تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۴
کد مطلب : ۴۲۱۶۰۲
غلام‌حسین حکمتیان اصل مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

تجهیز منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد به 300 دستگاه دمنده تا پایان سال / ملاقات حکمتیان‌اصل با فرد مصدم در عملیات اطفای حریق جنگل‌های دیل

۱
کبنا ؛عصر امروز (سه شنبه 13 خرداد ماه 99) غلام حسین حکمتیان اصل مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد با همراهی نماینده ولی فقیه در این اداره کل و جمعی از مسئولان با فرد مصدوم در عملیات اطفای حریق آتش سوزی جنگل‌های دیل گچساران ملاقات کردند.
غلام حسین حکمتیان اصل مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این بازدید توضیح داد که در عملیات اطفای حریق جنگل‌های دیل گچساران متأسفانه یکی از داوطلبین دچار سوختگی می‌شود.
وی در ادامه افزود: «البرز زارعی» از داوطلبان مهار آتش سوزی بوده که 50 درصد دچار سوختگی می‌شود و اکنون تحت مداوا است و کلیه مخارج درمانی او بر عهده اداره کل منابع طبیعی است.
این مسئول گفت: به منظور قدردانی از تلاش‌های این جوان اینجا حضور پیدا کردیم.
مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور نیز به صورت تلفنی جویای این جوان زحمت کش شدند و بر پرداخت کلیه هزینه های درمان او تاکید کرد.
حکمتیان اصل تشریح کرد: این فرد به همراه دوستانش در حال خاموش کردن آتش جنگل کوه‌های دیل بود که آتش آنها را محاصره می‌کنند و دوستان او به بالای صخره‌ای که در نزدیکی آنها بود، صعود می‌کنند و آقای زارعی در حین بالا رفتن از صخره سقوط می‌کند و در وسط علف‌های در حال سوختن فرود می‌آید که منجر به سوختگی شدید او می‌شود.
وی در ادامه از تجهیز اداره کل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد به 300 دستگاه دمنده تا پایان سال خبر داد و اظهار داشت: نیروهای منابع طبیعی استان در این مدت از جان خودشان مایه گذاشتند که از آنها صمیمانه تشکر می‌کنم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ویدئو / تاجگردون پاسخ داد: از انتصاب‌های جنجالی تا ادعای فساد بودجه‌ای

ویدئو / تاجگردون پاسخ داد: از انتصاب‌های جنجالی تا ادعای فساد بودجه‌ای

غلامرضا تاجگردون، نامی است که از ابتدای مجلس یازدهم شاید بیش از هر نماینده دیگری به گوش ...
جزئیات ازدواج زینب سلیمانی با یک مقام حزب‌الله لبنان/ داماد خانواده سلیمانی کیست؟

جزئیات ازدواج زینب سلیمانی با یک مقام حزب‌الله لبنان/ داماد خانواده سلیمانی کیست؟

ازدواج زینب دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، خبری بود که زینب مغنیه،...
درباره «جهان با من برقص»؛ فیلمی که ارزش بارها دیدن را دارد

درباره «جهان با من برقص»؛ فیلمی که ارزش بارها دیدن را دارد

«جهان با من برقص» فیلمی است که حالتان را خوب می‌کند و همان لحظه که تیتراژ فیلم بالا می‌آید ...