تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۱
کد مطلب : ۴۱۹۶۳۶
برای رفع نیاز نیازمندان؛

خون جهادگران کهگیلویه و بویراحمد جاری شد ( + تصاویر )

۰
کبنا ؛خون جهادگران قرارگاه جهادی «سردار سلیمانی» کهگیلویه و بویراحمد در بدن نیازمندان جاری می‌شود. جهادگران که این روزها برای ریشه‌کردن ویروس کرونا تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه دارند، آنها برای جبران کمبود خون در کشور با حضور در سازمان انتقال خون استان، خون اهداء کردند تا همیشه برای رفع کمبودها و باز کردن گره‌های جامعه پیش قدم باشند.
روز گذشته بود که توسط قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی زیر نظر بسیج سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد تهیه و اهدای 40 هزار بسته بهداشتی به خانواده شهدا و ایثارگان استان را داشتیم.
قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی کار خود را تنها محدود به کرونا نکرد و در این ایام اقلام مورد نیاز مناطق سیل زده کرمان را نیز فراهم کرد و نشان داد که قادر به جهاد در چند جبهه است.
بچه‌های قرارگاه جهادی شب‌ها که همه می‌خوابند در شهرها و روستاهای دورافتاده استان کار ضد عفونی و گندزدایی معابر و اماکن را بی‌ریا و بی‌آنکه در دل شب کسی آن‌ها را بشناسد انجام می‌دهند.
در آخرین اقدام 20 نفر از جهادگران قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی استان کهگیلویه و بویراحمد وقتی شنیدند که انتقال خون استان از  مردم تقاضای خون دهی کرده با حضور دسته جمعی این کار خداپسندانه را انجام دادند.
در سایر شهرهای استان نیز شبیه چنین اقدامی انجام شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا کرونا سیاسی شد؟

چرا کرونا سیاسی شد؟

نگاهی به تحریم های آمریکا علیه جهان در روزگار کرونایی نشان می دهد علی رغم تلاش کشورها ...
ثروتمندترین خانواده جهان با پولشان چه کردند؟

ثروتمندترین خانواده جهان با پولشان چه کردند؟

پشت سر ثروتمندترین خانواده دنیا شایعه زیاد بوده و هست؛ البته خیلی‌هایشان هم درست از آب ...
کرونا و سواد سلامت ما

کرونا و سواد سلامت ما

بر اساس مطالعه‌ای در پنج استان کشور، تنها ۲۸.۱ درصد شرکت‌کنندگان سواد سلامت کافی، ۱۵....