تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۹
کد مطلب : ۴۰۸۳۹۰
بیژن عباسی آرند مدیرعامل شرکت ایرانسل کشور در گفت‌وگو با کبنا:

تاکید وزیر ارتباطات بر رفع مشکلات شبکه ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد / به دنبال شرایط پایدار در مناطق سیل زده هستیم

۲
۰
تاکید وزیر ارتباطات بر رفع مشکلات شبکه ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد / به دنبال شرایط پایدار در مناطق سیل زده هستیم
کبنا ؛
مدیرعامل ایرانسل کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد و بعد از دیدار با برخی از مسوولان استانی به شهرستان‌های لنده و چرام رفت.
بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل کشور روز چهارشنبه 14 فروردین ماه 98 با فرماندار چرام دیدار کرد و در حاشیه این دیدار به سووالات خبرنگار کبنا پاسخ داد.
عباسی آرند در پاسخ به سووالی که برنامه شما برای استان کهگیلویه و بویراحمد چیست؟ می‌گوید: امروز جلسه‌ای را با حضور مدیرکل ICT استان کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار چرام برگزار کردیم که به بررسی وضعیت پوشش شبکه ارتباطی (ایرانسل و همراه اول) در شهرستان چرام پرداختیم با هدف اینکه در سال جدید تا حدودی مشکلات پوشش شبکه آنتن دهی خطوط تلفن همراه را ارتقاء ببخشیم.
 در سال جدید به دنبال این هستیم که مشکلات پوشش شبکه ارتباطی استان کهگیلویه و بویراحمد را تا جایی که امکان هست، مرتفع کنیم و این مطالبه آقای وزیر محترم فناوری و ارتباطات هم هست.
وزارتخانه هم چند بار از ما درخواست کرده‌اند که بحث پوشش شبکه ارتباطی استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به مشکلاتی که دارد در اولویت سال 98 قرار بگیرد. طبیعتاً ما به نمایندگی از وزیر محترم در استان و شهرستان حضور پیدا کردیم و چند روز پیش هم شهرستان لنده بودیم و امروز هم شهرستان چرام هستیم. انشاالله با کمک مجموعه وزارت بتوانیم در سال 98 تا حدی مشکلات پوشش شبکه ارتباطی خطوط تلفن همراه (ایرانسل و همراه اول) را برطرف کنیم.
در اولین روزهای کاری در سال 98 در یاسوج با همکارانمان در شرکت مخابرات و معاونین استاندار کهگیلویه و بویراحمد صحبت‌های داشتیم و نقطه نظرات دوستان را هم شنیدیم و مشکلاتی ما هم داشتیم و قرار شد که دوستان کمک کنند که با کمک هم مشکلات استان در این زمینه برطرف شود.
http://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000408/nf00408390-1.jpg
نظرتان در باره رونق تولید و اقدامات شما در شرکت ایرانسل چیست؟
در بحث شعار سال مبنی بر رونق تولید و فرمایشات مقام معظم رهبری، طبیعتاً همه ارگان‌های کشور که در حوزه کسب و کار فعال هستند باید شعار سال را اولویت قرار دهند در حوزه IT و ICT که حوزه کاری ما هست با توجه به اینکه کسب و کارهای نوین مشخصاً در میان قشر جوان انگیزه‌های زیادی دارد و پتانسیل‌های بالایی هم دارد. یکی از محورهای است که ما برای امسال برنامه ریزی می‌کنیم. برنامه‌های را با معاونت علمی ریاست جمهوری برای حمایت از کسب و کارهای جدید در قالب حمایت از استارت‌ آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان و فناور داریم.  سرمایه گذاری در حوزه IT و ICT را مورد حمایت نیز قرار می‌دهیم.
طبیعتاً استان‌های محروم جزء استان‌های هستند که ما در سال رونق تولید بیشتر مورد توجه قرار خواهیم داد.
در حوزه ورزش که ایرانسل با تیم‌های بزرگ فوتبال کشور قرارداد دارد، سعی می‌کنیم از این ظرفیت برای ورزش استان استفاده کنیم.
وضعیت شبکه‌های ارتباطی (خطوط تلفن همراه) در استان‌های سیل زده الان چگونه است؟
در سیل قبلی بیشتر استان‌های شمالی درگیر بودند و دوستان ما در شرکت مخابرات و ایرانسل ظرفیت‌های بسیاری را به کار گرفتند که در آن استان‌ها وقفه کمتری در قطعی شبکه‌های تلفن‌های همراه را داشته باشند و الحمدالله هم به صورت پایدار سرویس می‌دادند. در استان لرستان هم با توجه به حجم سیل بخش زیادی از زیرساخت‌های مخابراتی و فیبر نوری مخصوصاً در این استان از بین رفته و آنتن خطوط تلفن همراه اول هم قطع شد و با امکاناتی که وجود داشت از جمله انتقال سایت‌های سیار به آنجا و به علاوه ارتباط‌های ماهواره‌ای برای روستائیان را در نظر گرفتیم که بخشی از پوشش شبکه ارتباطی فعال گردیده و دوستان ما در استان لرستان شبانه روز درگیر هستند که شبکه ارتباطی را به شرایط پایدار  برگردانند و البته قطعی برق در آنجا هم حاد هست. جهت رفاه حال مردم در مناطق سیل زده تا روز جمعه مکالمه رایگان و پیام‌های رایگان داشتیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

رضایی
Iran, Islamic Republic of
سلام.....لطفا به گوش ایشان که جوان ونخبه استان هستن وقطعا دوست دارن مشکلات استان حل بشه برسانید که همه ضعف ارتباطی از شرکت مخابرات هست وتا فکری به حال مدیریت ضعیف مخابرات استان نکنند مشکلات ارتباطی واپراتورهایی مثل ایرانسل حل نخواهد شد.....
شهرام
Iran, Islamic Republic of
اززمانی که این سازمان درامد زا را به به بخش خصوصی دادند روستا ها را به بهانه های کم سودی ازچرخه تلفن داخلی حذف کردند ایا نگاه اینطوری به روستا ها کاری اسلامی وانقلابی هست ایا این درجهت اهداف انقلاب بود راستی سیمها وتیرهای جمع اوری شده ازروستا ها را چکارشون کردند کسی هست تحقیق وتفحصی ازمخابرات کند یا خیر
​​​​​​​ترامپ از مساله ایران چه می‌خواهد؟

​​​​​​​ترامپ از مساله ایران چه می‌خواهد؟

آمریکا حس می‌کند با دادن امتیاز به ایران می‌تواند به توافق برسد. گروه‌های زیادی در آمریکا ...
سعید حجاریان، عباس سلیمی نمین و محسن امین زاده

جدال سلیمی‌نمین با اصلاح‌طلبان؛ چه کسی جنگ‌طلب است؟!

پاسخ سلیمی نمین دیگر واکنشی از سوی حجاریان در پی نداشت. اما یکی دیگر از فعالان جریان ...
مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

دانشمندان دوربین‌هایی در محل دفن مردگان نصب کردند تا حرکات اجساد درون قبرها را موردبررسی ...
فایل های مرتبط