تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب : ۴۱۹۵۷۷
با مشارکت خوب اصحاب فرهنگ و هنر:

بیش از 200 اثر به جشنواره‌های کرونایی کهگیلویه و بویراحمد ارسال شد

۰
کبنا ؛مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیش از اثر 200 اثر هنری در قالب فیلم کوتاه، پوستر، موشن گرافیک، هنرهای نمایشی (استندآپ کمدی) به جشنواره‌های ملی و استانی‌های غیر حضوری کرونایی ارسال شد.
 به گزارش کبنا، محمدعلی پیرسبزی با اشاره به برگزاری 4 جشنواره غیرحضوری با گستره ملی و استانی با محوریت کرونا در استان گفت: جشنواره ملی غیر حضوری هنرهای تجسمی در دو رشته "گرافیک و موشن گرافیک"، جشنواره فیلم کوتاه 60 تا 180 ثانیه (در خانه بمانیم) و جشنواره هنرهای نمایشی " استندآپ کمدی" و جشنواره رسانه‌ای در استان برگزار شد.
وی با بیان اینکه این جشنواره‌ها با شعار «آموزش، آگاهی، آرامش» در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا برگزار شد افزود: تا کنون بیش از 200 اثر در رشته‌های مختلف به دبیرخانه این جشنواره بصورت غیرحضوری ارسال شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از مشارکت خوب اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در این جشنواره‌ها خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است در روزهای سخت کرونایی هنرمندان، خبرنگاران و اصحاب قلم در کنار مردم و مسئولین نسبت به این نگرانی جامعه خود هرگز بی تفاوت نبودند و تلاش کردند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ختم لاکچری

ختم لاکچری

روز‌های گذشته بود که ویدیویی از یک قبرستان لاکچری در بخش لواسانات استان تهران منتشر شد،...
تكذيب هرگونه تجمع در گچساران

تكذيب هرگونه تجمع در گچساران

سرهنگ سيدمحمود موسوي فرمانده نيروي انتظامي گچساران گفت: «کليپ مربوط به درگيري بين مردم ...
قالیباف زیر فشار جوانان

قالیباف زیر فشار جوانان

در قضیه تاجگردون مشخص بود که او تمایلی به حذف او نداشت. غیبت او در جلسه‌ شعبه 12 مجلس ...