‌گیرند، اما انتقادات زیادی به عملکرد ایشان وارد است که اگر دست به اصلاح نزند، هر کدام به تنهایی می‌توانند پاشنه آشیل ایشان در انتخابات آینده باشند. در مورد این که ایشان اصلاح طلب هست یا نیست، نیاز به توضیح نیست و ایشان بارها اعلام کرده‌اند که اصلاح طلب هستند و شکی هم نیست که در جریان اصلاحات رشد کرده‌اند و اگر حمایت‌های جریان اصلاحات مخصوصاً پسر عموی ایشان حاج بهرام تاجگردون نبود، شاید ایشان هم مثل خیلی از هم کلاسی‌هایش در زمان دانشگاه، نهایتاً الان یک کارمند معمولی بود. اما پاسخ به این سؤال که عملکرد ایشان در زمان نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی، اصلاح طلبانه بوده یا خیر، را به شما و مردم واگذار می‌کنم.
نظر شما در خصوص بکار گیری نیروهای فله‌ای در ادارات گچساران چیست؟ این که هر کس رأی بیشتری دارد، بچه‌های او در ادارات و شرکت‌ها به کار گرفته شده‌اند؟
استخدام‌های بدون ضابطه و فله‌ای در ادارات مختلف گچساران و باشت قابل کتمان نیست، هر چند به شخصه خوشحالم که تعدادی از جوانان مشغول به کار شده‌اند و حق طبیعی همه جوانان است که مشغول به کار شوند، اما ای کاش این استخدامی‌ها ضابطه مند و با رعایت عدالت بود نه بر اساس رابطه‌های قومی و سیاسی و... متاسفانه همین عامل سبب شده است که خیلی از جوانان تحصیل کرده، متخصص و نجیب، دچار افسردگی و ناامیدی شوند و حتی بعضاً با اتفاقات ناگواری همچون خودکشی به زندگی خودشان پایان بدهند یا با طلاق به زندگی مشترکشان پایان دهند. ناگفته نماند این مسئله مربوط به دوره خاصی نیست و هر دوره، گروهی از این مسئله سود برده‌اند و دیگران متضرر شده‌اند.
شما اعتقاد دارید که از نظر عمرانی و زیر ساختی عملکرد تاج گردون قابل دفاع است، اما آن چه که می‌بینیم این است که گچساران چندان به لحاظ مبلمان شهری پیشرفت چندانی نداشته است و بیشتر به نظر می‌آید در حباب تبلیغات قرار داریم و روزی می‌ترکد، نظر شما چیست؟
هر چند منتقد جدی عملکرد آقای تاج گردون هستم، اما واقعاً در حوزه‌های عمرانی و زیرساختی عملکرد خیلی خوبی داشتند. در حوزه مبلمان شهری هم پیشرفت خوبی داشتیم و مبلمان شهری دو شهر دوگنبدان و باشت قابل مقایسه با قبل نیست.
می‌توانید در حوزه مبلمان شهری و زیرساخت فرهنگی، چند طرح مثال بزنید آقای محمدپور؟ بله، چرا که نه در بحث مبلمان شهری؛ بازسازی بافت فرسوده، پیاده روی محور خیابان بلادیان، طرح دریاچه مصنوعی و... . این طرح‌ها هر کدام به تنهایی چهره شهر را دگرگون می‌کنند. در بحث زیرساخت‌های فرهنگی هم انصافاً پیشرفت‌های خوبی داشتیم با تلاش‌های جناب آقای نوروزی و همکاری آقای تاج گردون که می‌توان به طرح بازسازی مجدد سینمای شهر با کمک بخش خصوصی، پردیس هنری، کتابخانه‌های مختلف در سطح شهر و روستاها، فرهنگسرای محله سادات و... اشاره کرد. پس بی انصافیست که بگوییم در حباب تبلیغات قرار داریم و انصافاً کارهای خوبی انجام گرفته و پیشرفت داشته‌ایم.
پارسال همین تاریخ یعنی ۲۹ اردیبهشت ماه و همزمان با سالروز انتخابات ریاست جمهوری، اتفاق تلخی برای شما رخ داد و مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفتید، جریان چه بود؟ آیا ضاربین، آمرین و هدفشان مشخص شده؟ پرونده به کجا کشید؟
در این که جریان چه بود و هدف ضاربین چه بوده، اطلاع دقیقی ندارم و هنوز چیزی مشخص نیست، اما این که ضاربین و آمرین چه کسانی بوده‌اند و حامیان اصلی آنها چه کسانی هستند، اجازه بدهید صحبت نکنم و همه آنها را به وجدان خودشان واگذار کنم. اما پرونده علیرغم کارشکنی‌ها و دخالت‌های متعدد اصحاب زر و زور و تزویر، با تلاش نیروی محترم انتظامی و دادستان محترم تقریباً به نتیجه رسیده است و در صورت صلاحدید توسط مقامات قضایی اطلاع رسانی خواهد شد. یادآوری خوبی بود، جا دارد از این فرصت استفاده کنم و به صورت ویژه از نیروی محترم انتظامی، دادستان محترم شهرستان و استان و همه عزیزانی که در به ثمر رسیدن پرونده نقش داشته‌اند، تشکر و قدردانی کنم.
آقای محمدپور قبول دارید که عده‌ای، طوایف را برای رأی آوری در انتخابات آینده درگیر بازی‌های سیاسی کرده‌اند و این تبدیل به یک معضل جدی خواهد شد، این موضوع چقدر در جریان ضرب و شتم شما دخیل بوده است؟
 متاسفانه حرف شما درست است و در این زمینه بازگشت به عقب عجیبی داشته‌ایم و با سیاست تفرقه انداز و حکومت کن، مردم طوایف مختلف را به جان هم انداخته‌اند، به طوری که هر طایفه سعی در قدرت نمایی دارد و برای این کار نیاز دارد که به اصحاب قدرت نزدیک‌تر شود و از این طریق بتواند به دیگر طوایف فخر بفروشد. این خود سبب می‌شود که اصحاب قدرت از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و طوایف مختلف را زیر سلطه خویش نگه دارند و به سلطه خویش ادامه دهند. در چنین شرایطی، نه تنها حقیر، بلکه هر انسان آزاده‌ای که دست به نقد اصحاب قدرت یا پلیدی‌ها و پلشتی‌ها بزند، جانش در خطر است و جا دارد که این موضوع به صورت جدی در دستور کار مسئولان قرار بگیرد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

آقای محمد پور خدا پدر ومادرتان را بیامرزد حرف حق را زدی در خصوص مدیران ؛ ضعیفترین مدیران و معاونان مربوط به . می باشد در این اداره تبعض بی عدالتی بیداد می کند مسئولان ومعاونان این اداره 9 ماهه اضافه کار خود را دریافت ولی پرسنل مراکز شهری از خرداد ماه 97 تا کنون هیچگونه اضافه کاری دریافت نکرده اند
دشمن زیاری
Iran, Islamic Republic of
برو بچه خودشیرین نشو
جوان
Iran, Islamic Republic of
زنده باد به محمدپور فتح آفرین با سخنان شیوا و دلنشین
آما جناب محمدپور امیرنوروزی هم از مدیران ضعیف می باشند و شب روز در دفتر تاجگردون کارهای دفتر و ستاد را پیگیری می نماید
جوان
Iran, Islamic Republic of
زنده باد به محمدپور فتح آفرین با سخنان شیوا و دلنشین
آما جناب محمدپور امیرنوروزی هم از مدیران ضعیف می باشند و شب روز در دفتر تاجگردون کارهای دفتر و ستاد را پیگیری می نماید
فقیر
Iran, Islamic Republic of
آفرین به مرد جسور و دوست داشتنی محمدپور عزیز
آشنا
ایمان عزیز اگه برادر شما رفته بود سر کار هم اینطور انتقاد میکردید حتما حضور ذهن داری که میگفتی اگه برادرم نره سر کار حرفهایی برا گفتن دارم .خوبه ی ذره انصاف داشته باشی.فقط از امیر نوروزی عزیز تعریف کردی که بجا بود. ولی پیش امیر دستت زیر سنگه والا از ایشون هم تعریف نمیکردید.
حسین
United States
دستش کجا گیره؟؟؟
واضحتر حرف بزن تا همه بدونن
اخع کی دستش توی اداره فرهنگ گیره ک ایشون گیر باشه
در مورد ادعاتون از اقای محمدپور خواهش میکنم با شکایت از شما ، بوسیله ایدی پیام دادنتون ، اجازه ندن ک ب ایشون بخاطر بیان حقایق توهین بشع و هر روز یک توطئه و حاشیه جدید
و همونطور ک نوشتینع اشنا ، محمدپور باید بدونه با کی حرف میزنه و چقدر بعضی افراد
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا نوروزی از ضعیف ترین مدیران است اگر یک تعریف جامعی از فرهنگ داشته باشی آن موقع ضعف ایشان را بیشتر خواهی دید
محسنی
Iran, Islamic Republic of
اقای محمدپور تو اصلاح طلبان با چه رویی هنوز رودروی رسانه میشیندوحرف میزنید..دیگه.بسه بابا بسه. رو نابود کردید ول کن هم نیستید.اون از رییس جمهورت این از استاندارت
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
درود بر ایمان محمدپور. کاملا واقعیات را بیان کردند
باشت
Iran, Islamic Republic of
اقای کمایی یک سوال هم در باره گوهرگانی معاون استاندار میکردی .چگونه با این همه چالش در جهاد هنوز . هم میباشد .چرا باید باشه؟ایشان افت رای زیادی برای دولت و نماینده بوجود اورده است.
خانم ج.ی
Iran, Islamic Republic of
خدا میدونه. چه نیت های داره .حیف حیف اینو باید ار استان خارج کرد
جوان گچساران
Iran, Islamic Republic of
درود بر شرافت و شخصیت شما. خیلی وقت هست از دور شما رو می شناسم. ولی با این مصاحبه فهمیدم چقدر شجاع و صادق هستی. حرف دل همه جوانان شهر را که زدی
مهقلی
Iran, Islamic Republic of
درود بر شما جناب محمدپور.
کاش مینوشتی که کهگیلویه کلا تعطیل رسمی است.
Iran, Islamic Republic of
شما که بهره چرب خود را از سفره تاجگردون بردید و بدون قرارداد همه پیمانکاران را موظف به خرید موزاییکهای شما کردند. دیگر چه میخواهید. اتفاقا یکی از عوامل تعطیلی کارگاههای مصالح سازی شهرداری و نماینده به جنابعالی بود. قیامتی هم هست جناب محمدپور
..
United States
دوست عزیز کدوم موزاییک سازی و کدوم فروش موزاییک
شما یک مورد فروش موزاییک و سنگ فرش این عزیز ب شهرداری رو اسم ببر من پای شمارو میبوشم بخاطر بیان حقایق
کارگاه این عزیز تعطیله تقریبا دو ساله
برو شهرداری و اطلاعاتتو بیشتر کن و بعدشم از خدا بترس بخاطر بازی با ابروی افراد
فتح
Iran, Islamic Republic of
موزاییک فروشی را تو دوره تاجگردون درست کرد و دوساله فروختش.زمینشو هم به مرادی فروخت. برادر کوچکترش هم تو دوره تاجگردون توی حراست شرکت نفت مشرف شد. کانال آبیاری زمین برنجکاری فتح را که بر اثر بی تجربگی خراب کرد هم اولین کار پیمانکاریش بود که دور اول تاجگردون بهش دادند..
گچسارانی
Iran, Islamic Republic of
چقدر موضوع مسخره ایست که میگویند از نظر عمرانی پیشرفت داشته ایم، مگر ممکن است پس رفت داشته باشیم؟ مگر اینکه نماینده و تیمش کلنگ بردارند و ویران کنند که پس رفت داشته باشیم وگرنه در این هفت سال یک متر هم که آسفالت شده باشد، می شود پیشرفت. درست اینستکه کارهای عمرانی را با دور مشابه قبل مقایسه کنیم که از این نظر نماینده در زمینه عمرانی هم عملکرد ضعیفی داشته و فقط تبلیغات بوده.
مشدحسین
United States
حرف شما درستع بزرگوار
ولی تقریبا بهتر بوده ولی بیشترش تبلیغاتع
من ب نمایندگی از کسایی ک ب تاحگردون رای دادنع از مردم گچساران معضرت خواهی میکنم بخاطر رای خودم ب ایشون
حلالم کنید
اصلاحطلب
Iran, Islamic Republic of
عالی بود .......
گچساران
Romania
آقای محمد پور نگفتی انتقادت چیست؟ شما که همش تعریف و تمجید کردی و انتقاد را به عنوان یک ژست بیان کردی
ایران
United States
نقدرو ندیدی؟؟؟ یا خودت رو ب ندیدن میزنی؟؟؟
استخدام های فله ای و مدیران نالایق و طایفه ای
غلام تاجگردون و استفاده از ظرفیت حاج بهرام و فراموش کردن حامیان واقعیش
ب غلام تاجگردون عرض میکنم پسر خوب اندکی صبر سحر نزدیک است.......
Iran, Islamic Republic of
خدا بیامرزد اموات دکتر تاجگردون را که شده منیعِ سودهای کلانِ شما...
بخورید و بیاشامید اما زیاده روی نکنید...
ممکن است رودل کنید سایت وزین.
Iran, Islamic Republic of
درود بر محمد پور. عالی بود.تمام گفتمان و وضعیت موجود را به بهترین بیان ممکن بیان داشتید.احسنت بر این جوان برنا و مغز متفکر گچساران
نیکان
Iran, Islamic Republic of
ایمان محمد پور فتح از جوانان تحصیل کرده و تاثیر گذار در شهرستان گچسارن است. او از حامیان دولت تدبیر امید و در چهار چوب قانون اساسی بخاطر صداقت ، اعتقادات درونی و نیت خالصانه، دلسوزیی مردم باعث تشویق خیلی از جوانان به شرکت و حضور در انتخابت شد . الحق و الانصاف مستحق هم چه برخوردی و ناملایماتی نبود که این طور بی رحمانه مورد ضرب و جرح قرار گرفت.
آمرین و ضاربین متواری از قانون میباشد و بی شک همان طوری که خورشید پشت ابر نمی ماند
به اعتقاد ، روشنگری و آرمان گرایانه تفکر ایمان _ پیگیری ، درایت و صیانت رئیس کل محترم دادگستری استان و حساسیت دادستان محترم شهرستان بعنوان مدعی العموم، سبز پوشان نیروی امنیتی وانتظامی ،همواره ضاربین و حرمت شکنان حریم خصوصی را به دست قانون واگذار خواهد نمود .
با توجه به نوع فعل مجرمانه مرتکبین در صورت گذشت شاکی خصوصی بعلت بیم تجری متخلفین احتمالی دیگری و بنا به نوع شخصیت سیاسی و فرهنگی و فعال اجتماعی بجهت جنبه عمومی جرم مجازات در خور و شخصیت ضاربین در نظر گرفته شود .تا درس عبرتی باشد برای سایرین و سوداگران مخل نظم و امنیت و اسایش عمومی باشد .
انتقاد و نقد تند از نماینده محترم شهرستان گچساران و باشت
دلیل مخالفت بانماینده نیست .بلکه علتش روحیه عدالت خواهی ایمان محمد پور است که البته در مواردی هم شهر دار گچساران ( مسعود ظفری) و جناب تاجگردون در حق ایشان خیلی کم لطفی نموده اند.
بهتر بود از شایستدگی و توانمندی ایشان در پست های مدیریتی همسو استفاده میکردنند .
یکی از دلایل انشقال شهردار گچساران با جناب دکتر تاجگردون عدم توجه به این پل ارتباطی قوی و جوانگرا بود که متاسفانه نتوانستن باهم دیگر تعامل داشته باشند و منجبر به اختلافات و بداخلاقی های در رسانه و فضای مجازی و و دامن زدن به انشقاق طایفه ای با نماینده گردید .است که البته مورد تایید همه نمیباشد
از بزرگان و الخصوص نماینده محترم جهت برزگراری صلح و دوستی کما فی السابق بین نیروها هرچه سریع تر ترتیبی توسط دفتر اتخاذ گردد
تا رفع خصومت و دلگرمی جوانان نهایتا وحدت جمعی گردد .
انشا ا... موفق باشید
س.س.ح.
United Kingdom
ايمان انساني اگاه و استادي فرهيخته است،حواب هاي ايشان بسيار معقولانه بود.برقرار باشيد.
گچسارانی
United Kingdom
تو هم . تا یاد دارم بی سرشته بیدی
Romania
جناب تاج گردون دیگر روی مجلس را بعنوان نماینده نخواهد دید دیگه کارش تمام است بنظرم اگر اصلا وارد این کاروزار انتخابات نشود بهتر است خودش با حرمت خودش را نگه دارد چون مردم زرنگ شده اند.دیگه ۸ سال .بسیار کم واندکش و کارگزارانش. را که آمریکا نتونست بدوشه . که نیاز به حرکت انقلابی مردم هست ..
هوادارمردم
Iran, Islamic Republic of
درودبرآقای محمدپورکه باشجاعت مقداری از نابرابری وبی عدالتیهای دوره تاجگردون رابه خوبی وبادیدبالابیان کردید
اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
سلام من کار ندارم که آقای محمدپور با چه نیتی مطالب را گفتند ولی اصل موضوع درسته آقای زارع در یاسوج تمام اقوامشو استخدام کرده تو شرکت گاز و برق و آب یعنی بقیه طوایف باید برن بمیرن یا خودکشی کنن این همه جوان تحصیلکرده دکتر و کارشناس ارشد که افسرده و فاسد شدند تکلیفشون چیه؟ روز قیامت باید پاسخگو باشیم خانواده داریم که پنج نفرشون ارشد به بالا دارند تو خونه نشستند کی باید پاسخگو باشه
در مورد مدیران که هرچی آدم بی سواده تو استان ما پست داره الان نگاه کنید کدومش شایسته است کدومش علمیه کدومش روحیه کارآفرینی و تولید داره من میگم هیچ کدومشون واقعا نمایندگان ما باید منافع شخصی خودشونو بزارند کنار و منافع ملی و مردم براشون مهم باشه
آقای کمالی انتظار دارم که منتشر کنید
محمد
Iran, Islamic Republic of
باسلام
جناب من مصاحبه شماراخوندم برادرخداميداندكه من اصول گراي خاص وارزشي هستم حضرتعالي راهم ميشناسم من موقعي كه ديدم تاجگردون باتوجه به تبليغات فراواني وبي حدومرزي كه راه انداخته بوديدگوش چشمي ب شماداشت تعجب كردم چون تاجگردون رومديري تواناميشناختم يكي ازضعفهاي ايشون بهادادن به تبل هاي توخالي بودكه بعدافهميدويكي ازاصلي ترين انگيزه مصاحبه مغرزانه شمابه همين علت استچراديروزتاجگردون بهترين . اصلاحات راخدشه دارميكنيددست برداريد مغرزانه قضاوت نكيدبريد.
علی
Iran, Islamic Republic of
ذرست
درست میگی نمونه بارزش مدیر بهزیستی استان هست که بسیییییییییار ضعیف و ناکارامد است
سلامت
Iran, Islamic Republic of
نیروهای جذب شده در راستای انتخابات ایندست و البته درکشور ما حق هر نماینده ای
رحیمی
Iran, Islamic Republic of
بازماندگان دولت دکتر احمدی نژاد به مرتب عمکرد بهتری دارند، شما با چه رویی در این صفحه مطلب می نویسی؟ باید به خاطر.از این مردم شریف معذرت خواهی نمایید. شما. را به ورطه ی نابودی کشانده اید، به خاطر سیاست های غلط امثال شماها، کمر این مردم زیر بار فقر شکسته شده است، این مطالب فقط توجیه است.
بهوند
Iran, Islamic Republic of
چه عکسی یاد نلسون ماندلا افتادم..............
حسن
Iran, Islamic Republic of
سلام من در عجبم.چطور تا دیروز قربون صدقه ی تاجگردون میرفتی...قطعا کار غیر منطقی ازش خواستی قبول نکرده.حالا بر ضدش صحبت میکنی..ولی کار درستی نیست انسان فقطبه فکر منافع خودش باشه
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...